HAFTALIK PROGRAM 29 MART-8 NİSAN 2018
29 MART 2018 PERŞEMBE
18:00 KARESİSPR BANDIRMA KIRMIZI TBL 1.LİG KURTDERELİ S.S
18:00 AYVALIKGÜCÜBLD.SPOR BANDIRMA BASKETBOL U14 KIZLAR BASKETBOL AYVALIK S.S
19:30 AYVALIK AKADEMİ EDREMİT BLD GÜRE U14 KIZLAR BASKETBOL AYVALIK S.S
30 MART 2018 CUMA
18:00 BURHANİYE BLD BALIKESİR BASKET U14 ERKEKLER BASKETBOL BURHANİYE S.S
20:00 EDREMİT BLD GÜRE AYVALIK AKADEMİ U14 ERKEKLER BASKETBOL EDREMİT S.S
31 MART 2018 CUMARTESİ
09:30 GENÇLER BÜYÜKLER BOCCE/PETANK İL BİRİNCİLİĞİ ALTIEYLÜL GENÇLİK MERKEZİ
11:00 14-15 YAŞ MİNİKLER SERBEST VE GREKO ROMEN GÜREŞ İL BİRİNCİLİĞİ ŞEHİT TURGUT SOLAK KÜÇÜK S.S
10:00 TÜRKİYE MOTOKROS ŞAMPİYONASI 1.AYAK YARIŞI GÖNEN MOTOKROS PARKURU
01 NİSAN 2018 PAZAR
09:30 GENÇLER BÜYÜKLER BOCCE/PETANK İL BİRİNCİLİĞİ ALTIEYLÜL GENÇLİK MERKEZİ
11:00 14-15 YAŞ MİNİKLER SERBEST VE GREKO ROMEN GÜREŞ İL BİRİNCİLİĞİ ŞEHİT TURGUT SOLAK KÜÇÜK S.S
10:00 TÜRKİYE MOTOKROS ŞAMPİYONASI 1.AYAK YARIŞI GÖNEN MOTOKROS PARKURU
02 NİSAN 2018 PAZARTESİ
18:00 AYVALIKGÜCÜBLD.SPOR EDREMİT BLD GÜRE U14 ERKEKLER BASKETBOL AYVALIK S.S
19:30 AYVALIK AKADEMİ BURHANİYE BLD U14 ERKEKLER BASKETBOL AYVALIK S.S
02-06 NİSAN 2018
TÜRKİYE ÜNİVERSİTELER ARASI HENTBOL 1.LİG GRUP BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI BALIKESİR ÜNİVERSİTESİ SPOR SALONU
NOT: TEKNİK TOPLANTI 01 NİSAN 2018 TARİHİNDE BALIKESİR ÜNİVERSİTESİNDE YAPILACAKTIR.
03 NİSAN 2018 SALI
18:00 BALIKESİR BASKET BANVİT BASKETBOIL U14 ERKEKLER BASKETBOL KURTDERELİ S.S
04 NİSAN 2018 ÇARŞAMBA
17:00 BANDIRMA BASKETBOL AYVALIK AKADEMİ U14 KIZLAR BASKETBOL BANDIRMA ŞMGL S.S
18:00 EDREMİT BLD GÜRE AYVALIKGÜCÜ BLDSPOR U14 KIZLAR BASKETBOL EDREMİT S.S
05 NİSAN 2018 PERŞEMBE
20:00 BANVİT BASKETBOL AYVALIKGÜCÜ BLDSPOR U14 ERKEKLER BASKETBOL KARA ALİ ACAR S.S
06 NİSAN 2018 CUMA
19:00 BANVİT BASKETBOL BURHANİYE BLD U14 ERKEKLER BASKETBOL KARA ALİ ACAR S.S
19:30 EDREMİT BLD GÜRE BALIKESİR BASKET U14 ERKEKLER BASKETBOL EDREMİT S.S
19:30 AYVALIKGÜCÜBLD.SPOR AYVALIK AKADEMİ U14 ERKEKLER BASKETBOL AYVALIK S.S
18:00 AYVALIKGÜCÜBLD.SPOR AYVALIK AKADEMİ U14 KIZLAR BASKETBOL AYVALIK S.S
18:00 EDREMİT BLD GÜRE BANDIRMA BASKETBOL U14 KIZLAR BASKETBOL EDREMİT S.S
6-7-8 NİSAN 2018
09:00 KÜÇÜKLER YILDIZLAR KADINLAR SATRANÇ İL BİRİNCİLİĞİ KURTDERELİ S.S
ASKF HAFTALIK PROGRAM
31 MART 2018 CUMARTESİ
12:00 B.Ş.BELEDİYESPOR G.O.PAŞASPOR U17 FUTBOL MÜS. AHP BLD.TES
15:00 B.Ş.BELEDİYESPOR YENİSANAYİSPOR U19 PLAY-OFF AHP BLD.TES
13:00 KARESİBEYİVİCDANİYESPOR AYŞEBACIFATİHSPOR 2K U19 FUTBOL MÜS. AHP 1 NO
15:00 KARAMANKÖYSPOR SINDIRGIBLD.SPOR 2K U19 FUTBOL MÜS. AHP 1 NO
13:00 DEMİRSPOR ERGAMASPOR 2K U19 FUTBOL MÜS. AHP 2 NO
15:00 YAKUPKÖYSPOR DURSUNBEYBLD.SPOR 2K U19 FUTBOL MÜS. AHP 2 NO
14:00 G.BİRLİĞİ EĞİTİMSPOR BİGADİÇBLD.SPOR U17 FUTBOL MÜS. SUSURLUK
14:00 HOTAŞLARBİRLİKSPOR SAVAŞTEPEBLD.SPOR 2K U19 FUTBOL MÜS. KEPSUT
13:00 İVRİNDİBLD.SPOR KEPSUT BLD.SPOR 2K U19 FUTBOL MÜS. İVRİNDİ
14:00 AKÇAY SARIKIZSPOR C.M.BURHANİYESPOR 2K U19 FUTBOL MÜS. EDREMİT
12:00 HAMDİBEYKAYASPOR ALTINOVASPOR 2K U19 FUTBOL MÜS. AYVALIK
14:30 AYVALIKGÜCÜBLD.SPOR HAVRAN FATİH BLD.SPOR U19 PLAY-OFF AYVALIK
14:00 ADASPOR BURHANİYEBLD.SPOR U17 FUTBOL MÜS. ALİBEY
13:00 SANAYİSPOR G.DOĞANÇELTİKSPOR 2K U19 FUTBOL MÜS. SANAYİ
15:00 ETİSPOR TAYFUNSPOR U17 FUTBOL MÜS. SANAYİ
14:00 GÖNENBLD.SPOR BANDIRMASPOR U19 PLAY-OFF GÖNEN SENT.
15:00 SARIKÖYSPOR 600 EVLERSPOR 2K U19 FUTBOL MÜS. SARIKÖY
01 NİSAN 2018 PAZAR
15:00 BANDIRMASPOR ALTAY SPOR TFF 2.LİG BANDIRMA
11:30 HAVRAN FATİH BEL.SPOR KÜÇÜKKÖYSPOR U17 FUTBOL MÜS. HAVRAN
15:00 HAVRAN FATİH BEL.SPOR ALAŞEHİR BELEDİYESPOR S.TOTO BAL LİGİ HAVRAN
13:00 YENİSANAYİSPOR DEMİRSPOR U17 FUTBOL MÜS. AHP BLD.TES
15:00 AKÇAKAYASPOR ASLIHANTEPECİKSPOR 2K FUTBOL MÜS. AHP BLD.TES
11:00 ESNAFSPOR BLK.KAVACIKLILARSPOR 2K FUTBOL MÜS. AHP 1 NO
13:00 PINARSPOR MAHMUDİYESPOR 2K FUTBOL MÜS. AHP 1 NO
15:00 YENİCESPOR İSKELEBLD.SPOR 2K FUTBOL MÜS. AHP 1 NO
11:00 BALIKESİRSPOR BALTOK İSTANBUL SPOR A.Ş U17 AKADEMİ LİGİ AHP 2 NO
13:00 BALIKESİRSPOR BALTOK İSTANBUL SPOR A.Ş U19 AKADEMİ LİGİ AHP 2 NO
15:00 YENİSANAYİSPOR MANYASBLD.SPOR SL FUTBOL MÜS. AHP 2 NO
11:00 KARAMANKÖYSPOR ATKÖYSPOR 2K FUTBOL MÜS. AHP 4 NO
13:00 HARB-İŞSPOR BALATLISPOR 2K FUTBOL MÜS. AHP 4 NO
15:00 BALIKLISPOR OVAKÖYSPOR 2K FUTBOL MÜS. AHP 4 NO
13:00 BABAKÖYSPOR TATLIPINARSPOR 2K FUTBOL MÜS. SUSURLUK
14:00 OSMANİYESPOR KAVACIKSPOR 2K FUTBOL MÜS. KEPSUT
15:00 BİGADİÇBLD.SPOR SAKARYASPOR SL FUTBOL MÜS. ÜNV.SAHASI
14:00 1966 EDREMİTSPOR KÖR.ASLANLARISPOR 2K FUTBOL MÜS. EDREMİT
15:00 C.M.BURHANİYESPOR ETİSPOR SL FUTBOL MÜS. BURHANİYE
13:00 AYVALIKGÜCÜBLD.SPOR GÖMEÇBLD.SPOR U17 FUTBOL MÜS. AYVALIK
11:00 ÇAMOBASPOR BOSTANCI 2017 SPOR 2K FUTBOL MÜS. AYVALIK
15:00 ALTINOVASPOR B.Ş.BELEDİYESPOR SL FUTBOL MÜS. ALTINOVA
11:00 BANDIRMASPOR GÖNENBLD.SPOR U17 FUTBOL MÜS. SANAYİ
13:00 MUSAKÇASPOR GÖNEN ÜZÜMLÜSPOR 2K FUTBOL MÜS. SANAYİ
15:00 ÇINARLIGÜCÜSPOR BOSTANCI SPOR 2K FUTBOL MÜS. SANAYİ
15:00 ERDEKSPOR BURHANİYEBLD.SPOR SL FUTBOL MÜS. ERDEK
16:00 EDİNCİKSPOR TUZAKÇISPOR 2K FUTBOL MÜS. EDİNCİK
03 NİSAN 2018 SALI
15:00 AYVALIKGÜCÜBLD.SPOR B.Ş.BELEDİYESPOR U15 PALAY-OFF AHP 1 N0
15:00 BANDIRMASPOR BURHANİYEBLD.SPOR U15 PALAY-OFF AHP 2 NO
15:00 BLK.MENTEŞSPOR GÖNEN BLD.SPOR U15 PALAY-OFF AHP 4 NO
OKUL SPOR FAALİYETLERİ
02 NİSAN 2018 PAZARTESİ
10:00 OKULLARARASI ATLETİZM KÜÇÜKLER VE YILDIZLAR İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI İSMAİL AKÇAY ATLETİZM PİSTİ
09:30 OKULLARARASI TAEKWONDO YILDIZLAR İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI ŞEHİT TURGUT SOLAK KÜÇÜK SALON
03 NİSAN 2018 SALI
10:00 OKULLARARASI ATLETİZM KÜÇÜKLER VE YILDIZLAR İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI İSMAİL AKÇAY ATLETİZM PİSTİ
09:30 OKULLARARASI BADMİNTON YILDIZLAR İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI ŞEHİT TURGUT SOLAK KÜÇÜK SALON
04 NİSAN 2018 ÇARŞAMBA
09:30 OKULLARARASI BADMİNTON YILDIZLAR İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI ŞEHİT TURGUT SOLAK KÜÇÜK SALON