HAFTALIK PROGRAM
12 -13 OCAK 2017
14:00 ÜÇ BANT BİLARDO İL BİRİNCİLİĞİ EDREMİT AKADEMİ BİLARDO SALONU
13-15 OCAK 2017
10:00 ANALİG TAEKWONDO GRUP MÜSABAKALARI RAHMİ KULA S.S
14-15 OCAK 2017
11:00 2017 BRİÇ DÖRTLÜ TAKIMLAR İL BİRİNCİLİĞİ BALIKESİR BRİÇ KULÜBÜ
12:00 ÜÇ BANT BİLARDO İL BİRİNCİLİĞİ EDREMİT AKADEMİ BİLARDO SALONU
13 OCAK 2017 CUMA
15:30 HOLLANDA SIRBİSTAN 19 YAŞALTI ERKEKLER AVR.ŞAM.ELEME BALIKESİR YENİ S.S
18:00 TÜRKİYE KARADAĞ 19 YAŞALTI ERKEKLER AVR.ŞAM.ELEME BALIKESİR YENİ S.S
14 OCAK 2017 CUMARTESİ
16:00 KARESİ SPOR AYDIN B.Ş.B EFESPOR TB2L BASKETBOL LİGİ KURTDERELİ S.S
15:30 SIRBİSTAN KARADAĞ 19 YAŞALTI ERKEKLER AVR.ŞAM.ELEME BALIKESİR YENİ S.S
18:00 HOLLANDA TÜRKİYE 19 YAŞALTI ERKEKLER AVR.ŞAM.ELEME BALIKESİR YENİ S.S
13:00 ERDEKSPOR ESENLER VOLEYBOL BAYANLAR VOLEYBOL 2.LİG ERDEK S.S
15 OCAK 2017 PAZAR
14:00 D.S.İ BAHÇELİEVLER VOLEYBOL BAYANLAR VOLEYBOL 2.LİG KURTDERELİ S.S
17:00 BALIKESİR B.Ş.B IŞIKKENT SPOR BAYANLAR VOLEYBOL 1.LİG KURTDERELİ S.S
15:30 KARADAĞ HOLLANDA 19 YAŞALTI ERKEKLER AVR.ŞAM.ELEME BALIKESİR YENİ S.S
18:00 SIRBİSTAN TÜRKİYE 19 YAŞALTI ERKEKLER AVR.ŞAM.ELEME BALIKESİR YENİ S.S
18:00 HOLLANDA TÜRKİYE 19 YAŞALTI ERKEKLER AVR.ŞAM.ELEME BALIKESİR YENİ S.S
13:00 ERDEKSPOR ESENLER VOLEYBOL BAYANLAR VOLEYBOL 2.LİG ERDEK S.S
15 OCAK 2017 PAZAR
14:00 D.S.İ BAHÇELİEVLER VOLEYBOL BAYANLAR VOLEYBOL 2.LİG KURTDERELİ S.S
17:00 BALIKESİR B.Ş.B IŞIKKENT SPOR BAYANLAR VOLEYBOL 1.LİG KURTDERELİ S.S
15:30 KARADAĞ HOLLANDA 19 YAŞALTI ERKEKLER AVR.ŞAM.ELEME BALIKESİR YENİ S.S
18:00 SIRBİSTAN TÜRKİYE 19 YAŞALTI ERKEKLER AVR.ŞAM.ELEME BALIKESİR YENİ S.S
13:30 AYVALIKGÜCÜ BLD PARK ANTALYA GENÇLİK BAYANLAR VOLEYBOL 2.LİG AYVALIK S.S
15:00 BANDIRMA KIRMIZI BURSASPOR DURMAZLAR TBL BASKETBOL LİGİ KARA ALİ ACAR S.S
16:00 AYVALIK AKADEMİ EDREMİT BLD GÜRE SPOR U13 ERKEKLER BASKETBOL LİGİ AYVALIK S.S
17:30 AYVALIKGÜCÜ BLD EDREMİT BLD GÜRE SPOR U13 KIZLAR BASKETBOL LİGİ AYVALIK S.S
16:30 BANDIRMA BASKETBOL GSK MARMARA BASKETBOL AKADEMİ U13 KIZLAR BASKETBOL LİGİ BANDIRMA Ş.M.G.L
16 OCAK 2017 PAZARTESİ
18:30 KÖRFEZ EFELER AYVALIKGÜCÜ BLD U 18 A ERKEKLER BASKETBOL LİGİ EDREMİT S.S
17 OCAK 2017 SALI
20:00 BANVİT HELİOS SUNS FİBA ŞAMPİYONLAR LİGİ KARA ALİ ACAR S.S
18:00 AYVALIKGÜCÜ BLD AYVALIK AKADEMİ U13 ERKEKLER BASKETBOL LİGİ AYVALIK S.S
18 OCAK 2017 ÇARŞAMBA
18:30 BURHANİYE BLD.SPOR BANDIRMA BASKETBOL GSK U18 KIZLAR BASKETBOL LİGİ BURHANİYE S.S
18:30 AYVALIK AKADEMİ AYVALIKGÜCÜ BLD U13 KIZLAR BASKETBOL LİGİ AYVALIK S.S
19 OCAK 2017 PERŞEMBE
18:00 A1 B2 U 18 A ERKEKLER BASKETBOL LİGİ KURTDERELİ S.S
19:30 A2 B1 U 18 A ERKEKLER BASKETBOL LİGİ KURTDERELİ S.S
20 OCAK 2017 CUMA
19:30 EDREMİT BLD GÜRE SPOR AYVALIK AKADEMİ U13 ERKEKLER BASKETBOL LİGİ EDREMİT S.S
18:00 EDREMİT BLD GÜRE SPOR AYVALIK AKADEMİ U13 KIZLAR BASKETBOL LİGİ EDREMİT S.S
ASKF FUTBOL HAFTALIK PROGRAMI 14-15-17 OCAK 2017
14 OCAK 2017 CUMARTESİ
13:00 B.Ş.BELEDİYESPOR CEYLANSPOR U19 FUTBOL MÜS. AHP BLD.TES.
15:00 SUSURLUKSPOR ETİSPOR U19 FUTBOL MÜS. AHP BLD.TES.
13:00 BURHANİYEBLD.SPOR 5 EYLÜLSPOR U15 PLAY-OFF AHP 1 NO
15:00 KÖR ASLANLARISPOR B.Ş.BLD.SPOR U15 PLAY-OFF AHP 1 NO
12:00 BALIKESİRSPOR BUCASPOR U14 AKADEMİ LİGİ AHP 2 NO
14:00 BALIKESİRSPOR BUCASPOR U15 AKADEMİ LİGİ AHP 2 NO
11:00 HARP-İŞSPOR YENİSANAYİSPOR U19 FUTBOL MÜS. AHP 4 NO
13:00 DEMİRSPOR B.Ş.BLD.SPOR U17 FUTBOL MÜS AHP 4 NO
15:00 AYŞEBACIFATİHSPOR MAHMUDİYESPOR U19 FUTBOL MÜS. AHP 4 NO
14:00 BİGADİÇBLD.SPOR G.O.PAŞASPOR U19 FUTBOL MÜS. BİGADİÇ
14:00 SINDIRGIBLD.SPOR ETİBORSPOR U19 FUTBOL MÜS SINDIRGI
13:00 GÖMEÇBLD.SPOR 2008 YENİMAH.SPOR U17 FUTBOL MÜS GÖMEÇ
13:00 MANYASBLD.SPOR BANDIRMASPOR U19 FUTBOL MÜS. MANYAS
13:00 ERDEKSPOR TAYFUNSPOR U17 FUTBOL MÜS OCAKLAR
15 OCAK 2017 PAZAR
13:00 BANDIRMASPOR SAMSUNSPOR TFF 1.LİG BANDIRMA
11:00 BANDIRMASPOR SAMSUNSPOR U21 AKADEMİ LİGİ ERDEK
14:00 AYVALIKGÜCÜBLD.SPOR ÇİFTTAYYEŞİLOVASPOR BAL LİGİ AYVALIK
14:00 GÖNENBLD.SPOR ETİSPOR BAL LİGİ GÖNEN
12:30 B.Ş.BELEDİYESPOR GEMLİKZEYTİNSPOR 3.LİGKADINLAR LİGİ AHP BLD.TES.
14:30 G.O.PAŞASPOR G.BİRLİĞİEĞİTİMSPOR U17 FUTBOL MÜS AHP BLD.TES.
11:00 VİCDANİYESPOR YAKUPKÖYSPOR 1K FUTBOL MÜS. AHP 1 NO
13:00 NERGİZSPOR SUSURLUKSPOR 1K FUTBOL MÜS. AHP 1 NO
15:00 G.O.PAŞASPOR SINDIRGIBLD.SPOR 1K FUTBOL MÜS. AHP 1 NO
13:00 BALIKESİRSPOR BUCASPOR U19 AKADEMİ LİGİ AHP 2 NO
15:00 AYŞEBACIFATİHSPOR ERGAMASPOR 1K FUTBOL MÜS. AHP 2 NO
11:00 HALALCASPOR PAMUKÇU BLD.SPOR 1K FUTBOL MÜS. AHP 4 NO
13:00 YENİSANAYİSPOR KARABEYLERSPOR 1K FUTBOL MÜS. AHP 4 NO
15:00 DEMİRSPOR ETİBORSPOR 1K FUTBOL MÜS. AHP 4 NO
15:00 İVRİNDİBLD.SPOR HOTAŞLARBİRLİKSPOR 1K FUTBOL MÜS. İVRİNDİ
14:00 KEPSUTBLD.SPOR B.BOSTANCISPOR 1K FUTBOL MÜS. KEPSUT
14:00 DURSUNBEYSPOR GÖKKÖYSPOR 1K FUTBOL MÜS. DURSUNBEY
15:00 KÖRFEZBOSTANCISPOR HAMDİBEYKAYASPOR 1K FUTBOL MÜS. EDREMİT
14:00 ALTINOLUKSPOR KÖR.DEDEFERİTSPOR 1K FUTBOL MÜS. ALTINOLUK
14:00 BURHANİYEBLD.SPOR 2008 YENİMAH.SPOR U19 FUTBOL MÜS BURHANİYE
14:00 GÖMEÇBLD.SPOR K.ŞAPÇISPOR 1K FUTBOL MÜS. GÖMEÇ
11:00 GÖNENBLD.SPOR ETİSPOR U17 FUTBOL MÜS GÖNEN SENT
13:00 REŞADİYESPOR SARIKÖYSPOR 1K FUTBOL MÜS. GÖNEN SENT
15:00 HASANBEYSPOR SANAYİSPOR 1K FUTBOL MÜS. GÖNEN SENT.
12:00 BANDIRMASPOR 600 EVLERSPOR U17 FUTBOLMÜS. SANAYİ
14:00 PAŞAÇİFTLİKSPOR KIZIKSASPOR 1K FUTBOL MÜS. SANAYİ
12:00 OCAKLARSPOR MARMARAADALARBLDSPOR 1K FUTBOL MÜS. OCAKLAR
14:30 ERDEKDÜZLERSPOR GÖN.KARŞIYAKASPOR 1K FUTBOL MÜS. OCAKLAR
17 OCAK 2017 SALI
15:00 HAVRANFATİHBLD.SPOR C.M.SANAYİSPOR S.LİG FUTBOL MÜS. HAVRAN
15:00 BURHANİYEBLD.SPOR B.Ş.BELEDİYESPOR S.LİG FUTBOL MÜS. BURHANİYE
12:00 AYVALIKGÜCÜBLD.SPOR KÖR.ASLANLARISPOR U17 FUTBOL MÜS. AYVALIK
15:00 BARBAROSSEFASPOR BİGADİÇ BLD.SPOR S.LİG FUTBOL MÜS. AYVALIK
15:00 ADASPOR 600 EVLERSPOR S.LİG FUTBOL MÜS. ALİBEY
15:00 KÜÇÜKKÖYSPOR CEYLANSPOR S.LİG FUTBOL MÜS. KÜÇÜKKÖY
15:00 ALTINOVASPOR BALYABLD.SPOR S.LİG FUTBOL MÜS. ALTINOVA
15:00 MANYASBLD.SPOR SAVAŞTEPEBLD.SPOR S.LİG FUTBOL MÜS. MANYAS
OKUL SPOR FAALİYETLERİ HAFTALIK PROGRAM 14- 20 OCAK 2017
14 OCAK 2017 CUMARTESİ
10:00 OKULLARARASI BASKETBOL GENÇ KIZLAR A GRUP BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI BURHANİYE S.S.
10:00 OKULLARARASI BASKETBOL GENÇ ERKEKLER A GRUP BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI EDREMİT S.S.
15 OCAK 2017 PAZAR
10:00 OKULLARARASI BASKETBOL GENÇ KIZLAR A GRUP BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI BURHANİYE S.S.
10:00 OKULLARARASI BASKETBOL GENÇ ERKEKLER A GRUP BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI EDREMİT S.S.
16 OCAK 2017 PAZARTESİ
10:00 OKULLARARASI BASKETBOL GENÇ KIZLAR A GRUP BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI BURHANİYE S.S.
10:00 OKULLARARASI BASKETBOL GENÇ ERKEKLER A GRUP BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI EDREMİT S.S.
17:30 N.SADIK ÖZYİĞİT O.O. SUS. SUS. MEHMETÇİK O.O. VOLEYBOL YILDIZ KIZLAR SUSURLUK
17 OCAK 2017 SALI
10:00 OKULLARARASI BASKETBOL GENÇ KIZLAR A GRUP BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI BURHANİYE S.S.
10:00 OKULLARARASI BASKETBOL GENÇ ERKEKLER A GRUP BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI
09:30 OKULLAR ARASI BADMİNTON GENÇLER İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI
10:00 BAND HASAN ATLI O.O. BİGADİÇ ATATÜRK O.O. VOLEYBOL YILDIZ ERKEKLER
11:00 1.MAÇ GALİBİ 2.MAÇ GALİBİ VOLEYBOL YILDIZ KIZLAR
12:30 2.MAÇ GALİBİ-AYV.Z.HANIM MTAL 3.MAÇ GALİBİ-ENERJİSA FEN L. VOLEYBOL GENÇ KIZLAR A
14:00 BİGADİÇ KUV.MİLLİYE A.L.(MRKZ1) EDREMİT A.L.(KRFZ2) VOLEYBOL GENÇ ERKEKLER A
15:30 BAND.AYYILDIZ A.L.(MRKZ2) ÖZ.BURH.UĞUR TEM.LİS.(KFZ1) VOLEYBOL GENÇ ERKEKLER A
11:00 E1-15 TEMMUZ ŞEH. A.L. B1-İNEBEY A.L. FUTBOL GENÇ ERKEKLER
12:30 C1-Z.ÖZKARDAŞLAR A.L. D1-İVRİNDİ A.İ.H.L. FUTBOL GENÇ ERKEKLER
10:00 A1-Ç.BATUBEY O.O. B1-BUR.ÖZ.BAHÇEŞEHİR KÖR. O.O BASKETBOL YILDIZ ERKEKLER
11:30 D1 C1-ÖZ.ALT.ÇAĞ.EĞT.VAKFI O.O. BASKETBOL YILDIZ ERKEKLER
13:00 ÇİĞDEM BATUBEY O.O. KÖRFEZ 2-EDR.75.YIL O.O. BASKETBOL YILDIZ KIZLAR
14:30 BAND.KOR.GEN.E.AKOĞLU O.O. KÖRFEZ 1-ALT.K. ÇAVUŞOĞLU O.O. BASKETBOL YILDIZ KIZLAR
11:00 SUSURLUK İ.H.O.O. CUMHURİYET O.O. VOLEYBOL KÜÇÜK KIZLAR
12:00 Z.PAŞA O.O. SUS.N.S.ÖZYİĞİT O.O. VOLEYBOL KÜÇÜK KIZLAR
13:00 KEPSUT 125.YIL YBO M.A.ERSOY O.O. VOLEYBOL KÜÇÜK KIZLAR
14:00 ÖZ.AÇI O.O. SUS. MEHMETÇİK O.O. VOLEYBOL KÜÇÜK KIZLAR
15:00 PAMUKÇU O.O. Ç.BATUBEY O.O. VOLEYBOL KÜÇÜK KIZLAR
15:30 Ç.BATUBEY O.O. DURSUNBEY ATATÜRK O.O. VOLEYBOL YILDIZ ERKEKLER
11:00 A1-BAN HAYDAR ÇAVUŞ A.L. B2-EDR.Ü.MUHARREM ERTAŞ A.L. HENTBOL GENÇ KIZLAR
12:00 A2-G.OSMAN PAŞA A.L. B1-BURH.AYŞE AKPINAR M.T.A.L. HENTBOL GENÇ KIZLAR
10:00 EDR. K.LEM. AKPINAR O.O. EDR. AVCILAR O.O. VOLEYBOL KÜÇÜK KIZLAR
11:00 EDR. MEVLANA O.O. ÖZ. ALT. ÇAĞ. EĞT. VAKFI O.O. VOLEYBOL KÜÇÜK KIZLAR
15:00 ÖZ.ALT.ÇAĞDAŞ EĞT. VAKFI EDR.75.YIL O.O. BASKETBOL KÜÇÜK ERKEKLER
16:00 EDR.M.AKİF ERSOY O.O EDR.ÖZEL MEKTEBİM O.O. BASKETBOL KÜÇÜK ERKEKLER
11:00 AYV. SAKARYA O.O. AYV. 15 EYLÜL O.O. BASKETBOL KÜÇÜK ERKEKLER
12:00 BURH.NADİR TOLUN O.O. AYV. M.AKİF ERSOY O.O. BASKETBOL KÜÇÜK ERKEKLER
14:00 AYV. M.AKİF ERSOY O.O. AYV. SAKARYA O.O. VOLEYBOL KÜÇÜK KIZLAR
15:00 AYV. BAHÇEŞEHİR O.O. AYV. 15 EYLÜL O.O. VOLEYBOL KÜÇÜK KIZLAR
11:00 G1-EDREMİT M.T.A.L. F1-HACI M.F.KÖYLÜ A.İ.H.L. FUTBOL GENÇ ERKEKLER
12:30 L1-AYV.ÖZ.UĞUR TEM.LİS H1-EDREMİT A.İ.H.L. FUTBOL GENÇ ERKEKLER
10:00 EDR. ÖZEL ÜSTEK O.O. AYV. M.A.ERSOY O.O. BASKETBOL KÜÇÜK KIZLAR
11:00 H.MUSTAFA MÜDÜROĞLU O.O AYVALIK ÖZEL BAHÇEŞEHİR O.O FUTSAL YILDIZ ERKEKLER
12:00 NADİR TOLUN O.O Ş.M.G O.O GÖMEÇ FUTSAL YILDIZ ERKEKLER
13:00 ÖZEL MEKTEBİM-EDREMİT M.A.ERSOY O.O EDREMİT FUTSAL YILDIZ ERKEKLER
14:00 ÖZEL EDREMİT UĞUR O.O SEKİZEYLÜL O.O HAVRAN FUTSAL YILDIZ ERKEKLER
15:00 HACI MUSTAFA MÜDÜROĞLU O.O Ş.M.G. O.O GÖMEÇ FUTSAL YILDIZ KIZLAR
11:00 I2-MANYAS ATATÜRK O.O. G1 BAND.VECİHİBEY O.O VOLEYBOL YILDIZ KIZLAR
12:00 GÖN.ÖĞRT.IŞIL İPEK O.O. GÖN. ALTIEYLÜL O.O. VOLEYBOL KÜÇÜK KIZLAR
13:00 GÖN.M.A. GENÇ O.O. MAN. ATATÜRK O.O. VOLEYBOL KÜÇÜK KIZLAR
11:00 FATİH OO HASAN ATLI OO FUTSAL YILDIZ ERKEKLER Ş.M.G. S.S.
12:00 Ş.SÜLEYMAN BEY OO K.ENVER AKOĞLU OO FUTSAL YILDIZ ERKEKLER Ş.M.G. S.S.
13:00 Ö. BAHÇEŞEHİR OO EVYAPAN OO FUTSAL YILDIZ ERKEKLER Ş.M.G. S.S.
11:00 M2-BAND. R.GENCER M.T.A.L O1-GÖN.M.UŞDU A.L. FUTBOL GENÇ ERKEKLER BANDIRMA SAHASI
12:30 M1-BAND.İMKB M.T.A.L. N1-GÖN.Ö.SEYFETTİN A.L. FUTBOL GENÇ ERKEKLER BANDIRMA SAHASI
18 OCAK 2017 ÇARŞAMBA
09:30 OKULLAR ARASI BADMİNTON GENÇLER İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI YENİ KÜÇÜK SALON
10:00 OKULLARARASI ORYANTİRİNG GENÇLER İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI MUHTELİF
10:00 OKULLARARASI HALTER YILDIZLAR, GENÇLER İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI BURH.ATATÜRK MTAL S.S.
10:00 Ö.BAHÇEŞEHİR O.O. M.Ş.EĞİNLİOĞLU O.O. BASKETBOL KÜÇÜK ERKEKLER YENİ SALON
11:00 A1-Ç.BATUBEY O.O. C1-ÖZ.ALT.ÇAĞ.EĞT.VAKFI O.O. BASKETBOL YILDIZ ERKEKLER YENİ SALON
12:30 B1-BUR.ÖZ.BAHÇEŞEHİR KÖR. O.O D1 BASKETBOL YILDIZ ERKEKLER YENİ SALON
14:00 ÇİĞDEM BATUBEY O.O. KÖRFEZ 1-ALT.K. ÇAVUŞOĞLU O.O. BASKETBOL YILDIZ KIZLAR YENİ SALON
15:30 KÖRFEZ 2-EDR.75.YIL O.O. BAND.KOR.GEN.E.AKOĞLU O.O. BASKETBOL YILDIZ KIZLAR YENİ SALON
11:00 MERKEZ 1 MARMARA 1 VOLEYBOL YILDIZ KIZLAR KURTDERELİ S.S.
12:30 A1 B2 VOLEYBOL YILDIZ ERKEKLER KURTDERELİ S.S.
14:00 B1 A2 VOLEYBOL YILDIZ ERKEKLER KURTDERELİ S.S.
11:00 SUSURLUK İ.H.O.O. SUS. MEHMETÇİK O.O. VOLEYBOL KÜÇÜK KIZLAR R. KULA S.S.
12:00 CUMHURİYET O.O. ÖZ.AÇI O.O. VOLEYBOL KÜÇÜK KIZLAR R. KULA S.S.
13:00 KEPSUT 125.YIL YBO SUS.N.S.ÖZYİĞİT O.O. VOLEYBOL KÜÇÜK KIZLAR R. KULA S.S.
14:00 M.A.ERSOY O.O. Z.PAŞA O.O. VOLEYBOL KÜÇÜK KIZLAR R. KULA S.S.
15:00 G.KEMAL O.O. PAMUKÇU O.O. VOLEYBOL KÜÇÜK KIZLAR R. KULA S.S.
10:00 M.AZMAN ÇAV. O.O. BALIKESİR İ.H.O.O. HENTBOL KÜÇÜK ERKEKLER 100. YIL S.S.
11:00 KARAHALLILAR O.O. FATİH O.O. HENTBOL KÜÇÜK ERKEKLER 100. YIL S.S.
12:00 ALB.TAYYAR N. OĞUZ O.O. BALIKESİR İ.H.O.O. HENTBOL KÜÇÜK KIZLAR 100. YIL S.S.
13:00 N.TALUN O.O. KARAHALLILAR O.O. HENTBOL KÜÇÜK KIZLAR 100. YIL S.S.
14:00 PAŞAKÖY O.O. PLEVNE O.O. HENTBOL KÜÇÜK KIZLAR 100. YIL S.S.
12:00 F1-CUMHURİYET A.L. E1-ÖZEL KARİYER TEM.LİSİ FUTSAL GENÇ ERKEKLER ALPARSLAN TÜRKEŞ S.S.
13:00 C1-İMKB M.T.A.L. A1-A.TAYYAR C.NURAN OĞUZ A.L. FUTSAL GENÇ ERKEKLER ALPARSLAN TÜRKEŞ S.S.
14:00 B1-SINDIRGI M.T.E.M. G1-N.F.KISAKÜREK A.L. FUTSAL GENÇ ERKEKLER ALPARSLAN TÜRKEŞ S.S.
12:00 EDR. ZEYTİNLİ O.O. EDR.ÖZ. MEKTEBİM O.O. VOLEYBOL KÜÇÜK KIZLAR EDREMİT S.S.
13:00 EDR.ÖZ. ÜSTEK O.O. HAV. 8 EYLÜL O.O. VOLEYBOL KÜÇÜK KIZLAR EDREMİT S.S.
14:00 EDR. M.AKİF ERSOY O.O. HAV. G.M. UYS. BÜYÜKDERE O.O. VOLEYBOL KÜÇÜK KIZLAR EDREMİT S.S.
12:00 GÖN. SARIKÖY O.O. MAN. ATATÜRK O.O. VOLEYBOL KÜÇÜK KIZLAR GÖNEN S.S.
13:00 GÖN.ÖĞRT.IŞIL İPEK O.O. GÖN.M.A. GENÇ O.O. VOLEYBOL KÜÇÜK KIZLAR GÖNEN S.S.
19 OCAK 2017 PERŞEMBE
09:30 OKULLAR ARASI BADMİNTON GENÇLER İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI
11:00 KÖRFEZ 1-AYV. M.A.ERSOY O.O MERKEZ 1 VOLEYBOL YILDIZ KIZLAR
12:30 MAĞLÜPLER VOLEYBOL GENÇ ERKEKLER A
14:00 GALİPLER VOLEYBOL GENÇ ERKEKLER A
11:00 SUSURLUK İ.H.O.O. ÖZ.AÇI O.O. VOLEYBOL KÜÇÜK KIZLAR
12:00 SUS. MEHMETÇİK O.O. CUMHURİYET O.O. VOLEYBOL KÜÇÜK KIZLAR
13:00 KEPSUT 125.YIL YBO Z.PAŞA O.O. VOLEYBOL KÜÇÜK KIZLAR
14:00 SUS.N.S.ÖZYİĞİT O.O. M.A.ERSOY O.O. VOLEYBOL KÜÇÜK KIZLAR
15:00 Ç.BATUBEY O.O. G.KEMAL O.O. VOLEYBOL KÜÇÜK KIZLAR
11:00 MAĞLÜPLER HENTBOL GENÇ KIZLAR
12:00 GALİPLER HENTBOL GENÇ KIZLAR
11:00 A1-MİMAR SİNAN M.T.A.L. D1-İVRİNDİ A.İ.H.L. FUTBOL GENÇ ERKEKLER
12:30 E1-15 TEMMUZ ŞEH. A.L. C1-Z.ÖZKARDAŞLAR A.L. FUTBOL GENÇ ERKEKLER
11:00 K1-CUNDA M.T.A.L. H1-EDREMİT A.İ.H.L. FUTBOL GENÇ ERKEKLER
12:30 G1-EDREMİT M.T.A.L. L1-AYV.ÖZ.UĞUR TEM.LİS FUTBOL GENÇ ERKEKLER
10:00 ALT. KAR.ÇAVUŞOĞLU O.O. EDR. ÖZEL ÜSTEK O.O. BASKETBOL KÜÇÜK KIZLAR
15:30 KÖRFEZ 1-ALT.K. ÇAVUŞOĞLU O.O. KÖRFEZ 2-EDR.75.YIL O.O. BASKETBOL YILDIZ KIZLAR
11:00 EDR. ZEYTİNLİ O.O. HAV. 8 EYLÜL O.O. VOLEYBOL KÜÇÜK KIZLAR
12:00 EDR.ÖZ. MEKTEBİM O.O. EDR.ÖZ. ÜSTEK O.O. VOLEYBOL KÜÇÜK KIZLAR
13:00 EDR. 75.YIL O.O. EDR. M.AKİF ERSOY O.O. VOLEYBOL KÜÇÜK KIZLAR
14:00 ÖZ.ALT.ÇAĞDAŞ EĞT. VAKFI EDR.M.AKİF ERSOY O.O BASKETBOL KÜÇÜK ERKEKLER EDREMİT S.S.
15:00 EDR.75.YIL O.O. EDR.ÖZEL MEKTEBİM O.O. BASKETBOL KÜÇÜK ERKEKLER EDREMİT S.S.
10:00 AYV. SAKARYA O.O. BURH.NADİR TOLUN O.O. BASKETBOL KÜÇÜK ERKEKLER AYVALIK S.S.
11:00 AYV. 15 EYLÜL O.O. AYV. M.AKİF ERSOY O.O. BASKETBOL KÜÇÜK ERKEKLER AYVALIK S.S.
14:30 AYV. M.AKİF ERSOY O.O. AYV. 15 EYLÜL O.O. VOLEYBOL KÜÇÜK KIZLAR AYVALIK S.S.
15:30 AYV. SAKARYA O.O. AYV. BAHÇEŞEHİR O.O. VOLEYBOL KÜÇÜK KIZLAR AYVALIK S.S.
16:00 2.MAÇ GALİBİ-AYV.Z.HANIM MTAL 1.MAÇ GALİBİ-AYVALIK A.L. VOLEYBOL GENÇ KIZLAR A AYVALIK S.S.
11:00 H.MUSTAFA MÜDÜROĞLU O.O Ş.M.G O.O GÖMEÇ FUTSAL YILDIZ ERKEKLER BURHANİYE S.S.
12:00 NADİR TOLUN O.O AYVALIK ÖZEL BAHÇEŞEHİR O.O FUTSAL YILDIZ ERKEKLER BURHANİYE S.S.
13:00 ÖZEL ÜSTEK O.O BURHANİYE M.A.ERSOY O.O EDREMİT FUTSAL YILDIZ ERKEKLER BURHANİYE S.S.
14:00 AVCILAR O.O EDREMİT SEKİZEYLÜL O.O HAVRAN FUTSAL YILDIZ ERKEKLER BURHANİYE S.S.
15:00 AVCILAR O.O EDREMİT Ş.M.G. O.O GÖMEÇ FUTSAL YILDIZ KIZLAR BURHANİYE S.S.
11:00 FATİH OO K.ENVER AKOĞLU OO FUTSAL YILDIZ ERKEKLER Ş.M.G. S.S.
12:00 Ş.SÜLEYMAN BEY OO HASAN ATLI OO FUTSAL YILDIZ ERKEKLER Ş.M.G. S.S.
13:00 TİC. ODASI OO EVYAPAN OO FUTSAL YILDIZ ERKEKLER Ş.M.G. S.S.
14:00 I1-BAND. Ş.M.G. A.L. H1-BAND. KEMAL PİRECİ A.L. FUTSAL GENÇ ERKEKLER Ş.M.G. S.S.
15:00 K1-BAND. RECEP GENCER M.T.A.L. L1-GÖN. MİRCİLER A.L. FUTSAL GENÇ ERKEKLER Ş.M.G. S.S.
20 OCAK 2017 CUMA
11:00 A1-Ç.BATUBEY O.O. D1 BASKETBOL YILDIZ ERKEKLER YENİ SALON
12:30 C1-ÖZ.ALT.ÇAĞ.EĞT.VAKFI O.O. B1-BUR.ÖZ.BAHÇEŞEHİR KÖR. O.O BASKETBOL YILDIZ ERKEKLER YENİ SALON
14:00 ÇİĞDEM BATUBEY O.O. BAND.KOR.GEN.E.AKOĞLU O.O. BASKETBOL YILDIZ KIZLAR
11:00 MARMARA 1 KÖRFEZ 1-AYV. M.A.ERSOY O.O VOLEYBOL YILDIZ KIZLAR
12:30 MAĞLÜPLER VOLEYBOL YILDIZ ERKEKLER
14:00 GALİPLER VOLEYBOL YILDIZ ERKEKLER
10:00 F1-CUMHURİYET A.L. A1-A.TAYYAR C.NURAN OĞUZ A.L. FUTSAL GENÇ ERKEKLER
11:00 E1-ÖZEL KARİYER TEM.LİSİ C1-İMKB M.T.A.L. FUTSAL GENÇ ERKEKLER
12:00 D1-SYAL B1-SINDIRGI M.T.E.M. FUTSAL GENÇ ERKEKLER
10:00 EDR. K.LEM. AKPINAR O.O. ÖZ. ALT. ÇAĞ. EĞT. VAKFI O.O. VOLEYBOL KÜÇÜK KIZLAR
11:00 EDR. AVCILAR O.O. EDR. MEVLANA O.O. VOLEYBOL KÜÇÜK KIZLAR
11:00 GÖN. ALTIEYLÜL O.O. GÖN.M.A. GENÇ O.O. VOLEYBOL KÜÇÜK KIZLAR
12:00 GÖN. SARIKÖY O.O. GÖN.ÖĞRT.IŞIL İPEK O.O. VOLEYBOL KÜÇÜK KIZLAR
Balıkesir Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü
Adres : Bahçelievler Mah. Menekşe Sok. No:1
Telefon : 0266 2411942
Faks : 0266 2416652
Web : balikesir.gsb.gov.tr
Facebook : Balikesir Ghsim
Twitter : @Balikesir_GHSIM