Aranan Şahıs Yalova'da Yakalandı

ARANAN ŞAHIS YALOVA'DA YAKALANDI

Susurluk Karapürçek Mahallesinde ikamet eden İ.Ş. isimli şahsın evinin bahçesinde darp edildiğine dair alınan ihbar üzerine, Susurluk İlçe Jandarma Komutanlığınca olaya müdahale edilmiş olup, İ.Ş. isimli şahıs ağır yaralı olarak olay yerine gelen 112 Acil Servis Ambulansı ile hastaneye sevk edilmiş ve yapılan tüm müdahalelere rağmen aldığı darbeler nedeniyle hayatını kaybetmiştir.

Meydana gelen "Kasten Adam Öldürme" olayı ile ilgili olarak yapılan araştırmalar sonucunda; maktulün, yeğeni O.M. ile aralarında husumet olduğu öğrenilmiştir.

Ayrıca olay yerinde yapılan "Olay Yeri İncelemesi" ve istihbari çalışmalar neticesinde olay failinin O.M. isimli şahıs olabileceğine dair kuvvetli deliller elde edilmesi üzerine, O.M.'nin evine gidilerek ailesi ile yapılan görüşmede, şahsın il dışında olduğuna dair bilgi alınmıştır. Ancak yapılan tüm aramalara rağmen O.M.'ye ulaşılamamıştır.

Şüphelinin saklanabileceği yerlerle ilgili yapılan istihbari çalışmalar sonucunda Yalova ilinde bir işletmede saklandığının tespit edilmesi üzerine, icra edilen operasyonel faaliyet sonucunda şüpheli O.M. yakalanarak Susurluk İlçe Jandarma Komutanlığına getirilmiştir.

Olayla ilgili hazırlanan tahkikat evraklarıyla birlikte Adli makamlara sevk edilen şüpheli O.M. tutuklanarak Kepsut Kapalı Cezaevine teslim edilmiştir.

   Balıkesir Valiliği - BANDIRMA GERÇEK