BALIKESİR HAFTALIK PROGRAM 20-26 OCAK 2018
SAAT TAKIMLAR KATEGORİ SALON
20-21 OCAK 2018
10:00 MUAY THAİ MİNİKLER, YILDIZLAR, GENÇLER VE BÜYÜKLER İL BİRİNCİLİĞİ ŞEHİT TURGUT SOLAK S.S
20 OCAK 2018 CUMARTESİ
14:00 BALIKESİR B.ŞEHİR BLD GEZ GRUP MALTEPE YALI SPOR TVF 1.LİG BAYANLAR KURTDERELİ S.S
16:30 KARESİSPOR ANKARA DSİ TBF 1.LİG BASKETBOL KURTDERELİ S.S
10:00 MASA TENİSİ ANALİG İL SEÇMESİ (01.01.2004-2005-2006 DOĞUMLULAR) GENÇLİK MERKEZİ
18:00 BURHANİYE BLD KOCATÜRK KOLEJİ KADINLAR BASKETBOL BÖLGESEL LİGİ BURHANİYE ATATÜRK S.S
12:00 KARAGÖZOĞLU İ.Ö.O(A) BURHANİYE ÖZEL SPORULAR(A) KÜÇÜK ERKEKLER HENTBOL EDREMİT S.S
13:00 EDREMİT KÖRFEZ EFELER KARAGÖZOĞLU İ.Ö.O(B) KÜÇÜK ERKEKLER HENTBOL EDREMİT S.S
14:00 BURHANİYE ÖZEL SPORCULAR(B) EDREMİT KÖRFEZ EFELER KÜÇÜK ERKEKLER HENTBOL EDREMİT S.S
15:00 KARAGÖZOĞLU İ.Ö.O(B) KARAGÖZOĞLU İ.Ö.O(A) KÜÇÜK ERKEKLER HENTBOL EDREMİT S.S
21 OCAK 2018 PAZAR
14:00 BALIKESİR DSİ KARTAL BLD TVF 2.LİG KURTDERELİ S.S
14:00 BİGADİÇ BLD TFL ALTEKMA TVF 1.LİG ERKEKLER BİGADİÇ S.S
14:00 BANVİT GALATASARAY BASKETBOL GENÇLER LİGİ K.ALİ ACAR S.S
12:30 AYVALIKGÜCÜ BLD EDİRNESPOR TVF 2.LİG AYVALIKS.S
14:00 ERDEKSPOR SARIYER BLD TVF 2.LİG ERDEK S.S
16:00 BANDIRMA BASKETBOL EDREMİT BLD GÜRESPOR U22 ERKEKLER BASKETBOL ERDEK S.S
12:00 BURHANİYE ÖZEL SPORULAR(A) KARAGÖZOĞLU İ.Ö.O(B) KÜÇÜK ERKEKLER HENTBOL EDREMİT S.S
13:00 KARAGÖZOĞLU İ.Ö.O(A) BURHANİYE ÖZEL SPORCULAR(B) KÜÇÜK ERKEKLER HENTBOL EDREMİT S.S
14:00 EDREMİT KÖRFEZ EFELER KARAGÖZOĞLU İ.Ö.O(A) KÜÇÜK ERKEKLER HENTBOL EDREMİT S.S
15:00 BURHANİYE ÖZEL SPORCULAR(B) BURHANİYE ÖZEL SPORULAR(A) KÜÇÜK ERKEKLER HENTBOL EDREMİT S.S
22 OCAK 2018 PAZARTESİ
18:00 BALIKESİR DSİ MHAL KORAY YARIŞ U18 ERKEKLER BASKETBOL KURTDERELİ S.S
19:30 POYRAZSPOR DSİ U22 ERKEKLER BASKETBOL KURTDERELİ S.S
21:00 MHAL KORAY YARIŞ GAZİOSMANPAŞA MAH. U22 ERKEKLER BASKETBOL KURTDERELİ S.S
18:00 EDREMİT BLD GÜRESPOR AYVALIKGÜCÜ BLD U18 ERKEKLER BASKETBOL EDREMİT S.S
C1 EN İYİ 2 MİDİ KIZLAR VOLEYBOL
A1 B1 MİDİ KIZLAR VOLEYBOL ŞEHİT TURGUT SOLAK S.S
12:00 BURHANİYE ÖZEL SPORCULAR(B) KARAGÖZOĞLU İ.Ö.O(B) KÜÇÜK ERKEKLER HENTBOL EDREMİT S.S
13:00 BURHANİYE ÖZEL SPORULAR(A) EDREMİT KÖRFEZ EFELER KÜÇÜK ERKEKLER HENTBOL EDREMİT S.S
23 OCAK 2018 SALI
12:00 BURHANİYE ÖZEL SPORULAR(A) KARAGÖZOĞLU İ.Ö.O(A) KÜÇÜK ERKEKLER HENTBOL EDREMİT S.S
13:00 KARAGÖZOĞLU İ.Ö.O(B) EDREMİT KÖRFEZ EFELER KÜÇÜK ERKEKLER HENTBOL EDREMİT S.S
14:00 EDREMİT KÖRFEZ EFELER BURHANİYE ÖZEL SPORCULAR(B) KÜÇÜK ERKEKLER HENTBOL EDREMİT S.S
15:00 KARAGÖZOĞLU İ.Ö.O(A) KARAGÖZOĞLU İ.Ö.O(B) KÜÇÜK ERKEKLER HENTBOL EDREMİT S.S
24 OCAK 2018 ÇARŞAMBA
EN İYİ 2 A1 MİDİ KIZLAR VOLEYBOL
B1 C1 MİDİ KIZLAR VOLEYBOL
14:00 KARAGÖZOĞLU İ.Ö.O(B) BURHANİYE ÖZEL SPORULAR(A) KÜÇÜK ERKEKLER HENTBOL EDREMİT S.S
15:00 BURHANİYE ÖZEL SPORCULAR(B) KARAGÖZOĞLU İ.Ö.O(A) KÜÇÜK ERKEKLER HENTBOL EDREMİT S.S
16:00 KARAGÖZOĞLU İ.Ö.O(A) EDREMİT KÖRFEZ EFELER KÜÇÜK ERKEKLER HENTBOL EDREMİT S.S
17:00 BURHANİYE ÖZEL SPORULAR(A) BURHANİYE ÖZEL SPORCULAR(B) KÜÇÜK ERKEKLER HENTBOL EDREMİT S.S
25 OCAK 2018 PERŞEMBE
18:00 POYRAZSPOR MHAL KORAY YARIŞ U22 ERKEKLER BASKETBOL KURTDERELİ S.S
19:30 DSİ BANDIRMA BASKETBOL U22 ERKEKLER BASKETBOL KURTDERELİ S.S
19:30 EDREMİT BLD GÜRESPOR GAZİOSMANPAŞA MAH. U22 ERKEKLER BASKETBOL EDREMİT S.S
12:00 KARAGÖZOĞLU İ.Ö.O(B) BURHANİYE ÖZEL SPORCULAR(B) KÜÇÜK ERKEKLER HENTBOL EDREMİT S.S
13:00 EDREMİT KÖRFEZ EFELER BURHANİYE ÖZEL SPORULAR(A) KÜÇÜK ERKEKLER HENTBOL EDREMİT S.S
26 OCAK CUMA 2018 CUMA
19:30 MHAL KORAY YARIŞ BURHANİYE BLD U18 ERKEKLER BASKETBOL KURTDERELİ S.S
18:00 AYVALIKGÜCÜ BLD BALIKESİR DSİ U18 ERKEKLER BASKETBOL AYVALIKS.S
C1 A1 MİDİ KIZLAR VOLEYBOL
B1 EN İYİ 2 MİDİ KIZLAR VOLEYBOL
2017-2018 FUTBOL SEZONU 21.HAFTA PROGRAMI
14:00 B.Ş.BELEDİYESPOR 5 EYLÜLSPOR U16 FUTBOL MÜS. AHP BLD.TES
14:00 CEYLANSPOR YENİSANAYİSPOR U19 FUTBOL MÜS. AHP 1 NO
12:30 BALIKESİRSPOR BALTOK ÜMRANİYESPOR U14 AKADEMİ LİGİ AHP 2 NO
14:30 BALIKESİRSPOR BALTOK ÜMRANİYESPOR U15 AKADEMİ LİGİ AHP 2 NO
14:00 G.BİRLİĞİ EĞİTİMSPOR GÖNEN BLD.SPOR U16 FUTBOL MÜS. SUSURLUK
14:00 MAHMUDİYESPOR HARB-İŞSPOR U19 FUTBOL MÜS. MAHMUDİYE
12:00 ETİBORSPOR B.Ş.BELEDİYESPOR U19 FUTBOL MÜS. BİGADİÇ
14:30 BİGADİÇBLD.SPOR G.O.PAŞASPOR U19 FUTBOL MÜS. BİGADİÇ
11:00 BURHANİYEBLD.SPOR 2008 YENİMAH.SPOR U16 FUTBOL MÜS. AYVALIK
13:00 AYVALIKGÜCÜBLD.SPOR KÜÇÜKKÖYSPOR U16 FUTBOL MÜS. AYVALIK
15:00 SAKARYASPOR GÖMEÇ BLD.SPOR U16 FUTBOL MÜS. AYVALIK
14:00 TAYFUNSPOR BANDIRMASPOR U16 FUTBOL MÜS. GÖNEN SENT.
21 OCAK 2018 PAZAR
13:30 BANDIRMASPOR SİLİVRİSPOR TFF 2.LİG BANDIRMA
14:00 BALYA BLD.SPOR ÇİĞLİBLD.SPOR BAL LİGİ BALYA
12:00 HALALCASPOR NERGİZSPOR 1K FUTBOL MÜS. AHP 1 NO
14:00 CEYLANSPOR KEPSUTBLD.SPOR 1K FUTBOL MÜS. AHP 1NO
12:00 YENİKAVAKSPOR PAMUKÇUBLD.SPOR 1K FUTBOL MÜS. AHP 2 NO
14:00 G.O.PAŞASPOR SUSURLUKSPOR 1K FUTBOL MÜS. AHP 2 NO
12:00 ŞABANLARSPOR KARASİBEYİVİCDANİYESPOR 1K FUTBOL MÜS. AHP 4 NO
14:00 YAKUPKÖYSPOR SAVAŞTEPEBLD.SPOR 1K FUTBOL MÜS. AHP 4 NO
12:00 ETİBORSPOR DURSUNBEYBLD.SPOR 1K FUTBOL MÜS. BİGADİÇ
14:30 BİGADİÇBLD.SPOR ETİSPOR SL FUTBOL MÜS. BİGADİÇ
14:00 HOTAŞLARBİRLİKSPOR SINDIRGIBLD.SPOR 1K FUTBOL MÜS. KEPSUT
14:00 KÖRFEZ BOSTANCISPOR HAMDİBEYKAYASPOR 1K FUTBOL MÜS. EDREMİT
14:00 KÖR.EĞİTİM GELİŞİMSPOR AKÇAYSARIKIZSPOR 1K FUTBOL MÜS. BURHANİYE
12:00 2008 YENİMAH.SPOR YENİ KIZILKEÇİLİSPOR 1K FUTBOL MÜS. AYVALIK
14:30 SAKARYASPOR BURHANİYEBLD.SPOR SL FUTBOL MÜS. AYVALIK
14:00 KÜÇÜKKÖYSPOR GÖMEÇ BLD.SPOR 1K FUTBOL MÜS. KÜÇÜKKÖY
14:00 ALTINOVASPOR YENİSANAYİSPOR SL FUTBOL MÜS. ALTINOVA
14:00 MARMARA ADALARBLDSPOR B.Ş.BELEDİYESPOR SL FUTBOL MÜS. SANAYİ
14:00 ERDEKSPOR MANYASBLD.SPOR SL FUTBOL MÜS. ERDEK
12:00 GÜNDOĞAN ÇELTİKSPOR KIZIKSASPOR 1K FUTBOL MÜS. GÖNEN SENT.
14:30 REŞADİYESPOR 600 EVLERSPOR 1K FUTBOL MÜS. GÖNEN SENT.
14:00 HASANBEYSPOR SANAYİSPOR 1K FUTBOL MÜS. HASANBEY
14:00 SARIKÖYSPOR GÖNENKARŞIYAKASPOR 1K FUTBOL MÜS. SARIKÖY
12:00 ERDEKDÜZLERSPOR TAYFUNSPOR 1K FUTBOL MÜS. OCAKLAR
22 OCAK 2018 PAZARTESİ
13:00 B.Ş.BELEDİYESPOR KÖR.EĞİTİMVE GELİŞİMSPOR GENÇLER KADIN LİGİ AHP BLD.TES
23 OCAK 2018 SALI
13:00 AĞAKÖYSPOR B.Ş.BELEDİYESPOR GENÇLER KADIN LİGİ AHP BLD.TES
14:00 BURHANİYEBLD.SPOR HAMDİBEYKAYASPOR U16 FUTBOL MÜS. BURHANİYE
12:00 AYVALIKGÜCÜBLD.SPOR 2008 YENİMAH.SPOR U16 FUTBOL MÜS. AYVALIK
14:00 SAKARYASPOR KÜÇÜKKÖYSPOR U16 FUTBOL MÜS. AYVALIK
24 OCAK 2018 ÇARŞAMBA
13:00 KÖR.EĞİTİM GELİŞİMSPOR AĞAKÖYSPOR GENÇLER KADIN LİGİ AHP BLD.TES
14:00 BARBAROSSEFASPOR BALIKESİR MENTEŞSPOR U14 PLAY-OFF AHP 1 NO
14:00 ÇELİKSPOR B.Ş.BELEDİYESPOR U14 PLAY-OFF AHP 2 NO
11:00 G.O.PAŞASPOR MAHMUDİYESPOR U19 FUTBOL MÜS. AHP 4 NO
13:00 YENİSANAYİSPOR ETİBORSPOR U19 FUTBOL MÜS. AHP 4 NO
15:00 HARB-İŞSPOR CEYLANSPOR U19 FUTBOL MÜS. AHP 4 NO
14:00 BALYA BLD.SPOR BİGADİÇBLD.SPOR U19 FUTBOL MÜS. BALYA
12:00 PAŞAÇİFTLİKSPOR SARIKÖYSPOR 1K FUTBOL MÜS. SANAYİ
14:00 600 EVLERSPOR HASANBEYSPOR 1K FUTBOL MÜS. SANAYİ
12:00 TAYFUNSPOR GÜNDOĞAN ÇELTİKSPOR 1K FUTBOL MÜS. GÖNEN SENT.
14:30 GÖNEN KARŞIYAKASPOR ERDEK DÜZLERSPOR 1K FUTBOL MÜS. GÖNENSENT
14:00 KIZIKSASPOR REŞADİYESPOR 1K FUTBOL MÜS. MANYAS
14:00 KIZIKSASPOR REŞADİYESPOR 1K FUTBOL MÜS. MANYAS
Balıkesir Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü
Adres : Bahçelievler Mah. Menekşe Sok. No:1
Telefon : 0266 2411942
Faks : 0266 2416652
Web : balikesir.gsb.gov.tr
Facebook : BalikesirGhsim10
Twitter : @Balikesir_GHSIM