4 Eğitim 4 Sertifika!

Bandırma İibf Gezi ve Doğa Kulübünden Sertifikalı Eğitim! 

Muhteşem 4 Eğitimle Duayen Olarak Nitelendirdiğimiz Akif Oktay İle Mükemmel Bir Seminere Hazır mısınız ?

AKİF OKTAY CV : 
Bursa Doğumlu Mütevazi Bir Sanat Düşkünüdür. Tüm Anadoluyu Tiyatro Turnesi İle Dolaşmıştır. Yıllarca Olay Tv'de : " Şiirler Arası Yolculuk " Programını Yaparak on binlerce kişinin gönlünde taht kurmuştur.Kültür Bakanlığına Bağlı Müdürlükler Yapmıştır.Rtük'ün tespitlerine göre Türkiye'de Bugüne Kadar yayında Kalan en uzun Kültür Sanat Programı unvanı halen Akif OKTAY'dadır.Albümleri ve Klipleri vadır ve film seslendirmelerinde bulunmuştur. Kültür Bakanlığı Devlet Tiyatroları ve bir çok tv kanalıyla yapım şirketleriyle unutlmayacak çalışmalar yapmış : Bizim Deyimimizle Kültür-Sanatın Vazgeçilmez Duayenlerinden Biridir

Sertifika Destekçilerimiz. 

Mimar ve Mühendisler Grubu
İstanbul-Ankara-İzmir-Bursa-Kayseri-Konya-Sakarya-Samsun-Diyarbakır
Merkezli Olmak Üzere Mimar ve Mühendisleri Yeni Bir Çatı Altında Toplamayı Amaçlayan Büyük Bir Stk Kuruluşudur. İç İşleri Bakanlığı İle Yürüttüğü Projelerde Eğitim Danışmanı Olarak Kariyerim Akademi Firmasını Tercih Etmektedir.

* İçişleri Bakanlığı Dernekler Başkanlığı Genç Girişimci İş Adamları Projesi kapsamında Eğitimlerimiz Desteklenmektedir. 

* Sertifikalarımız Milli Eğitim Bakanlığı Tarafındann Onaylı Eğitmenlerle Uluslararası Geçerli Sertifikalar verilmektedir.
* Hazırlanmakta olan sertifika onay sistemi ile sertifikalarınızın geçerliliğini web sitemizden kontrol edebileceksiniz.

5 SAAT EĞİTİM 4 ADET ULUSLARARASI GEÇERLİ SERTİFİKA.... 

- EĞİTİMLER -
* BEDEN DİLİ
* PROFESYONEL İLETİŞİM
* DİKSİYON
* HİTABET SANATI

TARİH : 28 MART PAZARTESİ
SAAT : 10.00 - 16.00
YER : BARIS MANÇO KÜLTÜR MERKEZİ
ÜCRET: 30 TL (sınırlı sayıda yerimiz vardır.)

İLETİŞİM : 0(553) 409 02 75 - 0(545) 941 09 25