Balıkesir Ticaret Borsası Vali Ersin Yazıcı'yı Ağırladı,

TÜRKİYE'NİN HER ZAMAN ÖNDE GELEN İLİ
Vali Ersin Yazıcı, kurum ve kuruluşlara iade-i ziyaretlere devam ediyor.
Balıkesir Ticaret Borsası'nı ziyaret eden Vali Yazıcı, burada Başkan Faruk Kula ve yönetim kurulu üyeleri tarafından kapıda karşılandı. Borsanın çalışmaları hakkında Başkan Kula'dan bilgiler alan Vali Yazıcı, tarım sektörünün en önemli temsilcileri ve çiftçilerimizin destekçisi Balıkesir Ticaret Borsası yönetimine başarılar diledi.
TARIM ÜRETİM MERKEZİ
Balıkesir'in tarımıyla, sanayisiyle her zaman tükettiğinden daha fazla üreten bir il olduğunu söyleyen Vali Yazıcı, şehrin tarım ürünü çeşitliliği, tarıma dayalı sanayisi ve sürekli artan ihracat düzeyi ile önemli bir tarım üretim merkezi olduğunu kaydetti. Vali Yazıcı, Balıkesir'in Türkiye'nin her zaman önde gelen ili olmaya devam edeceğini söyledi.
Vali Yazıcı, tarımıyla, sanayisiyle son derece gelişmiş olan Balıkesir'in, yer altı zenginliklerinin de çok önemli yer tuttuğunu söyledi.
Ziyarette Balıkesir Ticaret Borsası'nın çalışmaları hakkında Vali Yazıcı'ya bilgi veren Faruk Kula da, "Önümüzdeki çalışma döneminde de hem Balıkesir hem de bölgemize yönelik önemli yatırımlarımız devam edecek." dedi.
BANDIRMA GERÇEK-BALIKESİR VALİLİĞİ-