Atölye Panormos Kadın Sanatçılarından Karma Sergi Bandırma'da

ATÖLYE PANORMOSUN “KARMA” RESİM SERGİSİ AÇILDI

Bandırma Belediyesi Kültür, Sanat Etkinlikleri Kapsamında düzenlenen Atölye Panormosun hazırladığı “Karma” isimli resim sergisi yapılan açılışla Bandırma Belediyesi Kültür ve Sanat Merkezinde sanatseverlerle buluştu.

Sergi açılışına Belediye Başkan Vekili Sami Türkmen, önceki dönem Belediye Başkanı Sedat Pekel, Belediye Meclis Üyesi Gönül Özdemir, Erdek Ticaret Odası Başkanı Özlem Sarı ve Bandırmalı sanatseverler katıldı.

Açılışta konuşan Belediye Başkan Vekili Sami Türkmen;” Bandırma Belediyesi olarak, kültür ve sanatın eşsiz güzellikleri ile sizleri buluşturmaya yeni yılda da devam ediyoruz. 2018 yılının ilk sergi etkinliği ile sizlerle birlikteyiz. Kentimizi ülkemizin farklı yerlerinde başarıyla temsil eden Atölye Panormos’un karma resim sergisi siz sanatseverlerin izlenimine sunuluyor. Tamamı kadın sanatçılardan oluşan ve 18 yıldan beri kentimizde çalışmalarını sürdüren Atölye Panormos, resim konusunda çok sayıda insanımıza yeni ufuklar açtı. Bugünkü karma sergide de toplam 20 sanatçımızın eserleri yer alıyor. Sergide aynı zamanda gelecek vadeden 4 küçük sanatçımızı da bulunuyor. Atölyenin kurucusu Sayın Ayten ÇAĞLAR öncülüğünde tüm sanatçılarımızı kutluyor. Bundan sonraki sanat çalışmalarında başarılar diliyorum. "dedi.

Sanatseverler Atölye Panormusun hazırladığı “Karma” resim sergisini 21 Ocak 2018 tarihine kadar ziyaret edebilirler.

BANDIRMA GERÇEK - Edit CANSU ERDOĞAN