HAFTALIK PROGRAM
25 MART 2016 CUMA
13:00 EDREMİT BELEDİYESİ GÜRESPOR 55 GENÇLİK TÜRKİYE KADINLAR BASKT. LİGİ GÜRE S.S.
25-27 MART 2016
ZESDER 5.SATRANÇ TURNUVASI
NOT: TURNUVANIN TEKNİK TOPLANTISI 25 MART 2016 TARİHİNDE SAAT 19:00'DA YAPILACAK OLUP; ZESDER SPOR KULÜBÜ
TURNUVA İLK GÜN 20:30'DA İKİNCİ VE ÜÇÜNCÜ GÜN SAAT 18:00'DA BAŞLAYACAKTIR.
25-27 MART 2016
12:00 18 MART ÇANAKKALE ŞEHİTLERİNİ ANMA BİLARDO TURNUVASI OASSİS BİLARDO SALONU
26 MART 2016 CUMARTESİ
16:00 BEST BALIKESİR MELİKŞAH ÜNİVERSİTESİ TÜRKİYE BASKETBOL İGİ KURTDERELİ S.S.
17:00 KARESİ BASKETBOL SAFRANBOLU BELEDİYE Sİ ERKEKLER BÖLGESEL BASKT. LİGİ A.TÜRKEŞ S.S.
27 MART 2016 PAZAR
15:00 BALIKESİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ BEŞİKTAŞ RMK MARİNE TEK.SAND. BASKT. SÜPER LİGİ A.TÜRKEŞ S.S.
26-27 MART 2016
11:00 AÇILIŞ KUPASI YELKEN YARIŞMALARI ERDEK YELKEN KULÜBÜ
24 MART 2016 PERŞEMBE
15:00 U15 T.ŞAM. 1KADEME U15 T.ŞAM.1KADEME U15 T.ŞAM. AHP 1 NO
15:00 U15 T.ŞAM. 1KADEME U15 T.ŞAM.1KADEME U15 T.ŞAM. AHP 2 NO
25 MART 2016 CUMA
15:00 U15 T.ŞAM. 1KADEME U15 T.ŞAM.1KADEME U15 T.ŞAM. AHP 1 NO
15:00 U15 T.ŞAM. 1KADEME U15 T.ŞAM.1KADEME U15 T.ŞAM. AHP 2 NO
26 MART 2016 CUMARTESİ
11:00 B.Ş.BELEDİYESPOR YENİSANAYİSPOR U16 FUTBOL MÜS. AHP BEL.TES.
14:00 B.Ş.BELEDİYESPOR MANYASBLD.SPOR SL FUTBOL MÜS. AHP BLD.TES
12:00 BALIKESİRSPOR KIRKLARELİSPOR U16 AKADEMİ LİGİ AHP 1 NO
15:00 U15 T.ŞAM. 1KADEME U15 T.ŞAM.1KADEME U15 T.ŞAM. AHP 1 NO
12:00 CEYLANSPOR 5 EYLÜLSPOR U14 FUTBOL MÜS. AHP 2 NO
15:00 U15 T.ŞAM. 1KADEME U15 T.ŞAM.1KADEME U15 T.ŞAM. AHP 2 NO
12:00 İVRİNDİBLD.SPOR KEPSUTBLD.SPOR 2K.U19 FUTBOL MÜS AHP 4 NO
14:00 BLK KARTALSPOR B.Ş.BELEDİYESPOR U14 FUTBOL MÜS. AHP 4 NO
14:00 SUSURLUKSPOR BİGADİÇBLD.SPOR SL FUTBOL MÜS. SUSURLUK
13:00 ERGAMASPOR MAHMUDİYESPOR 2K U19 FUTBOL MÜS ERGAMA
14:00 SINDIRGIBLD.SPOR BALYABLD.SPOR SL FUTBOL MÜS. SINDIRGI
14:00 HAVRANFATİHBLD.SPOR BARBAROSSEFASPOR SL FUTBOL MÜS. HAVRAN
14:00 ADASPOR ALTINOVASPOR SL FUTBOL MÜS. ALİBEY
14:00 2008YENİMAH.SPOR GÖMEÇBLD.SPOR U16 FUTBOL MÜS AYVALIK
12:00 HASANBEYSPOR SARIKÖYSPOR U14 FUTBOL MÜS. GÖNEN SENT.
14:00 GÜNDOĞANÇELTİKSPOR SARIKÖYSPOR 2K U19 FUTBOL MÜS GÖNEN SENT.
14:00 ERDEKSPOR G.BİRLİĞİ EĞİTİMSPOR U16 FUTBOL MÜS ERDEK
14:00 ETİSPOR C.M.SANAYİSPOR SL FUTBOL MÜS. SANAYİ
27 MART 2016 PAZAR
15:00 BURHANİYEBLD.SPOR SOMASPOR BAL LİGİ BURHANİYE
12:00 HARB-İŞSPOR GEMLİK ZEYTİNSPOR 3.LİG KADINLAR LİGİ AHP AHPBLD.TES
14:00 U15 T.ŞAM. 1KADEME U15 T.ŞAM.1KADEME U15 FİNAL AHP 1 NO
11:00 DURSUNBEYBLD.SPOR DEMİRSPOR U16 FUTBOL MÜS. AHP 2 NO
13:00 YENİKAVAKSPOR ASLIHANTEPECİKSPOR 2K FUTBOL MÜS. AHP 2 NO
15:00 VİCDANİYESPOR HARB-İŞSPOR 2K FUTBOL MÜS. AHP 2 NO
11:00 AYŞEBACIFATİHSPOR PINARSPOR 2K FUTBOL MÜS. AHP 4 NO
13:00 HOTAŞLARSPOR KARAMANKÖYSPOR 2K FUTBOL MÜS. AHP 4 NO
15:00 KÖYLÜKÖYÜSPOR ÇANDIRSPOR 2K FUTBOL MÜS. AHP 4 NO
12:00 GÖBELSPOR BOSTANCISPOR 2K U19 FUTBOL MÜS SUSURLUK
14:00 BABAKÖYSPOR İSKELESPOR 2K FUTBOL MÜS. SUSURLUK
15:00 KÖRFEZ BOSTANCISPOR KADIKÖYSPOR 2K FUTBOL MÜS. EDREMİT
12:00 BARBAROSSEFASPOR 2008 YENİMAH.SPOR U14 FUTBOL MÜS. AYVALIK
14:00 AYVALIKARMUTCUKSPOR KÖR.EĞT.GELİŞİMSPOR 2K FUTBOL MÜS. AYVALIK
15:00 ADASPOR 2008 YENİMAH.SPOR 2K U19 FUTBOL MÜS ALİBEY
14:00 ÇAMOBASPOR KARAGÖZOĞLUSPOR 2K FUTBOL MÜS. ALTINOVA
11:00 REŞADİYESPOR TAYFUNSPOR U14 FUTBOL MÜS. GÖNEN SENT
12:30 GÖNENKARŞIYAKASPOR GÖNENBLD.SPOR U14 FUTBOL MÜS. GÖNEN SENT.
14:00 GÖNENÜZÜMLÜSPOR REŞADİYESPOR 2K FUTBOL MÜS. GÖNEN SENT.
11:00 EDİNCİKSPOR SUSURLUKSPOR 2K U19 FUTBOL MÜS SANAYİ
13:00 ÇELİKSPOR TUZAKÇISPOR 2K FUTBOL MÜS. SANAYİ
15:00 MUSAKÇASPOR AVŞASPOR 2K FUTBOL MÜS. SANAYİ
29 MART 2016 SALI
13:00 EDİNCİKSPOR ERDEKSPOR U16 FUTBOL MÜS. SANAYİ
15:00 BANDIRMASPOR GÖNENBLD.SPOR U16 FUTBOL MÜS SANAYİ
15:00 BURHANİYEBLD.SPOR HAMDİBEYKAYASPOR U16 FUTBOL MÜS BURHANİYE
30 MART 2016 ÇARŞAMBA
15:00 GÖNENBLD.SPOR B.Ş.BELEDİYESPOR U19 PLAY-OFF AHP 1 NO
15:00 YENİSANAYİSPOR BANDIRMASPOR U19 PLAY-OFF AHP 2 NO
15:00 BURHANİYEBLD.SPOR AYVALIKGÜCÜBLD.SPOR U19 PLAY-OFF AHP 4 NO
NOT: ASKF TARAFINDAN YAYINLANAN 24-30 MART 2016 TARİHLERİNDE OYNANACAK FUTBOL MÜSABAKALARINA AİT PROGRAMDIR.
OKUL SPOR FAALİYETLERİ
28 MART 2016 PAZARTESİ
09:30 OKULLARARASI TENİS KÜÇÜKLER İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI A.TÜRKEŞ TENİS KORT.
09:00 OKULLARARASI BADMİNTON YILDIZLAR GRUP BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI AYVALIK S.S.
29 MART 2016 SALI
09:30 OKULLARARASI TENİS KÜÇÜKLER İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI A.TÜRKEŞ TENİS KORT.
09:00 OKULLARARASI BADMİNTON YILDIZLAR GRUP BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI AYVALIK S.S.
30 MART 2016 ÇARŞAMBA
09:30 OKULLARARASI TENİS KÜÇÜKLER İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI A.TÜRKEŞ TENİS KORT.
09:00 OKULLARARASI BADMİNTON YILDIZLAR GRUP BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI AYVALIK S.S.
09:30 OKULLARARASI KİCK BOKS KÜÇÜKLER, YILDIZLAR, GENÇLER İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI GENÇLİK MERKEZİ