HAFTALIK PROGRAM
22 EKİM 2016 CUMARTESİ
16:00 KARESİ SPOR YEŞİLYURT TB2L BASKETBOL KURTDERELİ S.S
14:00 BİGADİÇ BLD DÜZCE BLD TVF VOLEYBOL ERKEKLER 1.LİG BİGADİÇ S.S
23 EKİM 2016 PAZAR
17:00 BEST BALIKESİR ANADOLU EFES TBF SPOR TOTO BASKETBOL LİGİ BALIKESİR YENİ S.S
10:00 CUMHURİYET KUPASI ARTİSTİK CİMNASTİK İL BİRİNCİLİĞİ KURTDERELİ S.S
23 EKİM 2016
09:00 OKÇULUK CUMHURİYET KUPASI İL BİRİNCİLİĞİ GENÇLİK MERKEZİ
24 EKİM 2016 PAZARTESİ
17:00 AYVALIKGÜCÜBLD.SPOR D.S.İ SPOR KULÜBÜ VOLEYBOL GENÇ BAYAN MAH.LİG AYVALIK S.S
25 EKİM 2016 SALI
17:00 GENÇLERBİRLİĞİ SPOR KLB SUSURLUK SPOR KLB VOLEYBOL GENÇ BAYAN MAH.LİG SUSURLUK S.S
26 EKİM 2016 ÇARŞAMBA
15:30 BÜYÜKŞEHİR B. SPOR KLB (A) AYVALIKGÜCÜ SPOR KLB VOLEYBOL GENÇ BAYAN MAH.LİG KURTDERELİ S.S
27 EKİM 2016 PERŞEMBE
18:00 BÜYÜKŞEHİR B. SPOR KLB (B) GENÇLERBİRLİĞİ SPOR KLB VOLEYBOL GENÇ BAYAN MAH.LİG KURTDERELİ S.S
28 EKİM 2016 CUMA
17:00 D.S.İ SPOR KULÜBÜ BÜYÜKŞEHİR B. SPOR KLB (A) VOLEYBOL GENÇ BAYAN MAH.LİG KURTDERELİ S.S
29 EKİM 2016 CUMARTESİ
12:00 HARB-İŞSPOR G.O.PAŞASPOR U19 FUTBOL MÜS. AHP 1 NO
14:00 SUSURLUKSPOR GÖNENBLD.SPOR U19 FUTBOL MÜS. AHP 1 NO
13:00 BANDIRMASPOR ÜMRANİYESPOR TFF 1.LİG BANDIRMA
12:30 BANDIRMASPOR ÜMRANİYESPOR U21 AKADEMİ LİGİ ERDEK
14:00 BİGADİÇBLD.SPOR CEYLANSPOR U19 FUTBOL MÜS. BİGADİÇ
14:00 MAHMUDİYESPOR ETİBORSPOR U19 FUTBOL MÜS. MAHMUDİYE
14:00 SINDIRGIBLD.SPOR YENİSANAYİSPOR U19 FUTBOL MÜS. SINDIRGI
14:00 BURHANİYEBLD.SPOR KÜÇÜKKÖYSPOR U19 FUTBOL MÜS. BURHANİYE
12:00 AYVALIKGÜCÜ BLD.SPOR SAKARYASPOR U19 FUTBOL MÜS. AYVALIK
14:00 2008 YENİMAH.SPOR GÖMEÇ BLD.SPOR U19 FUTBOL MÜS. AYVALIK
14:00 KIZIKSASPOR SARIKÖYSPOR 1.K FUTBOL MÜS. MANYAS
11:00 ETİSPOR BANDIRMASPOR U19 FUTBOL MÜS. SANAYİ
13:00 SANAYİSPOR MANYASBLD.SPOR U19 FUTBOL MÜS. SANAYİ
15:00 600 EVLERSPOR C.M.SANAYİSPOR S.LİG FUTBOL MÜS. SANAYİ
23 EKİM 2016 PAZAR
11:00 AYŞEBACI FATİHSPOR B.Ş.BELEDİYESPOR U19 FUTBOL MÜS. AHP BELEDİYE
15:00 B.Ş.BELEDİYESPOR BARBAROSSEFASPOR S.LİG FUTBOL MÜS. AHP BELEDİYE
12:00 BALIKESİRSPOR ANTALYASPOR A.Ş U19 FUTBOL MÜS. AHP 1 NO
15.00 CEYLANSPOR BALYA BLD.SPOR S.LİG FUTBOL MÜS. AHP 1NO
13:00 B.BOSTANCISPOR KEPSUTBLD.SPOR 1.K FUTBOL MÜS. AHP 2 NO
15:00 YAKUPKÖYSPOR VİCDANİYESPOR 1.K FUTBOL MÜS. AHP 2 NO
11:00 KARABEYLERSPOR YENİSANAYİSPOR 1.K FUTBOL MÜS. AHP 4 NO
13:00 GÖKKÖYSPOR DURSUNBEYBLD.SPOR 1.K FUTBOL MÜS. AHP 4 NO
15:00 SUSURLUKSPOR NERGİZSPOR 1.K FUTBOL MÜS. AHP 4 NO
15:00 ETİSPOR YENİÇANSPOR BAL LİGİ SANAYİ
15:00 ERDEKSPOR KOCACEŞMESPOR BAL LİGİ ERDEK
14:00 PAMUKÇUBLD.SPOR HALALCASPOR 1.K FUTBOL MÜS. PAMUKÇU
14:00 ERGAMASPOR AYŞEBACIFATİHSPOR 1.K FUTBOL MÜS. ERGAMA
12:30 ETİBORSPOR DEMİRSPOR 1.K FUTBOL MÜS. BİGADİÇ
15:00 BİGADİÇBLD.SPOR HAVRAN FATİHBLD.SPOR S.LİG FUTBOL MÜS. BİGADİÇ
14:00 HOTAŞLARBİRLİKSPOR İVRİNDİBLD.SPOR 1.K FUTBOL MÜS. KEPSUT
15:00 SAVAŞTEPEBLD.SPOR ALTINOVASPOR S.LİG FUTBOL MÜS. SAVAŞTEPE
14:00 SINDIRGIBLD.SPOR G.O.PAŞASPOR 1.K FUTBOL MÜS. SINDIRGI
14:00 KÖRFEZBOSTANCISPOR SAKARYASPOR 1.K FUTBOL MÜS. EDREMİT
14:00 ALTINOLUKSPOR HAMDİBEYKAYASPOR 1.K FUTBOL MÜS. ALTINOLUK
14:00 GÖMEÇBLD.SPOR KÖRFEZDEDEFERİTSPOR 1.K FUTBOL MÜS. GÖMEÇ
15:00 BURHANİYEBLD.SPOR KÜÇÜKKÖYSPOR S.LİG FUTBOL MÜS. BURHANİYE
14:00 2008 YENİMAH.SPOR KÜÇÜKŞAPÇISPOR 1.K FUTBOL MÜS. AYVALIK
15:00 MANYASBLD.SPOR ADASPOR S.LİG FUTBOL MÜS. MANYAS
13:00 GÖNEN KARŞIYAKASPOR PAŞAÇİFTLİKSPOR 1.K FUTBOL MÜS. GÖNEN SENT.
15:00 TAYFUNSPOR ERDEKDÜZLERSPOR 1.K FUTBOL MÜS. GÖNEN SENT.
12:30 MARMARAADALARBLD.SPOR HASANBEYSPOR 1.K FUTBOL MÜS. EDİNCİK
15:00 SANAYİSPOR REŞADİYESPOR 1.K FUTBOL MÜS. EDİNCİK
25 EKİM 2016 SALI
14:00 BANDIRMASPOR SANCAKTEPEBLD.SPOR ZİRAAT KUPASI BANDIRMA
26 EKİM 2016 ÇARŞAMBA
15:00 BALIKESİRSPOR DARICA GENÇLERBİRLİĞİ ZİRAAT KUPASI ATATÜRK STADI
NOT: ASKF TARAFINDA YAYINLANAN 22-23 -25-26 EKİM TARİHLERİNDE OYNANACAK FUTBOL MÜSABAKALARINA AİT PROGRAMDIR.
BG HABER MERKEZİ-C.DOĞAN
HAFTALIK PROGRAM
22 EKİM 2016 CUMARTESİ
16:00 KARESİ SPOR YEŞİLYURT TB2L BASKETBOL KURTDERELİ S.S
14:00 BİGADİÇ BLD DÜZCE BLD TVF VOLEYBOL ERKEKLER 1.LİG BİGADİÇ S.S
23 EKİM 2016 PAZAR
17:00 BEST BALIKESİR ANADOLU EFES TBF SPOR TOTO BASKETBOL LİGİ BALIKESİR YENİ S.S
10:00 CUMHURİYET KUPASI ARTİSTİK CİMNASTİK İL BİRİNCİLİĞİ KURTDERELİ S.S
22-23 EKİM 2016
09:00 OKÇULUK CUMHURİYET KUPASI İL BİRİNCİLİĞİ GENÇLİK MERKEZİ
24 EKİM 2016 PAZARTESİ
17:00 AYVALIKGÜCÜBLD.SPOR D.S.İ SPOR KULÜBÜ VOLEYBOL GENÇ BAYAN MAH.LİG AYVALIK S.S
25 EKİM 2016 SALI
17:00 GENÇLERBİRLİĞİ SPOR KLB SUSURLUK SPOR KLB VOLEYBOL GENÇ BAYAN MAH.LİG SUSURLUK S.S
26 EKİM 2016 ÇARŞAMBA
15:30 BÜYÜKŞEHİR B. SPOR KLB (A) AYVALIKGÜCÜ SPOR KLB VOLEYBOL GENÇ BAYAN MAH.LİG KURTDERELİ S.S
27 EKİM 2016 PERŞEMBE
18:00 BÜYÜKŞEHİR B. SPOR KLB (B) GENÇLERBİRLİĞİ SPOR KLB VOLEYBOL GENÇ BAYAN MAH.LİG KURTDERELİ S.S
28 EKİM 2016 CUMA
17:00 D.S.İ SPOR KULÜBÜ BÜYÜKŞEHİR B. SPOR KLB (A) VOLEYBOL GENÇ BAYAN MAH.LİG KURTDERELİ S.S
22 EKİM 2016 CUMARTESİ
12:00 HARB-İŞSPOR G.O.PAŞASPOR U19 FUTBOL MÜS. AHP 1 NO
14:00 SUSURLUKSPOR GÖNENBLD.SPOR U19 FUTBOL MÜS. AHP 1 NO
13:00 BANDIRMASPOR ÜMRANİYESPOR TFF 1.LİG BANDIRMA
12:30 BANDIRMASPOR ÜMRANİYESPOR U21 AKADEMİ LİGİ ERDEK
14:00 BİGADİÇBLD.SPOR CEYLANSPOR U19 FUTBOL MÜS. BİGADİÇ
14:00 MAHMUDİYESPOR ETİBORSPOR U19 FUTBOL MÜS. MAHMUDİYE
14:00 SINDIRGIBLD.SPOR YENİSANAYİSPOR U19 FUTBOL MÜS. SINDIRGI
14:00 BURHANİYEBLD.SPOR KÜÇÜKKÖYSPOR U19 FUTBOL MÜS. BURHANİYE
12:00 AYVALIKGÜCÜ BLD.SPOR SAKARYASPOR U19 FUTBOL MÜS. AYVALIK
14:00 2008 YENİMAH.SPOR GÖMEÇ BLD.SPOR U19 FUTBOL MÜS. AYVALIK
14:00 KIZIKSASPOR SARIKÖYSPOR 1.K FUTBOL MÜS. MANYAS
11:00 ETİSPOR BANDIRMASPOR U19 FUTBOL MÜS. SANAYİ
13:00 SANAYİSPOR MANYASBLD.SPOR U19 FUTBOL MÜS. SANAYİ
15:00 600 EVLERSPOR C.M.SANAYİSPOR S.LİG FUTBOL MÜS. SANAYİ
23 EKİM 2016 PAZAR
11:00 AYŞEBACI FATİHSPOR B.Ş.BELEDİYESPOR U19 FUTBOL MÜS. AHP BELEDİYE
15:00 B.Ş.BELEDİYESPOR BARBAROSSEFASPOR S.LİG FUTBOL MÜS. AHP BELEDİYE
12:00 BALIKESİRSPOR ANTALYASPOR A.Ş U19 FUTBOL MÜS. AHP 1 NO
15.00 CEYLANSPOR BALYA BLD.SPOR S.LİG FUTBOL MÜS. AHP 1NO
13:00 B.BOSTANCISPOR KEPSUTBLD.SPOR 1.K FUTBOL MÜS. AHP 2 NO
15:00 YAKUPKÖYSPOR VİCDANİYESPOR 1.K FUTBOL MÜS. AHP 2 NO
11:00 KARABEYLERSPOR YENİSANAYİSPOR 1.K FUTBOL MÜS. AHP 4 NO
13:00 GÖKKÖYSPOR DURSUNBEYBLD.SPOR 1.K FUTBOL MÜS. AHP 4 NO
15:00 SUSURLUKSPOR NERGİZSPOR 1.K FUTBOL MÜS. AHP 4 NO
15:00 ETİSPOR YENİÇANSPOR BAL LİGİ SANAYİ
15:00 ERDEKSPOR KOCACEŞMESPOR BAL LİGİ ERDEK
14:00 PAMUKÇUBLD.SPOR HALALCASPOR 1.K FUTBOL MÜS. PAMUKÇU
14:00 ERGAMASPOR AYŞEBACIFATİHSPOR 1.K FUTBOL MÜS. ERGAMA
12:30 ETİBORSPOR DEMİRSPOR 1.K FUTBOL MÜS. BİGADİÇ
15:00 BİGADİÇBLD.SPOR HAVRAN FATİHBLD.SPOR S.LİG FUTBOL MÜS. BİGADİÇ
14:00 HOTAŞLARBİRLİKSPOR İVRİNDİBLD.SPOR 1.K FUTBOL MÜS. KEPSUT
15:00 SAVAŞTEPEBLD.SPOR ALTINOVASPOR S.LİG FUTBOL MÜS. SAVAŞTEPE
14:00 SINDIRGIBLD.SPOR G.O.PAŞASPOR 1.K FUTBOL MÜS. SINDIRGI
14:00 KÖRFEZBOSTANCISPOR SAKARYASPOR 1.K FUTBOL MÜS. EDREMİT
14:00 ALTINOLUKSPOR HAMDİBEYKAYASPOR 1.K FUTBOL MÜS. ALTINOLUK
14:00 GÖMEÇBLD.SPOR KÖRFEZDEDEFERİTSPOR 1.K FUTBOL MÜS. GÖMEÇ
15:00 BURHANİYEBLD.SPOR KÜÇÜKKÖYSPOR S.LİG FUTBOL MÜS. BURHANİYE
14:00 2008 YENİMAH.SPOR KÜÇÜKŞAPÇISPOR 1.K FUTBOL MÜS. AYVALIK
15:00 MANYASBLD.SPOR ADASPOR S.LİG FUTBOL MÜS. MANYAS
13:00 GÖNEN KARŞIYAKASPOR PAŞAÇİFTLİKSPOR 1.K FUTBOL MÜS. GÖNEN SENT.
15:00 TAYFUNSPOR ERDEKDÜZLERSPOR 1.K FUTBOL MÜS. GÖNEN SENT.
12:30 MARMARAADALARBLD.SPOR HASANBEYSPOR 1.K FUTBOL MÜS. EDİNCİK
15:00 SANAYİSPOR REŞADİYESPOR 1.K FUTBOL MÜS. EDİNCİK
25 EKİM 2016 SALI
14:00 BANDIRMASPOR SANCAKTEPEBLD.SPOR ZİRAAT KUPASI BANDIRMA
26 EKİM 2016 ÇARŞAMBA
15:00 BALIKESİRSPOR DARICA GENÇLERBİRLİĞİ ZİRAAT KUPASI ATATÜRK STADI
NOT: ASKF TARAFINDA YAYINLANAN 22-23 -25-26 EKİM TARİHLERİNDE OYNANACAK FUTBOL MÜSABAKALARINA AİT PROGRAMDIR.
HAFTALIK PROGRAM
22 EKİM 2016 CUMARTESİ
16:00 KARESİ SPOR YEŞİLYURT TB2L BASKETBOL KURTDERELİ S.S
14:00 BİGADİÇ BLD DÜZCE BLD TVF VOLEYBOL ERKEKLER 1.LİG BİGADİÇ S.S
23 EKİM 2016 PAZAR
17:00 BEST BALIKESİR ANADOLU EFES TBF SPOR TOTO BASKETBOL LİGİ BALIKESİR YENİ S.S
10:00 CUMHURİYET KUPASI ARTİSTİK CİMNASTİK İL BİRİNCİLİĞİ KURTDERELİ S.S
22-23 EKİM 2016
09:00 OKÇULUK CUMHURİYET KUPASI İL BİRİNCİLİĞİ GENÇLİK MERKEZİ
24 EKİM 2016 PAZARTESİ
17:00 AYVALIKGÜCÜBLD.SPOR D.S.İ SPOR KULÜBÜ VOLEYBOL GENÇ BAYAN MAH.LİG AYVALIK S.S
25 EKİM 2016 SALI
17:00 GENÇLERBİRLİĞİ SPOR KLB SUSURLUK SPOR KLB VOLEYBOL GENÇ BAYAN MAH.LİG SUSURLUK S.S
26 EKİM 2016 ÇARŞAMBA
15:30 BÜYÜKŞEHİR B. SPOR KLB (A) AYVALIKGÜCÜ SPOR KLB VOLEYBOL GENÇ BAYAN MAH.LİG KURTDERELİ S.S
27 EKİM 2016 PERŞEMBE
18:00 BÜYÜKŞEHİR B. SPOR KLB (B) GENÇLERBİRLİĞİ SPOR KLB VOLEYBOL GENÇ BAYAN MAH.LİG KURTDERELİ S.S
28 EKİM 2016 CUMA
17:00 D.S.İ SPOR KULÜBÜ BÜYÜKŞEHİR B. SPOR KLB (A) VOLEYBOL GENÇ BAYAN MAH.LİG KURTDERELİ S.S
22 EKİM 2016 CUMARTESİ
12:00 HARB-İŞSPOR G.O.PAŞASPOR U19 FUTBOL MÜS. AHP 1 NO
14:00 SUSURLUKSPOR GÖNENBLD.SPOR U19 FUTBOL MÜS. AHP 1 NO
13:00 BANDIRMASPOR ÜMRANİYESPOR TFF 1.LİG BANDIRMA
12:30 BANDIRMASPOR ÜMRANİYESPOR U21 AKADEMİ LİGİ ERDEK
14:00 BİGADİÇBLD.SPOR CEYLANSPOR U19 FUTBOL MÜS. BİGADİÇ
14:00 MAHMUDİYESPOR ETİBORSPOR U19 FUTBOL MÜS. MAHMUDİYE
14:00 SINDIRGIBLD.SPOR YENİSANAYİSPOR U19 FUTBOL MÜS. SINDIRGI
14:00 BURHANİYEBLD.SPOR KÜÇÜKKÖYSPOR U19 FUTBOL MÜS. BURHANİYE
12:00 AYVALIKGÜCÜ BLD.SPOR SAKARYASPOR U19 FUTBOL MÜS. AYVALIK
14:00 2008 YENİMAH.SPOR GÖMEÇ BLD.SPOR U19 FUTBOL MÜS. AYVALIK
14:00 KIZIKSASPOR SARIKÖYSPOR 1.K FUTBOL MÜS. MANYAS
11:00 ETİSPOR BANDIRMASPOR U19 FUTBOL MÜS. SANAYİ
13:00 SANAYİSPOR MANYASBLD.SPOR U19 FUTBOL MÜS. SANAYİ
15:00 600 EVLERSPOR C.M.SANAYİSPOR S.LİG FUTBOL MÜS. SANAYİ
23 EKİM 2016 PAZAR
11:00 AYŞEBACI FATİHSPOR B.Ş.BELEDİYESPOR U19 FUTBOL MÜS. AHP BELEDİYE
15:00 B.Ş.BELEDİYESPOR BARBAROSSEFASPOR S.LİG FUTBOL MÜS. AHP BELEDİYE
12:00 BALIKESİRSPOR ANTALYASPOR A.Ş U19 FUTBOL MÜS. AHP 1 NO
15.00 CEYLANSPOR BALYA BLD.SPOR S.LİG FUTBOL MÜS. AHP 1NO
13:00 B.BOSTANCISPOR KEPSUTBLD.SPOR 1.K FUTBOL MÜS. AHP 2 NO
15:00 YAKUPKÖYSPOR VİCDANİYESPOR 1.K FUTBOL MÜS. AHP 2 NO
11:00 KARABEYLERSPOR YENİSANAYİSPOR 1.K FUTBOL MÜS. AHP 4 NO
13:00 GÖKKÖYSPOR DURSUNBEYBLD.SPOR 1.K FUTBOL MÜS. AHP 4 NO
15:00 SUSURLUKSPOR NERGİZSPOR 1.K FUTBOL MÜS. AHP 4 NO
15:00 ETİSPOR YENİÇANSPOR BAL LİGİ SANAYİ
15:00 ERDEKSPOR KOCACEŞMESPOR BAL LİGİ ERDEK
14:00 PAMUKÇUBLD.SPOR HALALCASPOR 1.K FUTBOL MÜS. PAMUKÇU
14:00 ERGAMASPOR AYŞEBACIFATİHSPOR 1.K FUTBOL MÜS. ERGAMA
12:30 ETİBORSPOR DEMİRSPOR 1.K FUTBOL MÜS. BİGADİÇ
15:00 BİGADİÇBLD.SPOR HAVRAN FATİHBLD.SPOR S.LİG FUTBOL MÜS. BİGADİÇ
14:00 HOTAŞLARBİRLİKSPOR İVRİNDİBLD.SPOR 1.K FUTBOL MÜS. KEPSUT
15:00 SAVAŞTEPEBLD.SPOR ALTINOVASPOR S.LİG FUTBOL MÜS. SAVAŞTEPE
14:00 SINDIRGIBLD.SPOR G.O.PAŞASPOR 1.K FUTBOL MÜS. SINDIRGI
14:00 KÖRFEZBOSTANCISPOR SAKARYASPOR 1.K FUTBOL MÜS. EDREMİT
14:00 ALTINOLUKSPOR HAMDİBEYKAYASPOR 1.K FUTBOL MÜS. ALTINOLUK
14:00 GÖMEÇBLD.SPOR KÖRFEZDEDEFERİTSPOR 1.K FUTBOL MÜS. GÖMEÇ
15:00 BURHANİYEBLD.SPOR KÜÇÜKKÖYSPOR S.LİG FUTBOL MÜS. BURHANİYE
14:00 2008 YENİMAH.SPOR KÜÇÜKŞAPÇISPOR 1.K FUTBOL MÜS. AYVALIK
15:00 MANYASBLD.SPOR ADASPOR S.LİG FUTBOL MÜS. MANYAS
13:00 GÖNEN KARŞIYAKASPOR PAŞAÇİFTLİKSPOR 1.K FUTBOL MÜS. GÖNEN SENT.
15:00 TAYFUNSPOR ERDEKDÜZLERSPOR 1.K FUTBOL MÜS. GÖNEN SENT.
12:30 MARMARAADALARBLD.SPOR HASANBEYSPOR 1.K FUTBOL MÜS. EDİNCİK
15:00 SANAYİSPOR REŞADİYESPOR 1.K FUTBOL MÜS. EDİNCİK
25 EKİM 2016 SALI
14:00 BANDIRMASPOR SANCAKTEPEBLD.SPOR ZİRAAT KUPASI BANDIRMA
26 EKİM 2016 ÇARŞAMBA
15:00 BALIKESİRSPOR DARICA GENÇLERBİRLİĞİ ZİRAAT KUPASI ATATÜRK STADI
NOT: ASKF TARAFINDA YAYINLANAN 22-23 -25-26 EKİM TARİHLERİNDE OYNANACAK FUTBOL MÜSABAKALARINA AİT PROGRAMDIR.
HAFTALIK PROGRAM
22 EKİM 2016 CUMARTESİ
16:00 KARESİ SPOR YEŞİLYURT TB2L BASKETBOL KURTDERELİ S.S
14:00 BİGADİÇ BLD DÜZCE BLD TVF VOLEYBOL ERKEKLER 1.LİG BİGADİÇ S.S
23 EKİM 2016 PAZAR
17:00 BEST BALIKESİR ANADOLU EFES TBF SPOR TOTO BASKETBOL LİGİ BALIKESİR YENİ S.S
10:00 CUMHURİYET KUPASI ARTİSTİK CİMNASTİK İL BİRİNCİLİĞİ KURTDERELİ S.S
22-23 EKİM 2016
09:00 OKÇULUK CUMHURİYET KUPASI İL BİRİNCİLİĞİ GENÇLİK MERKEZİ
24 EKİM 2016 PAZARTESİ
17:00 AYVALIKGÜCÜBLD.SPOR D.S.İ SPOR KULÜBÜ VOLEYBOL GENÇ BAYAN MAH.LİG AYVALIK S.S
25 EKİM 2016 SALI
17:00 GENÇLERBİRLİĞİ SPOR KLB SUSURLUK SPOR KLB VOLEYBOL GENÇ BAYAN MAH.LİG SUSURLUK S.S
26 EKİM 2016 ÇARŞAMBA
15:30 BÜYÜKŞEHİR B. SPOR KLB (A) AYVALIKGÜCÜ SPOR KLB VOLEYBOL GENÇ BAYAN MAH.LİG KURTDERELİ S.S
27 EKİM 2016 PERŞEMBE
18:00 BÜYÜKŞEHİR B. SPOR KLB (B) GENÇLERBİRLİĞİ SPOR KLB VOLEYBOL GENÇ BAYAN MAH.LİG KURTDERELİ S.S
28 EKİM 2016 CUMA
17:00 D.S.İ SPOR KULÜBÜ BÜYÜKŞEHİR B. SPOR KLB (A) VOLEYBOL GENÇ BAYAN MAH.LİG KURTDERELİ S.S
22 EKİM 2016 CUMARTESİ
12:00 HARB-İŞSPOR G.O.PAŞASPOR U19 FUTBOL MÜS. AHP 1 NO
14:00 SUSURLUKSPOR GÖNENBLD.SPOR U19 FUTBOL MÜS. AHP 1 NO
13:00 BANDIRMASPOR ÜMRANİYESPOR TFF 1.LİG BANDIRMA
12:30 BANDIRMASPOR ÜMRANİYESPOR U21 AKADEMİ LİGİ ERDEK
14:00 BİGADİÇBLD.SPOR CEYLANSPOR U19 FUTBOL MÜS. BİGADİÇ
14:00 MAHMUDİYESPOR ETİBORSPOR U19 FUTBOL MÜS. MAHMUDİYE
14:00 SINDIRGIBLD.SPOR YENİSANAYİSPOR U19 FUTBOL MÜS. SINDIRGI
14:00 BURHANİYEBLD.SPOR KÜÇÜKKÖYSPOR U19 FUTBOL MÜS. BURHANİYE
12:00 AYVALIKGÜCÜ BLD.SPOR SAKARYASPOR U19 FUTBOL MÜS. AYVALIK
14:00 2008 YENİMAH.SPOR GÖMEÇ BLD.SPOR U19 FUTBOL MÜS. AYVALIK
14:00 KIZIKSASPOR SARIKÖYSPOR 1.K FUTBOL MÜS. MANYAS
11:00 ETİSPOR BANDIRMASPOR U19 FUTBOL MÜS. SANAYİ
13:00 SANAYİSPOR MANYASBLD.SPOR U19 FUTBOL MÜS. SANAYİ
15:00 600 EVLERSPOR C.M.SANAYİSPOR S.LİG FUTBOL MÜS. SANAYİ
23 EKİM 2016 PAZAR
11:00 AYŞEBACI FATİHSPOR B.Ş.BELEDİYESPOR U19 FUTBOL MÜS. AHP BELEDİYE
15:00 B.Ş.BELEDİYESPOR BARBAROSSEFASPOR S.LİG FUTBOL MÜS. AHP BELEDİYE
12:00 BALIKESİRSPOR ANTALYASPOR A.Ş U19 FUTBOL MÜS. AHP 1 NO
15.00 CEYLANSPOR BALYA BLD.SPOR S.LİG FUTBOL MÜS. AHP 1NO
13:00 B.BOSTANCISPOR KEPSUTBLD.SPOR 1.K FUTBOL MÜS. AHP 2 NO
15:00 YAKUPKÖYSPOR VİCDANİYESPOR 1.K FUTBOL MÜS. AHP 2 NO
11:00 KARABEYLERSPOR YENİSANAYİSPOR 1.K FUTBOL MÜS. AHP 4 NO
13:00 GÖKKÖYSPOR DURSUNBEYBLD.SPOR 1.K FUTBOL MÜS. AHP 4 NO
15:00 SUSURLUKSPOR NERGİZSPOR 1.K FUTBOL MÜS. AHP 4 NO
15:00 ETİSPOR YENİÇANSPOR BAL LİGİ SANAYİ
15:00 ERDEKSPOR KOCACEŞMESPOR BAL LİGİ ERDEK
14:00 PAMUKÇUBLD.SPOR HALALCASPOR 1.K FUTBOL MÜS. PAMUKÇU
14:00 ERGAMASPOR AYŞEBACIFATİHSPOR 1.K FUTBOL MÜS. ERGAMA
12:30 ETİBORSPOR DEMİRSPOR 1.K FUTBOL MÜS. BİGADİÇ
15:00 BİGADİÇBLD.SPOR HAVRAN FATİHBLD.SPOR S.LİG FUTBOL MÜS. BİGADİÇ
14:00 HOTAŞLARBİRLİKSPOR İVRİNDİBLD.SPOR 1.K FUTBOL MÜS. KEPSUT
15:00 SAVAŞTEPEBLD.SPOR ALTINOVASPOR S.LİG FUTBOL MÜS. SAVAŞTEPE
14:00 SINDIRGIBLD.SPOR G.O.PAŞASPOR 1.K FUTBOL MÜS. SINDIRGI
14:00 KÖRFEZBOSTANCISPOR SAKARYASPOR 1.K FUTBOL MÜS. EDREMİT
14:00 ALTINOLUKSPOR HAMDİBEYKAYASPOR 1.K FUTBOL MÜS. ALTINOLUK
14:00 GÖMEÇBLD.SPOR KÖRFEZDEDEFERİTSPOR 1.K FUTBOL MÜS. GÖMEÇ
15:00 BURHANİYEBLD.SPOR KÜÇÜKKÖYSPOR S.LİG FUTBOL MÜS. BURHANİYE
14:00 2008 YENİMAH.SPOR KÜÇÜKŞAPÇISPOR 1.K FUTBOL MÜS. AYVALIK
15:00 MANYASBLD.SPOR ADASPOR S.LİG FUTBOL MÜS. MANYAS
13:00 GÖNEN KARŞIYAKASPOR PAŞAÇİFTLİKSPOR 1.K FUTBOL MÜS. GÖNEN SENT.
15:00 TAYFUNSPOR ERDEKDÜZLERSPOR 1.K FUTBOL MÜS. GÖNEN SENT.
12:30 MARMARAADALARBLD.SPOR HASANBEYSPOR 1.K FUTBOL MÜS. EDİNCİK
15:00 SANAYİSPOR REŞADİYESPOR 1.K FUTBOL MÜS. EDİNCİK
25 EKİM 2016 SALI
14:00 BANDIRMASPOR SANCAKTEPEBLD.SPOR ZİRAAT KUPASI BANDIRMA
26 EKİM 2016 ÇARŞAMBA
15:00 BALIKESİRSPOR DARICA GENÇLERBİRLİĞİ ZİRAAT KUPASI ATATÜRK STADI
NOT: ASKF TARAFINDA YAYINLANAN 22-23 -25-26 EKİM TARİHLERİNDE OYNANACAK FUTBOL MÜSABAKALARINA AİT PROGRAMDIR.
HAFTALIK PROGRAM
EKİM 2016 CUMARTESİ
16:00 KARESİ SPOR YEŞİLYURT TB2L BASKETBOL KURTDERELİ S.S
14:00 BİGADİÇ BLD DÜZCE BLD TVF VOLEYBOL ERKEKLER 1.LİG BİGADİÇ S.S
23 EKİM 2016 PAZAR
17:00 BEST BALIKESİR ANADOLU EFES TBF SPOR TOTO BASKETBOL LİGİ BALIKESİR YENİ S.S
10:00 CUMHURİYET KUPASI ARTİSTİK CİMNASTİK İL BİRİNCİLİĞİ KURTDERELİ S.S
22-23 EKİM 2016
09:00 OKÇULUK CUMHURİYET KUPASI İL BİRİNCİLİĞİ GENÇLİK MERKEZİ
24 EKİM 2016 PAZARTESİ
17:00 AYVALIKGÜCÜBLD.SPOR D.S.İ SPOR KULÜBÜ VOLEYBOL GENÇ BAYAN MAH.LİG AYVALIK S.S
25 EKİM 2016 SALI
17:00 GENÇLERBİRLİĞİ SPOR KLB SUSURLUK SPOR KLB VOLEYBOL GENÇ BAYAN MAH.LİG SUSURLUK S.S
26 EKİM 2016 ÇARŞAMBA
15:30 BÜYÜKŞEHİR B. SPOR KLB (A) AYVALIKGÜCÜ SPOR KLB VOLEYBOL GENÇ BAYAN MAH.LİG KURTDERELİ S.S
27 EKİM 2016 PERŞEMBE
18:00 BÜYÜKŞEHİR B. SPOR KLB (B) GENÇLERBİRLİĞİ SPOR KLB VOLEYBOL GENÇ BAYAN MAH.LİG KURTDERELİ S.S
28 EKİM 2016 CUMA
17:00 D.S.İ SPOR KULÜBÜ BÜYÜKŞEHİR B. SPOR KLB (A) VOLEYBOL GENÇ BAYAN MAH.LİG KURTDERELİ S.S
22 EKİM 2016 CUMARTESİ
12:00 HARB-İŞSPOR G.O.PAŞASPOR U19 FUTBOL MÜS. AHP 1 NO
14:00 SUSURLUKSPOR GÖNENBLD.SPOR U19 FUTBOL MÜS. AHP 1 NO
13:00 BANDIRMASPOR ÜMRANİYESPOR TFF 1.LİG BANDIRMA
12:30 BANDIRMASPOR ÜMRANİYESPOR U21 AKADEMİ LİGİ ERDEK
14:00 BİGADİÇBLD.SPOR CEYLANSPOR U19 FUTBOL MÜS. BİGADİÇ
14:00 MAHMUDİYESPOR ETİBORSPOR U19 FUTBOL MÜS. MAHMUDİYE
14:00 SINDIRGIBLD.SPOR YENİSANAYİSPOR U19 FUTBOL MÜS. SINDIRGI
14:00 BURHANİYEBLD.SPOR KÜÇÜKKÖYSPOR U19 FUTBOL MÜS. BURHANİYE
12:00 AYVALIKGÜCÜ BLD.SPOR SAKARYASPOR U19 FUTBOL MÜS. AYVALIK
14:00 2008 YENİMAH.SPOR GÖMEÇ BLD.SPOR U19 FUTBOL MÜS. AYVALIK
14:00 KIZIKSASPOR SARIKÖYSPOR 1.K FUTBOL MÜS. MANYAS
11:00 ETİSPOR BANDIRMASPOR U19 FUTBOL MÜS. SANAYİ
13:00 SANAYİSPOR MANYASBLD.SPOR U19 FUTBOL MÜS. SANAYİ
15:00 600 EVLERSPOR C.M.SANAYİSPOR S.LİG FUTBOL MÜS. SANAYİ
23 EKİM 2016 PAZAR
11:00 AYŞEBACI FATİHSPOR B.Ş.BELEDİYESPOR U19 FUTBOL MÜS. AHP BELEDİYE
15:00 B.Ş.BELEDİYESPOR BARBAROSSEFASPOR S.LİG FUTBOL MÜS. AHP BELEDİYE
12:00 BALIKESİRSPOR ANTALYASPOR A.Ş U19 FUTBOL MÜS. AHP 1 NO
15.00 CEYLANSPOR BALYA BLD.SPOR S.LİG FUTBOL MÜS. AHP 1NO
13:00 B.BOSTANCISPOR KEPSUTBLD.SPOR 1.K FUTBOL MÜS. AHP 2 NO
15:00 YAKUPKÖYSPOR VİCDANİYESPOR 1.K FUTBOL MÜS. AHP 2 NO
11:00 KARABEYLERSPOR YENİSANAYİSPOR 1.K FUTBOL MÜS. AHP 4 NO
13:00 GÖKKÖYSPOR DURSUNBEYBLD.SPOR 1.K FUTBOL MÜS. AHP 4 NO
15:00 SUSURLUKSPOR NERGİZSPOR 1.K FUTBOL MÜS. AHP 4 NO
15:00 ETİSPOR YENİÇANSPOR BAL LİGİ SANAYİ
15:00 ERDEKSPOR KOCACEŞMESPOR BAL LİGİ ERDEK
14:00 PAMUKÇUBLD.SPOR HALALCASPOR 1.K FUTBOL MÜS. PAMUKÇU
14:00 ERGAMASPOR AYŞEBACIFATİHSPOR 1.K FUTBOL MÜS. ERGAMA
12:30 ETİBORSPOR DEMİRSPOR 1.K FUTBOL MÜS. BİGADİÇ
15:00 BİGADİÇBLD.SPOR HAVRAN FATİHBLD.SPOR S.LİG FUTBOL MÜS. BİGADİÇ
14:00 HOTAŞLARBİRLİKSPOR İVRİNDİBLD.SPOR 1.K FUTBOL MÜS. KEPSUT
15:00 SAVAŞTEPEBLD.SPOR ALTINOVASPOR S.LİG FUTBOL MÜS. SAVAŞTEPE
14:00 SINDIRGIBLD.SPOR G.O.PAŞASPOR 1.K FUTBOL MÜS. SINDIRGI
14:00 KÖRFEZBOSTANCISPOR SAKARYASPOR 1.K FUTBOL MÜS. EDREMİT
14:00 ALTINOLUKSPOR HAMDİBEYKAYASPOR 1.K FUTBOL MÜS. ALTINOLUK
14:00 GÖMEÇBLD.SPOR KÖRFEZDEDEFERİTSPOR 1.K FUTBOL MÜS. GÖMEÇ
15:00 BURHANİYEBLD.SPOR KÜÇÜKKÖYSPOR S.LİG FUTBOL MÜS. BURHANİYE
14:00 2008 YENİMAH.SPOR KÜÇÜKŞAPÇISPOR 1.K FUTBOL MÜS. AYVALIK
15:00 MANYASBLD.SPOR ADASPOR S.LİG FUTBOL MÜS. MANYAS
13:00 GÖNEN KARŞIYAKASPOR PAŞAÇİFTLİKSPOR 1.K FUTBOL MÜS. GÖNEN SENT.
15:00 TAYFUNSPOR ERDEKDÜZLERSPOR 1.K FUTBOL MÜS. GÖNEN SENT.
12:30 MARMARAADALARBLD.SPOR HASANBEYSPOR 1.K FUTBOL MÜS. EDİNCİK
15:00 SANAYİSPOR REŞADİYESPOR 1.K FUTBOL MÜS. EDİNCİK
25 EKİM 2016 SALI
14:00 BANDIRMASPOR SANCAKTEPEBLD.SPOR ZİRAAT KUPASI BANDIRMA
26 EKİM 2016 ÇARŞAMBA
15:00 BALIKESİRSPOR DARICA GENÇLERBİRLİĞİ ZİRAAT KUPASI ATATÜRK STADI
NOT: ASKF TARAFINDA YAYINLANAN 22-23 -25-26 EKİM TARİHLERİNDE OYNANACAK FUTBOL MÜSABAKALARINA AİT PROGRAMDIR.
HAFTALIK PROGRAM
22 EKİM 2016 CUMARTESİ
16:00 KARESİ SPOR YEŞİLYURT TB2L BASKETBOL KURTDERELİ S.S
14:00 BİGADİÇ BLD DÜZCE BLD TVF VOLEYBOL ERKEKLER 1.LİG BİGADİÇ S.S
23 EKİM 2016 PAZAR
17:00 BEST BALIKESİR ANADOLU EFES TBF SPOR TOTO BASKETBOL LİGİ BALIKESİR YENİ S.S
10:00 CUMHURİYET KUPASI ARTİSTİK CİMNASTİK İL BİRİNCİLİĞİ KURTDERELİ S.S
22-23 EKİM 2016
09:00 OKÇULUK CUMHURİYET KUPASI İL BİRİNCİLİĞİ GENÇLİK MERKEZİ
24 EKİM 2016 PAZARTESİ
17:00 AYVALIKGÜCÜBLD.SPOR D.S.İ SPOR KULÜBÜ VOLEYBOL GENÇ BAYAN MAH.LİG AYVALIK S.S
25 EKİM 2016 SALI
17:00 GENÇLERBİRLİĞİ SPOR KLB SUSURLUK SPOR KLB VOLEYBOL GENÇ BAYAN MAH.LİG SUSURLUK S.S
26 EKİM 2016 ÇARŞAMBA
15:30 BÜYÜKŞEHİR B. SPOR KLB (A) AYVALIKGÜCÜ SPOR KLB VOLEYBOL GENÇ BAYAN MAH.LİG KURTDERELİ S.S
27 EKİM 2016 PERŞEMBE
18:00 BÜYÜKŞEHİR B. SPOR KLB (B) GENÇLERBİRLİĞİ SPOR KLB VOLEYBOL GENÇ BAYAN MAH.LİG KURTDERELİ S.S
28 EKİM 2016 CUMA
17:00 D.S.İ SPOR KULÜBÜ BÜYÜKŞEHİR B. SPOR KLB (A) VOLEYBOL GENÇ BAYAN MAH.LİG KURTDERELİ S.S
22 EKİM 2016 CUMARTESİ
12:00 HARB-İŞSPOR G.O.PAŞASPOR U19 FUTBOL MÜS. AHP 1 NO
14:00 SUSURLUKSPOR GÖNENBLD.SPOR U19 FUTBOL MÜS. AHP 1 NO
13:00 BANDIRMASPOR ÜMRANİYESPOR TFF 1.LİG BANDIRMA
12:30 BANDIRMASPOR ÜMRANİYESPOR U21 AKADEMİ LİGİ ERDEK
14:00 BİGADİÇBLD.SPOR CEYLANSPOR U19 FUTBOL MÜS. BİGADİÇ
14:00 MAHMUDİYESPOR ETİBORSPOR U19 FUTBOL MÜS. MAHMUDİYE
14:00 SINDIRGIBLD.SPOR YENİSANAYİSPOR U19 FUTBOL MÜS. SINDIRGI
14:00 BURHANİYEBLD.SPOR KÜÇÜKKÖYSPOR U19 FUTBOL MÜS. BURHANİYE
12:00 AYVALIKGÜCÜ BLD.SPOR SAKARYASPOR U19 FUTBOL MÜS. AYVALIK
14:00 2008 YENİMAH.SPOR GÖMEÇ BLD.SPOR U19 FUTBOL MÜS. AYVALIK
14:00 KIZIKSASPOR SARIKÖYSPOR 1.K FUTBOL MÜS. MANYAS
11:00 ETİSPOR BANDIRMASPOR U19 FUTBOL MÜS. SANAYİ
13:00 SANAYİSPOR MANYASBLD.SPOR U19 FUTBOL MÜS. SANAYİ
15:00 600 EVLERSPOR C.M.SANAYİSPOR S.LİG FUTBOL MÜS. SANAYİ
23 EKİM 2016 PAZAR
11:00 AYŞEBACI FATİHSPOR B.Ş.BELEDİYESPOR U19 FUTBOL MÜS. AHP BELEDİYE
15:00 B.Ş.BELEDİYESPOR BARBAROSSEFASPOR S.LİG FUTBOL MÜS. AHP BELEDİYE
12:00 BALIKESİRSPOR ANTALYASPOR A.Ş U19 FUTBOL MÜS. AHP 1 NO
15.00 CEYLANSPOR BALYA BLD.SPOR S.LİG FUTBOL MÜS. AHP 1NO
13:00 B.BOSTANCISPOR KEPSUTBLD.SPOR 1.K FUTBOL MÜS. AHP 2 NO
15:00 YAKUPKÖYSPOR VİCDANİYESPOR 1.K FUTBOL MÜS. AHP 2 NO
11:00 KARABEYLERSPOR YENİSANAYİSPOR 1.K FUTBOL MÜS. AHP 4 NO
13:00 GÖKKÖYSPOR DURSUNBEYBLD.SPOR 1.K FUTBOL MÜS. AHP 4 NO
15:00 SUSURLUKSPOR NERGİZSPOR 1.K FUTBOL MÜS. AHP 4 NO
15:00 ETİSPOR YENİÇANSPOR BAL LİGİ SANAYİ
15:00 ERDEKSPOR KOCACEŞMESPOR BAL LİGİ ERDEK
14:00 PAMUKÇUBLD.SPOR HALALCASPOR 1.K FUTBOL MÜS. PAMUKÇU
14:00 ERGAMASPOR AYŞEBACIFATİHSPOR 1.K FUTBOL MÜS. ERGAMA
12:30 ETİBORSPOR DEMİRSPOR 1.K FUTBOL MÜS. BİGADİÇ
15:00 BİGADİÇBLD.SPOR HAVRAN FATİHBLD.SPOR S.LİG FUTBOL MÜS. BİGADİÇ
14:00 HOTAŞLARBİRLİKSPOR İVRİNDİBLD.SPOR 1.K FUTBOL MÜS. KEPSUT
15:00 SAVAŞTEPEBLD.SPOR ALTINOVASPOR S.LİG FUTBOL MÜS. SAVAŞTEPE
14:00 SINDIRGIBLD.SPOR G.O.PAŞASPOR 1.K FUTBOL MÜS. SINDIRGI
14:00 KÖRFEZBOSTANCISPOR SAKARYASPOR 1.K FUTBOL MÜS. EDREMİT
14:00 ALTINOLUKSPOR HAMDİBEYKAYASPOR 1.K FUTBOL MÜS. ALTINOLUK
14:00 GÖMEÇBLD.SPOR KÖRFEZDEDEFERİTSPOR 1.K FUTBOL MÜS. GÖMEÇ
15:00 BURHANİYEBLD.SPOR KÜÇÜKKÖYSPOR S.LİG FUTBOL MÜS. BURHANİYE
14:00 2008 YENİMAH.SPOR KÜÇÜKŞAPÇISPOR 1.K FUTBOL MÜS. AYVALIK
15:00 MANYASBLD.SPOR ADASPOR S.LİG FUTBOL MÜS. MANYAS
13:00 GÖNEN KARŞIYAKASPOR PAŞAÇİFTLİKSPOR 1.K FUTBOL MÜS. GÖNEN SENT.
15:00 TAYFUNSPOR ERDEKDÜZLERSPOR 1.K FUTBOL MÜS. GÖNEN SENT.
12:30 MARMARAADALARBLD.SPOR HASANBEYSPOR 1.K FUTBOL MÜS. EDİNCİK
15:00 SANAYİSPOR REŞADİYESPOR 1.K FUTBOL MÜS. EDİNCİK
25 EKİM 2016 SALI
14:00 BANDIRMASPOR SANCAKTEPEBLD.SPOR ZİRAAT KUPASI BANDIRMA
26 EKİM 2016 ÇARŞAMBA
15:00 BALIKESİRSPOR DARICA GENÇLERBİRLİĞİ ZİRAAT KUPASI ATATÜRK STADI
NOT: ASKF TARAFINDA YAYINLANAN 22-23 -25-26 EKİM TARİHLERİNDE OYNANACAK FUTBOL MÜSABAKALARINA AİT PROGRAMDIR.