Ahmet Akın Balıkesir Esnaf Ziyaretlerinde

Balıkesir Milletvekili  Ahmet Akın  Sındırgı, Bigadiç ve Balıkesir Merkez’de esnaf ve vatandaşların sorunlarını  dinlemeye devam ediyor. Ahmet  Akın’ın çalışma programının detayları.

CHP Balıkesir Bigadiç İlçe Başkanlığı’na yeni seçilen Hakkı Kurtuluş Demir ve yönetimini makamında ziyaret ederek ve yeni dönem için hayırlı olsun dileklerini ileterek ziyaretlerine başlayan Ahmet  Akın daha sonra CHP Balıkesir Bigadiç İlçe Örgütü’nün düzenlediği etkinlikte İl  ve İlçe Başkanı ile birlikte üyelere plaketlerini takdim etti. Akın daha sonra Uğur Mumcu’nun 25. Ölüm yıldönümü olması sebebiyle Balıkesir Bigadiç İlçe Örgütü’nün düzenlemiş olduğu anma törenine katıldı.

Akın anma töreninden sonra Balıkesir Bigadiç İlçe Örgütü ile birlikte S.S. Bigadiç Esnaf ve Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanı Sn. Süleyman Saran’ı ziyaret etti. Oradan Balıkesir Bigadiç İlçe Başkanı Hakkı Kurtuluş Demir ve İlçe Yönetimi ile birlikte Bigadiç Belediye Başkanı İsmail Avcu’yu makamında ziyaret ettiler.

Akın daha sonra Balıkesir Bigadiç İlçe örgütü ile birlikte esnafları ve pazar yerini ziyaret ederek, hemşerileriyle sohbet etti. Akın özellikle ekonomik sıkıntılardan doğrudan etkilenen esnaflarımızın sorunlarını dinledi. Halka yakınlığı ile bilinen Akın, vatandaşın derdine ortak oldu. Bigadiçte esnaf ziyaretlerinde dönerin başına geçerek  esnafa yardım etti. Akın’ın esnaf ve yöre halkıyla kurduğu bağ görülmeye değerdi.

Bigadiç ziyaretlerini tamamlayan Akın, Balıkesir Sındırgı İlçe Başkanlığı’nı ı ziyaret etti. Yeni seçilen İlçe Başkanı Bekir Ertuğrul ve yönetimine yeni dönem için başarılar diledi. Daha sonra partili yol arkadaşları ile birlikte Sındırgı'nın sorunları hakkında fikir alışverişinde bulundu.

BANDIRMA GERÇEK - EDİT ..SERHAT OZAR