BALIKESİR SPOR KARŞILAŞMALARI HAFTALIK PROGRAM
30 EYLÜL -02 EKİM 2016
5.AYVALIK BRİÇ FESTİVALİ AYVALIK
01 EKİM 2016 CUMARTESİ
15:30 BANDIRMASPOR MANİSASPOR U21 AKADEMİ LİGİ ERDEK
16:00 BANDIRMASPOR MANİSASPOR 1.LİG BANDIRMA
14:00 B.Ş.BELEDİYESPOR SINDIRGI BLD.SPOR U19 FUTBOL MÜS. AHP BELEDİYE
13:00 BALIKESİRSPOR BERGAMA BLD.SPOR U14 AKADEMİ LİGİ AHP 1 NO
14:45 BALIKESİRSPOR BERGAMA BLD.SPOR U15 AKADEMİ LİGİ AHP 1 NO
13:00 CEYLANSPOR MAHMUDİYESPOR U19 FUTBOL MÜS. AHP 4 NO
15:00 G.O.PAŞASPOR ETİBORSPOR U19 FUTBOL MÜS. AHP 4 NO
14:00 BİGADİÇBLD.SPOR HAR-İŞSPOR U19 FUTBOL MÜS BİGADİÇ
13:00 SAKARYASPOR GÖMEÇBLD.SPOR 1.K FUTBOL MÜS. AYVALIK
16:00 BARBAROSSEFASPOR SAVAŞTEPEBLD.SPOR SL FUTBOL MÜS. AYVALIK
02 EKİM 2016 PAZAR
15:00 GÖNEN BLD.SPOR ERDEKSPOR BAL LİGİ GÖNEN ÇİM
15:00 AYVALIKGÜCÜBLD.SPOR ETİSPOR BAL LİGİ AYVALIK
11:00 BALIKESİRSPOR BERGAMA BLD.SPOR U19 AKADEMİ LİGİ AHP 1 NO
13:00 NERGİZSPOR G.O.PAŞASPOR 1.K FUTBOL MÜS. AHP 1 NO
15:00 AYŞEBACİFATİHSPOR KARABEYLERSPOR 1.K FUTBOL MÜS. AHP 1 N0
13:00 VİCDANİYESPOR PAMUKCUBLD.SPOR 1.K FUTBOL MÜS. AHP2 NO
15:00 DEMİRSPOR KEPSUTBLD.SPOR 1.K FUTBOL MÜS. AHP 2 NO
11:00 YENİSANAYİSPOR AYŞEBACI FATİHSPOR U19 FUTBOL MÜS. AHP 4 NO
13:00 GÖKKÖYSPOR SUSURLUKSPOR 1.K FUTBOL MÜS. AHP 4 NO
15:00 YENİSANAYİSPOR ERGAMASPOR 1.K FUTBOL MÜS. AHP 4 N0
15:00 HALALCASPOR YAKUPKÖYSPOR 1.K FUTBOL MÜS. HALALCA
15:00 HOTAŞLARBİRLİK ETİBORSPOR 1.K FUTBOL MÜS. KEPSUT
15:00 İVRİNDİBLD.SPOR B.BOSTANCISPOR 1.K FUTBOL MÜS. İVRİNDİ
15:00 DURSUNBEYBLD.SPOR SINDIRGIBLD.SPOR 1.K FUTBOL MÜS. DURSUNBEY
13:00 KÜÇÜKŞAPÇISPOR HAMDİBEYKAYASPOR 1.K FUTBOL MÜS. HAVRAN
16:00 HAVRANFATİH BLD.SPOR BALYABLD.SPOR SL FUTBOL MÜS. HAVRAN
11:00 YENİESNAFSPOR ALTINOLUKSPOR 1.K FUTBOL MÜS. EDREMİT
13:00 KÖRFEZDEDEFERİTSPOR KÖRFEZBOSTANCISPOR 1.K FUTBOL MÜS. EDREMİT
15:00 EDREMİTBLD.SPOR 2008 YENİMAH.SPOR 1.K FUTBOL MÜS. EDREMİT
16:00 C.M.SANAYİSPOR B.Ş.BELEDİYESPOR SL FUTBOL MÜS. BURHANİYE
16:00 ADASPOR BİGADİÇBLD.SPOR SL FUTBOL MÜS. ALİBEY
16:00 KÜÇÜKKÖYSPOR 600 EVLERSPOR SL FUTBOL MÜS. KÜÇÜKKÖY
16:00 ALTINOVASPOR CEYLANSPOR SL FUTBOL MÜS. ALTINOVA
16:00 MANYABLD.SPOR BURHANİYEBLD.SPOR SL FUTBOL MÜS. MANYAS
15:00 PAŞAÇİFTLİKSPOR SARIKÖYSPOR 1.K FUTBOL MÜS. SANAYİ
13:00 TAYFUNSPOR MARMARA ADALAR BLD.SPOR 1.K FUTBOL MÜS. GÖN.SENT.
15:00 HASANBEYSPOR KIZIKSASPOR 1.K FUTBOL MÜS. HASANBEY
12:00 ERDEK DÜZLERSPOR SANAYİSPOR 1.K FUTBOL MÜS. OCAKLAR
15:00 OCAKLARSPOR GÖN.KARŞIYAKASPOR 1.K FUTBOL MÜS. OCAKLAR
NOT: ASKF TARAFINDAN YAYINLANAN 01-02 EKİM 2016 TARİHİNDE OYNANACAK FUTBOL MÜSABAKALARINA AİT PROGRAMDIR.