Baldızına tecavüz eden enişteye 18 yıl hapis istendi

Ülkemizde eğitim ortalaması giderek düşerken buna paralel olarak cinsel suçlarda yükselen grafikli  artış izleniyor. 17 yaşında bulunan F.N.Ü eniştesinin kendisini kandırarak tecavüz ettiğini ve daha sonra tehdit ettiğini söyleyerek şikayetçi oldu. Enişte Hacı S. 18 yıll hapis cezası istemiyle tutuklandı.

Baldızına tecavüz eden enişteye dava.
Antalya'nın Kepez İlçesi'nde mermercilik yapan evli ve 2 çocuk babası 35 yaşındaki Hacı S., 17 yaşındaki baldızı F.N.Ü.'ye cinsel istismarda bulunduğu iddiasıyla tutuklanıp cezaevine gönderildi.

Hakkında 18 yıla kadar hapis cezası istemiyle Antalya 7'inci Ağır Ceza Mahkemisi'nde dava açılan Hacı S. olay nedeniyle pişman olduğunu iddia etti. Mahkemede eniştesinin kendisine tecavüz ettiğini, sonra da bunları kimseye anlatmaması için tehdit ettiğini iddia eden F.N.Ü. ayrıca sanığın kendisinin çıplak fotoğraflarını çektiğini de söyledi. Duruşmada tanık olarak dinlenen sanığın eşi 25 yaşındaki M.S. ise eşinin cep telefonunda kardeşinin çıplak fotoğraflarını görünce olayın farkına vardığını söyledi. Duruşma eksikliklerin giderilmesi için ertelendi.

HAYRETTİN İLDAM