Az Kalsın,Küme Düşüyorduk !

AZ KALSIN,KÜME DÜŞÜYORDUK
Karlıhan ve ekibi,Vefa ve mali disiplin söylemleri öne çıkararak,yapılan kongre ile göreve geldiler.
Az kalsın küme düşüyorduk.Dua edelim ismi gibi Onur’lu olan (Maddi manevi katkısı tartışılmaz)Onur Göçmez, Batuhan ve Zülküf kardeşimize.
Bandırmasporumuzun Borcu azalacağına yükseldi de yükseldi tutabilene aşkolsun,borcu sorsanda kabahatli oluyorsun,kimi 20 kimi 25 diyor..!!
Fetiye maçı sonrası sahada yaşananları görünce çok üzüldüm.Kardeş takım üzülürken bu neyin sevinci anlayamadım.
Kardeşimizin üzüntüsünü paylaşacağımıza,kümede kalmanın Sevinç’ini abartılı bir şekilde kutlamayı anlamakta güçlük çekiyorum.

Yıllarca Şampiyonluğa oynayan Bandırmasporumuz,yaptığın yerinde, nokta Transferler ile Spor gündemindeki yerini hakkıyla almıştır.
Eskiden her futbolcu Bandırmaspor’da oynamak için can atarken,şimdi futbolcularımız alacaklarından dolayı soluğu TFF de alıyor.
Futbolcular alacaklarından dolayı Bandırmaspor başkanını ağır eleştiriler yönelttiklerini görüyoruz.
Bandırmaspor daha önceki yıllarda Ligde Oynadığı maçlarda ofansif futbolun güzelliklerini sahaya yansıtıp Taraflı tarafsız herkesin beğenisini kazanmış bir Bandırmaspor’u özlüyorum. 
Vefa sezonunda bıraktığımız ve gönderdiğimiz oyuncularımızın çoğu oynadıkları takımlarda şampiyonluk yarışında ve Play -Of ta başarılı maçlar çıkarıyorlar.
İşe yaramaz diye yolladığınız Sertaç Çam attığı gollerle Keçiörengücü’nü 1 inci Lige taşıdı.Başarılı olan bu eski oyuncularımızı Bandırmaspor’a Eski Başkanımız Mehmet Kılkışlı ve ekibi kazandırmıştır.Kılkışlı ve arkadaşları Bandırmaspor’u Amatör bataklığından alıp 1 inci lige çıkardı,Şimdi göreve gelirse Bandırmaspor’u Süper Lige çıkarabileceğini düşünenler çoğunlukta.

Mayıs ayında yapılacak Bandırmaspor Kongresinde,120 tl yatırmayan üye oy  kullanamayacakmış,TEB bankasına yatırılacakmış.
Başkan Karlıhan’nın “Allah beni kurtardı” sözünü söylediği dillendirilmektedir.Bandırmaspor tarihinin en rahat başkanlığını sen yaptın.Tüm taraftar ve kent halkı kötü,sıkıntılı ve üzüntülü günler geçirdikleri halde hiç kimseden olumsuz tepki almadın ve İSTİFA etmen için taraftar grubu tezahürat yapmadı.
Oysa!!,Bundan evvelki Yönetimler Takımı Şampiyonluğa oynatırken bile,İSTİFA diye bağıranlar oldu.
Bandırma ve Bandırmaspor sevdalısı cefakar taraftarlarımız Takımımız az daha küme düşme tehlikesi yaşarken bile, seslerini bile çıkarmadılar ve takımımıza sahip çıktılar.
Veda deyip göreve gelenler,
Allah korusun az kalsın ELVEDA 2 inci Lig diyebilirlerdi.ödümüz koptu,
Dua edelim Onur’lu kardeşlerimize.!!
Ne Mutlu Bandırmalı ve Bandırmasporluyum Diyene