HAFTALIK PROGRAM 01-07 NİSAN 2017
01 NİSAN 2017 CUMARTESİ
16:00 BURHANİYE BLD SPOR FİXOTO GENÇLİK TKBL BÖLGESEL LİGİ BURHANİYE ATATÜRK S.S
02 NİSAN 2017 PAZAR
13:00 CARMEN ÇOCUK GÖSTERİSİ 1.SEANS 13:00 / 2.SEANS 15:30 / 3.SEANS 18:00 KURTDERELİ S.S
13:00 2 NİSAN DÜNYA OTİZM FARKINDALIK GÜNÜ (Çelenk Koyma Töreni) Güzergah: Atatürk Anıtı-Valilik Önü-Milli Kuvvetler-Necmettin Erbakan Parkı(İng Bank Yanı)
15:00 BALIKESİR B.Ş.B BEŞİKTAŞ RMK MARİNE TEKERLEKLİ BASKETBOL LİGİ ALPASLAN TÜRKEŞ S.S
16:00 BANDIRMA KIRMIZI DÜZCE BLD TBL BASKETBOL LİGİ KARA ALİ ACAR S.S
05 NİSAN 2017 ÇARŞAMBA
18:00 BURHANİYE BLD SPOR DÜZCE BLD TKBL BÖLGESEL LİGİ BURHANİYE ATATÜRK S.S
03-07 NİSAN 2017
ÜNİVERSİTELER BASKETBOL 1.LİG GRUP MÜSABAKALARI BALIKESİR ÜNİVERSİTESİ
NOT: MÜSABAKA BAŞLANGIÇ SAATLERİ 2 NİSAN 2017 SAAT 17:00'DE BALIKESİR ÜNİV. YAPILACAK OLAN TEKNİK TOPLANTIDA BELİRLENECEKTİR.
7-9 NİSAN 2017
09:00 U 18 ERKEKLER BASKETBOL YARI FİNAL MAÇLARI ALPASLAN TÜRKEŞ S.S
09:00 U 18 ERKEKLER BASKETBOL YARI FİNAL MAÇLARI KURTDERELİ S.S
2016-2017 FUTBOL SEZONU 32.HAFTA PROGRAMI
30 MART 2017 PERŞEMBE
13:00 U17 T.ŞAMPİYONASI U17 T.ŞAMPİYONASI U17 T.Ş AHP 1 NO
15:00 U17 T.ŞAMPİYONASI U17 T.ŞAMPİYONASI U17 T.Ş AHP 1 NO
31 MART 2017 CUMA
13:00 U17 T.ŞAMPİYONASI U17 T.ŞAMPİYONASI U17 T.Ş AHP 1 NO
15:00 U17 T.ŞAMPİYONASI U17 T.ŞAMPİYONASI U17 T.Ş AHP 1 NO
16:00 BANDIRMAGÜCÜGENÇ.SPOR ÇELİKSPOR U14 FUTBOL MÜS. SANAYİ
01 NİSAN 2017 CUMARTESİ
16:00 BANDIRMASPOR ESKİŞEHİRSPOR TFF 1.LİG BANDIRMA
12:30 BANDIRMASPOR ESKİŞEHİRSPOR U21 AKADEMİ LİGİ ERDEK
15:00 B.Ş.BELEDİYESPOR SAVAŞTEPEBLD.SPOR SL FUTBOL MÜS. AHP BLD.TES.
10:30 VİCDANİYESPOR ERGAMASPOR 2KU19 FUTBOL MÜS AHP 1 NO
13:00 U17 T.ŞAMPİYONASI U17 T.ŞAMPİYONASI U17 T.Ş AHP 1 NO
15:00 U17 T.ŞAMPİYONASI U17 T.ŞAMPİYONASI U17 T.Ş AHP 1 NO
11:00 G.B.EĞİTİMSPOR YENİSANAYİSPOR U16 FUTBOL MÜS. AHP 4 NO
13:00 HARB-İŞSPOR BİGADİÇBLD.SPOR U16 FUTBOL MÜS. AHP 4 NO
15:00 DEMİRSPOR G.O.PAŞASPOR U16 FUTBOL MÜS. AHP 4 NO
14:00 KEPSUTBLD.SPOR İVRİNDİBLD.SPOR 2KU19 FUTBOL MÜS. KEPSUT
15:00 BURHANİYEBLD.SPOR BİGADİÇBLD.SPOR SLFUTBOL MÜS BURHANİYE
11:00 ADASPOR AYVALIKARMUTÇUKSPOR U14 FUTBOL MÜS. AYVALIK
12:30 SAKARYASPOR 2008 YENİMAH.SPOR U14 FUTBOL MÜS. AYVALIK
15:00 BARBAROSSEFASPOR CEYLANSPOR SL FUTBOL MÜS. AYVALIK
15:00 ADASPOR BALYABLD.SPOR SL FUTBOL MÜS. ALİBEY
15:00 KÜÇÜKKÖYSPOR C.M.SANAYİSPOR SL FUTBOL MÜS. KÜÇÜKKÖY
15:00 ALTINOVASPOR HAVRANFATİHBLD.SPOR SL FUTBOL MÜS. ALTINOVA
16:00 HASANBEYSPOR SARIKÖYSPOR U14 FUTBOL MÜS. GÖNEN SENT.
14:00 EDİNCİKSPOR 600 EVLERSPOR 2KU19 FUTBOL MÜS. EDİNCİK
11:00 ETİSPOR BANDIRMASPOR U16 FUTBOL MÜS. SANAYİ
13:00 BANDIRMASPOR GÖN.BLD.SPOR U14 FUTBOL MÜS. SANAYİ
14:00 MANYASBLD.SPOR 5 EYLÜLSPOR U16 FUTBOL MÜS. MANYAS
02 NİSAN 2017 PAZAR
12:00 B.Ş.BELEDİYESPOR ÇAMLICAGENÇLİKSPOR 3.LİG KADINLAR LİGİ AHP BLD.TES.
15:00 ESNAFSPOR ŞABANLARSPOR 2K FUTBOL MÜS. AHP BLD.TES.
15:00 AYVALIKGÜCÜBLD.SPOR YENİÇANSPOR BAL LİGİ AYVALIK
15:00 GÖNENBLD.SPOR ALAŞEHİRBLD.SPOR BAL LİGİ GÖNEN
11:00 BALIKESİRSPOR NAZİLLİSPOR U16 AKADEMİ LİGİ AHP 1 NO
13:00 BALIKESİRSPOR NAZİLLİSPOR U17 AKADEMİ LİGİ AHP 1 NO
15:00 U17 T.ŞAMPİYONASI U17 T.ŞAMPİYONASI U17 T.Ş AHP 1 NO
11:00 ATKÖYSPOR YENİKAVAKSPOR 2K FUTBOL MÜS. AHP 4 NO
13:00 PINARSPOR ÇANDIRSPOR 2K FUTBOL MÜS. AHP 4 NO
15:00 YENİCESPOR KARAMANKÖYSPOR 2K FUTBOL MÜS. AHP 4 NO
13:00 MAHMUDİYESPOR TATLIPINARSPOR 2K FUTBOL MÜS. MAHMUDİYE
14:00 BALYABLD.SPOR HOTAŞLARBİRLİKSPOR 2KU19 FUTBOL MÜS BALYA
14:00 GÖBELSPOR HARB-İŞSPOR 2K FUTBOL MÜS. GÖBEL
14:00 İSKELEBLD.SPOR Y.ÇAYIRHİSARSPOR 2K FUTBOL MÜS. BİGADİÇ
14:00 KÖR.ASLANLARISPOR ALTINOVASPOR 2KU19 FUTBOL MÜS EDREMİT
14:00 ADASPOR HAVRANFATİHBLD.SPOR 2KU19 FUTBOL MÜS. ALİBEY
13:00 KÜÇÜKKÖYSPOR AYVALIKGÜCÜBLD.SPOR U14 FUTBOL MÜS. KÜÇÜKKÖY
13:00 GÖNENBLD.SPOR TAYFUNSPOR U16 FUTBOL MÜS GÖNEN.SENT
15:00 BOSTANCISPOR MUSAKÇASPOR 2K FUTBOL MÜS. GÖNEN SENT
14:00 ÇINARLIGÜCÜSPOR HAVUTÇASPOR 2K FUTBOL MÜS. SANAYİ
16:00 ÇELİKSPOR GÜNDOĞAN ÇELTIKSPOR 2K FUTBOL MÜS. SANAYİ
14:00 TUZAKÇISPOR EDİNCİKSPOR 2K FUTBOL MÜS. TUZAKÇI
05 NİSAN 2017 ÇARŞAMBA
16:00 B.Ş.BELEDİYESPOR G.BİRLİĞİ EĞİTİMSPOR U16 FUTBOL.MÜS. AHP BELEDİYE
16:00 YENİSANAYİSPOR HARB-İŞSPOR U16 FUTBOL.MÜS. AHP 1 NO
16:00 G.O.PAŞASPOR İVRİNDİBLD.SPOR U16 FUTBOL.MÜS. AHP 2 NO
17:00 HOTAŞLARBİRLİKSPOR VİCDANİYESPOR 2K U19 FUTBOL MÜS. KEPSUT
16:00 BİGADİÇBLD.SPOR DEMİRSPOR U16 FUTBOL MÜS. BİGADİÇ
15:00 5 EYLÜLSPOR ETİSPOR U16 FUTBOL MÜS. GÖBEL
15:00 BANDIRMASPOR 600 EVLERSPOR U16 FUTBOL MÜS. SANAYİ
15:00 TAYFUNSPOR MANYASBLD.SPOR U16 FUTBOL MÜS. GÖNEN SENT
OKUL SPOR FAALİYETLERİ HAFTALIK PROGRAMI
01 NİSAN 2017 CUMARTESİ
09:00 OKULLARARASI KARETE KÜÇÜKLER VE YILDIZLAR GRUP BİRİNCİLİĞİ AYVALIK SPOR SALONU
02 NİSAN 2017 PAZAR
09:00 OKULLARARASI KARETE KÜÇÜKLER VE YILDIZLAR GRUP BİRİNCİLİĞİ AYVALIK SPOR SALONU
03 NİSAN 2017 PAZARTESİ
10:00 OKULLARARASI BİSİKLET YILDIZLAR VE GENÇLER İL BİRİNCİLİĞİ YARIŞMALARI İSMAİL AKÇAY ATLETİZM PİSTİ
04 NİSAN 2017 SALI
11:00 BALIKESİR İ.H.O.O. KARESİ O.O. FUTSAL KÜÇÜK ERKEKLER KURTDERELİ S. S.
12:00 M.AZMAN ÇAV. O.O. AYŞEBACI ŞEH.İSA YAV. O.O. FUTSAL KÜÇÜK ERKEKLER KURTDERELİ S. S.
13:00 PLEVNE O.O. ALTIEYLÜL O.O. FUTSAL KÜÇÜK ERKEKLER KURTDERELİ S. S.
14:00 M.A.ERSOY O.O. BİG. YAĞCILAR O.O. FUTSAL KÜÇÜK ERKEKLER KURTDERELİ S. S.
05 NİSAN 2017 ÇARŞAMBA
11:00 Ş.M.G.ALDEMİR O.O. AVCILAR O.O. FUTSAL KÜÇÜK ERKEKLER EDREMİT S.S.
12:00 MUS.KESKİN O.O. HAV. 8 EYLÜL O.O. FUTSAL KÜÇÜK ERKEKLER EDREMİT S.S.
13:00 ÖZEL ED.KÖRFEZ O.O. ÖZEL ÜSTEK O.O. FUTSAL KÜÇÜK ERKEKLER EDREMİT S.S.
14:00 AYV.ÖZ.BAHÇEŞEHİR O.O. EDR.ÖZ. MEKTEBİM O.O. FUTSAL KÜÇÜK ERKEKLER EDREMİT S.S.
14:00 HAYDAR ÇAVUŞ M.T.A.L. BALIKESİR MEDİHA ENGİZER KIZ M.T.A.L. İSTANBUL HENTBOL DEPLASMANLI LİG ERDEK S.S.
06 NİSAN 2017 PERŞEMBE
10.00 OKULLARARASI DART YILDIZLAR VE GENÇLER İL BİRİNCİLİĞİ YARIŞMALARI GENÇLİK MERKEZİ
11:00 GÖKÇEYAZI ŞEH.R. ÇETİNKAYA O.O. KARESİ O.O. FUTSAL KÜÇÜK ERKEKLER KURTDERELİ S. S.
12:00 ZAĞNOSPAŞA O.O. AYŞEBACI ŞEH.İSA YAV. O.O. FUTSAL KÜÇÜK ERKEKLER KURTDERELİ S. S.
13:00 PAMUKÇU O.O. ALTIEYLÜL O.O. FUTSAL KÜÇÜK ERKEKLER KURTDERELİ S. S.
14:00 Ş.TUNALI O.O. BİG. YAĞCILAR O.O. FUTSAL KÜÇÜK ERKEKLER KURTDERELİ S. S.
07 NİSAN 2017 CUMA
11:00 Ş.M.G.ALDEMİR O.O. HAV. 8 EYLÜL O.O. FUTSAL KÜÇÜK ERKEKLER EDREMİT S.S.
12:00 AVCILAR O.O. MUS.KESKİN O.O. FUTSAL KÜÇÜK ERKEKLER EDREMİT S.S.
13:00 ÖZEL ED.KÖRFEZ O.O. EDR.ÖZ. MEKTEBİM O.O. FUTSAL KÜÇÜK ERKEKLER EDREMİT S.S.
14:00 ÖZEL ÜSTEK O.O. AYV.ÖZ.BAHÇEŞEHİR O.O. FUTSAL KÜÇÜK ERKEKLER EDREMİT S.S.