HAFTALIK PROGRAM
05 MART 2016 CUMARTESİ
16:00 BEST BALIKESİR BASKETBOL KLB. ADANASPOR TÜRKİYE BASKETBOL LİGİ KURTDERELİ S.S.
10:30 YILDIZ ERKEKLER SERBEST GÜREŞ İL BİRİNCİLİĞİ GENÇLİK MERKEZİ
17:00 KARESİ BASKETBOL BİLECİK BELEDİYE ERKEKLER BÖLGESEL BASKT.LİGİ A.TÜRKEŞ SPOR SALONU
14:00 MANYAS SPOR KULÜBÜ GENÇLERBİRLİĞİ EĞİTİM SP. KLB. MİNİK KIZLAR VOLEYBOL MANYAS S.S.
14:00 EDREMİT BELEDİYE GÜRESPOR KURTULUŞSPOR TÜRKİYE KADINLAR BASKT.LİGİ GÜRE S.S.
19:00 BANVİT BASKETBOL KULÜBÜ ERDEK SPOR KÜÇÜK ERKEKLER BASKETBOL BAND.K.ALİ ACAR S.S.
06 MART 2016 PAZAR
13:30 BALIKESİR D.S.İ. ÇARŞISPOR VOLEYBOL BAYANLAR 3.LİG KURTDERELİ S.S.
16:00 BALIKESİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE KARŞIYAKA VOLEYBOL BAYANLAR 2.LİG KURTDERELİ S.S.
18:00 GENERAL KEMAL O.O. SP. KLB. GENÇLERBİRLİĞİ EĞİTİM SP. KLB. MİNİK KIZLAR VOLEYBOL KURTDERELİ S.S.
10:30 YILDIZ ERKEKLER SERBEST GEKOROMEN GÜREŞ İL BİRİNCİLİĞİ GENÇLİK MERKEZİ
14:30 BİGADİÇ BELEDİYE TEKİRDAĞ GENÇLİK HİZMETLERİ VOLEYBOL ERKEKLER 3.LİG BİGADİÇ S.S.
15:00 AYVALIKGÜCÜ BELEDİYE SP. KLB. EDREMİT BELEDİYESİ GÜRESPOR KÜÇÜK KIZLAR BASKETBOL AYVALIK S.S.
19:00 AYVALIKGÜCÜ BELEDİYE SP. KLB.(B) AYVALIKGÜCÜ BELEDİYE SP. KLB.(A) YILDIZ KIZLAR VOLEYBOL AYVALIK S.S.
18:00 BANDIRMA BASKETBOL G.S.K. İDA GENÇLİK VE SP. KLB. KÜÇÜK KIZLAR BASKETBOL BAND. Ş.M.G.L. S.S.
07 MART 2016 PAZARTESİ
18:00 BALIKESİR D.S.İ. SP.KLB. GENERAL KEMAL O.O. SP. KLB. MİNİK KIZLAR VOLEYBOL KURTDERELİ S.S.
20:00 BANVİT BASKETBOL KULÜBÜ FENERBAHÇE SPOR TOTO BASKT. SÜPER LİGİ BAND.K.ALİ ACAR S.S.
18:00 ERDEK SPOR KULÜBÜ BANDIRMA KIRMIZI BASK.KLB. KÜÇÜK ERKEKLER BASKETBOL ERDEK S.S.
18:00 BURHANİYE BELEDİYE SP.KLB. KARAGÖZOĞLU İ.Ö.O. G.S.K. KÜÇÜK ERKEKLER BASKETBOL BURHANİYE S.S.
17:00 AYVALIKGÜCÜ BELEDİYE SP. KLB.(A) BALIKESİR D.S.İ. SP.KLB. YILDIZ KIZLAR VOLEYBOL AYVALIK S.S.
20:30 AYVALIKGÜCÜ BELEDİYE SP. KLB. KÖRFEZ EFELER SPOR KLB. KÜÇÜK ERKEKLER BASKETBOL AYVALIK S.S.
08 MART 2016 SALI
16:30 BALIKESİR D.S.İ. SP.KLB. GENÇLERBİRLİĞİ EĞİTİM SP. KLB. MİNİK KIZLAR VOLEYBOL KURTDERELİ S.S.
17:15 GENERAL KEMAL O.O. SP. KLB. MANYAS SPOR KULÜBÜ MİNİK KIZLAR VOLEYBOL KURTDERELİ S.S.
18:00 A GRUBU BİRİNCİSİ B GRUBU İKİNCİSİ YILDIZ KIZLAR VOLEYBOL KURTDERELİ S.S.
19:30 A GRUBU İKİNCİSİ B GRUBU BİRİNCİSİ YILDIZ KIZLAR VOLEYBOL KURTDERELİ S.S.
18:00 BANVİT BASKETBOL KULÜBÜ BALIKESİR D.S.İ. SP.KLB. KÜÇÜK ERKEKLER BASKETBOL BAND. K.ALİ ACAR S.S.
20:30 KÖRFEZ EFELER SPOR KLB. BURHANİYE BELEDİYE SP. KLB. KÜÇÜK KIZLAR BASKETBOL EDREMİT S.S.
09 MART 2016 ÇARŞAMBA
18:00 BEST BALIKESİR BASKETBOL KLB. ERDEK SPOR KÜÇÜK ERKEKLER BASKETBOL KURTDERELİ S.S.
10 MART 2016 PERŞEMBE
16:00 BEST BALIKESİR BASKETBOL KLB. BANVİT BASKETBOL KLB. KÜÇÜK ERKEKLER BASKETBOL KURTDERELİ S.S.
18:00 A GRUBU BİRİNCİSİ B GRUBU İKİNCİSİ MİNİK KIZLAR VOLEYBOL KURTDERELİ S.S.
18:45 A GRUBU İKİNCİSİ B GRUBU BİRİNCİSİ MİNİK KIZLAR VOLEYBOL KURTDERELİ S.S.
11 MART 2016 CUMA
18:00 FİNAL GRUBU MAĞLUPLERİ (3.LÜK-4.LÜK) YILDIZ KIZLAR VOLEYBOL KURTDERELİ S.S.
19:30 FİNAL GRUBU GALİPLERİ (1.LİK-2.LÜK) YILDIZ KIZLAR VOLEYBOL KURTDERELİ S.S.
18:00 ERDEK SPOR KULÜBÜ BALIKESİR D.S.İ. SP.KLB. KÜÇÜK ERKEKLER BASKETBOL ERDEK S.S.
04 MART 2016 CUMA
11:00 BALIKESİRSPOR GİRESUNSPOR U19 AKADEMİ LİGİ AHP 1 NO
13:30 BALIKESİRSPOR GİRESUNSPOR U21 AKADEMİ LİGİ SUSURLUK
05 MART 2016 CUMARTESİ
13:00 SUSURLUK 5 EYLÜLSPOR B.Ş.BELEDİYESPOR U14 FUTBOL MÜS. AHP BEL.TES.
14:30 DURSUNBEYBLD.SPOR SUSURLUK 5 EYLÜLSPOR U16 FUTBOL MÜS. AHP BEL.TES.
12:00 BALIKESİRSPOR FATİHKARAGÜMRÜKA.Ş. U14 AKADEMİ LİGİ AHP 1 NO
14:00 BALIKESİRSPOR FATİHKARAGÜMRÜKA.Ş. U15 AKADEMİ LİGİ AHP 1 NO
12:00 DEMİRSPOR YENİSANAYİSPOR U16 FUTBOL MÜS. AHP 2 NO
14:00 AYVALIKGÜCÜBLD.SPOR B.Ş.BELEDİYESPOR U17 PLAY-OFF AHP 2 NO
12:00 YAKUPKÖYSPOR MAHMUDİYESPOR 2K.U19 FUTBOL MÜS AHP 4 NO
14:00 BALIKESİR KARTALSPOR SAVAŞTEPEBLD.SPOR U14 FUTBOL MÜS. AHP 4 NO
13:00 GENÇLERBİRLİĞİ EĞİTİMSPOR BANDIRMA KARTALLARISPOR U14 FUTBOL MÜS. SUSURLUK
13:00 ERGAMASPOR İVRİNDİBLD.SPOR 2K U19 FUTBOL MÜS ERGAMA
14:00 HAVRANFATİHBLD.SPOR B.Ş.BELEDİYESPOR SL FUTBOL MÜS. HAVRAN
13:00 KÖRFEZ DEDE FERİTSPOR HAVRANFATİH BLD.SPOR 2K U19 FUTBOL MÜS EDREMİT
11:00 BURHANİYEBLD.SPOR GÖMEÇBLD.SPOR U14 FUTBOL MÜS. BURHANİYE
14:00 C.M.SANAYİSPOR ADASPOR SL FUTBOL MÜS. BURHANİYE
14:00 BARBAROSSEFASPOR ETİSPOR SL FUTBOL MÜS. AYVALIK
14:00 KÜÇÜKKÖYSPOR 2008 YENİMAH.SPOR U16 FUTBOL MÜS ALTINOVA
11:00 HASANBEYSPOR TAYFUNSPOR U14 FUTBOL MÜS. HASANBEY
11:00 GÖNENKARŞIYAKASPOR REŞADİYESPOR U14 FUTBOL MÜS. GÖNEN SENT.
12:30 REŞADİYESPOR GÖNENBLD.SPOR U16 FUTBOL MÜS GÖNENSENT.
14:30 TAYFUNSPOR ERDEKSPOR U16 FUTBOL MÜS. GÖNENSENT.
12:00 BANDIRMAGÜCÜ SPOR BANDIRMASPOR U14 FUTBOL MÜS. SANAYİ
14:00 EDİNCİKSPOR GÜNDOĞAN ÇELTİKSPOR 2K U19 FUTBOL MÜS SANAYİ
06 MART 2016 PAZAR
13:30 AYVALIKGÜCÜBLD.SPOR GAZİOSMANPAŞASPOR SPOR TOTO 3.LİG AYVALIK
13:30 ERDEKSPOR TORBALISPOR BAL LİGİ ERDEK
13:30 BURHANİYEBLD.SPOR KÜTAHYASPOR BAL LİGİ BURHANİYE
11:30 ASLIHANTEPECİKSPOR GÖKKÖYSPOR 2K FUTBOL MÜS. AHP 1 NO
14:00 YENİKAVAKSPOR VİCDANİYESPOR 2K FUTBOL MÜS. AHP 1 NO
11:30 KARAMANKÖYSPOR ÇANDIRSPOR 2K FUTBOL MÜS. AHP 2 NO
14:00 PINARSPOR ŞABANLARSPOR 2K FUTBOL MÜS. AHP 2 NO
11:30 AYŞEBACIFATİHSPOR KÖYLÜKÖYÜSPOR 2K FUTBOL MÜS. AHP 4 NO
14:00 BALYABLD.SPOR YAKUPKÖYSPOR SL FUTBOL MÜS. AHP 4 NO
14:00 İSKELEBLD.SPOR HARB-İŞ SPOR 2K FUTBOL MÜS. İSKELE
11:00 KARAGÖZOĞLUSPOR KÖRFEZ EĞİTİM GELİŞİMSPOR 2K FUTBOL MÜS. EDREMİT
13:00 KÖRFEZBOSTANCISPOR ÇAMOBASPOR 2K FUTBOL MÜS. EDREMİT
15:00 KADIKÖYSPOR GAZİCELALSPOR 2K FUTBOL MÜS. EDREMİT
14:00 ADASPOR YENİKIZILKEÇİLİSPOR 2K U19 FUTBOL MÜS ALİBEY
14:00 ALTINOVASPOR SINDIRGIBLD.SPOR SL FUTBOL MÜS. ALTINOVA
14:00 MANYASBLD.SPOR SUSURLUKSPOR SL FUTBOL MÜS. MANYAS
10:00 GÖNENBLD.SPOR SARIKÖYSPOR U14 FUTBOL MÜS. GÖNEN SENT.
12:00 GÜNDOGAN ÇELTİKSPOR BOSTANCISPOR 2K FUTBOL MÜS. GÖNEN SENT
14:00 GÖNEN ÜZÜMLÜSPOR GÖBELSPOR 2K FUTBOL MÜS. GÖNEN SENT.
14:00 SARIKÖYSPOR REŞADİYESPOR 2K U19 FUTBOL MÜS SARIKÖY
10:00 BANDIRMASPOR G.BİRLİĞİEĞİTİMSPOR U16 FUTBOL MÜS. SANAYİ
12:00 MARMARA ADALARBLD.SPOR TUZAKÇISPOR 2K FUTBOL MÜS. SANAYİ
14:00 MUSAKÇASPOR ÇELİKSPOR 2K FUTBOL MÜS. SANAYİ
07 MART 2016 PAZARTESİ
15:00 YENİSANAYİSPOR KÜÇÜKŞAPÇISPOR 1K PLAY- OFF AHP 1 NO
15:00 AYVALIKGÜCÜBLD.SPOR GÖMEÇBLD.SPOR U16 FUTBOL MÜS. AYVALIK
09 MART 2016 ÇARŞAMBA
14:00 BANDIRMASPOR B.Ş.BELEDİYESPOR U17 PLAY-OFF AHP 1 NO
14:00 EDREMİT BLD.SPOR AYVALIKGÜCÜBLD.SPOR U17 PLAY-OFF AHP 2 NO
10 MART 2016 PERŞEMBE
15:00 G.O.PAŞASPOR YENİSANAYİSPOR 1K PLAY- OFF AHP 1 NO
NOT: ASKF TARAFINDAN YAYINLANAN 04- 10 MART 2016 TARİHLERİNDE OYNANACAK FUTBOL MÜSABAKALARINA AİT PROGRAMDIR.
OKUL SPOR FAALİYETLERİ
07 MART 2016 PAZARTESİ
10:00 OKULLARARASI PUANLI ATLETİZM KÜÇÜKLER-YILDIZLAR İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI İ.AKÇAY ATL. PİSTİ
10:00 MERKEZ A1 MARMARA 3 BASKETBOL GENÇ ERKEKLER KURTDERELİ S.S.
12:00 AYV.RAHİM USTA A.L. BAN.ŞMG A.L. BASKETBOL GENÇ ERKEKLER KURTDERELİ S.S.
14:00 MERKEZ B1 GÖNEN Ö.SEYFETTİN A.L. BASKETBOL GENÇ ERKEKLER KURTDERELİ S.S.
10:30 MERKEZ C1 BURHANİYE D1 VOLEYBOL KÜÇÜK ERKEKLER FEKAL S.S.
11:15 MERKEZ B1 MERKEZ A1 VOLEYBOL KÜÇÜK ERKEKLER FEKAL S.S.
12:00 BURHANİYE E1 MERKEZ A1 VOLEYBOL KÜÇÜK KIZLAR FEKAL S.S.
12:45 BANDIRMA H1 MERKEZ B1 VOLEYBOL KÜÇÜK KIZLAR FEKAL S.S.
13:30 AYVALIK D1 GÖNEN F1 VOLEYBOL KÜÇÜK KIZLAR FEKAL S.S.
14:15 GÖNEN G1 MERKEZ C1 VOLEYBOL KÜÇÜK KIZLAR FEKAL S.S.
08 MART 2016 SALI
10:00 OKULLARARASI PUANLI ATLETİZM KÜÇÜKLER-YILDIZLAR İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI İ.AKÇAY ATL. PİSTİ
11:00 BALIKESİR A.L. BANDIRMA ŞMG A.L. BASKETBOL GENÇ KIZLAR KURTDERELİ S.S.
09 MART 2016 ÇARŞAMBA
10:00 OKULLARARASI ORYANTİRİNG KÜÇÜKLER YILDIZLAR GENÇLER İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI MUHTELİF
10:00 MERKEZ A1 BAN.ŞMG A.L. BASKETBOL GENÇ ERKEKLER KURTDERELİ S.S.
12:00 MARMARA 3 AYV.RAHİM USTA A.L. BASKETBOL GENÇ ERKEKLER KURTDERELİ S.S.
14:00 ÖZEL AYVALIK TEMEL L. MERKEZ 3 BASKETBOL GENÇ ERKEKLER KURTDERELİ S.S.
10:30 MERKEZ C1 MERKEZ A1 VOLEYBOL KÜÇÜK ERKEKLER FEKAL S.S.
11:15 BURHANİYE D1 MERKEZ B1 VOLEYBOL KÜÇÜK ERKEKLER FEKAL S.S.
12:00 1.MAÇ GALİBİ 4.MAÇ GALİBİ VOLEYBOL KÜÇÜK KIZLAR FEKAL S.S.
12:45 2.MAÇ GALİBİ 3.MAÇ GALİBİ VOLEYBOL KÜÇÜK KIZLAR FEKAL S.S.
10 MART 2016 PERŞEMBE
10:00 OKULLARARASI PUANLI ATLETİZM GENÇLER İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI İ.AKÇAY ATL. PİSTİ
11 MART 2016 CUMA
10:00 OKULLARARASI PUANLI ATLETİZM GENÇLER İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI İ.AKÇAY ATL. PİSTİ
10:00 MERKEZ A1 AYV.RAHİM USTA A.L. BASKETBOL GENÇ ERKEKLER KURTDERELİ S.S.
12:00 MERKEZ B1 MERKEZ 3 BASKETBOL GENÇ ERKEKLER KURTDERELİ S.S.
14:00 GÖNEN Ö.SEYFETTİN A.L. ÖZEL AYVALIK TEMEL L. BASKETBOL GENÇ ERKEKLER KURTDERELİ S.S.
10:30 MERKEZ C1 MERKEZ B1 VOLEYBOL KÜÇÜK ERKEKLER FEKAL S.S.
11:15 MERKEZ A1 BURHANİYE D1 VOLEYBOL KÜÇÜK ERKEKLER FEKAL S.S.
12:00 MAĞLÜPLER VOLEYBOL KÜÇÜK KIZLAR FEKAL S.S.
12:45 GALİPLER VOLEYBOL KÜÇÜK KIZLAR FEKAL S.S.