Balıkesir Valisi Mustafa Yaman Bandırmalı Şehit Ailesine Tapusunu Verdi

Ak Parti Balıkesir Milletvekili Sema Kırcı ve  Balıkesir Valisi Mustafa Yaman'ın katıldığı  şehit ailesini ziyaret ve  şehit eşi Emel Narin'e alınan evin tapu teslim buluşmasına Bandırma Kaymakamı Tuncay Sonel 6.Ana Jet Üs Komutanı Hava Pilot Tuğgeneral Mustafa Rüştü Çelenk, Bandırma İlçe Müftüsü Süleyman Küçük ve Bandırma İlçe Emniyet Müdürü Ali Haydar Kılıç ve hayırsever iş adamları eşlik etti.

Bandırma Kaymakamı Tuncay Sonel'in yakın ilgisiyle  Diyarbakır’da şehit olan Polis İlker Narin’in ailesine ilçenin önde gelen iş adamları ve hayırseverlerinin katkıları ile ev alındı. 
 Bandırma Kaymakamı Tuncay Sonel yoğun duyguların yaşandığı tapu tesliminden sonra yaptığı açıklamada, "Bandırma ailesinin katkılarıyla Diyarbakır’da Şehit olan Polisimiz İlker Narin’in ailesine aldığımız evin Tapusunu, Valimiz Mustafa Yaman ve Milletvekilimiz Sema Kırcı’nın katılımıyla  eşi Emel Narin’e teslim ettik. Bu Vatan için canlarını veren tüm şehitlerimize Allah’tan rahmet, ailelerine sağlıklı uzun ömürler diliyoruz"  dedi.

 

HAYRETTİN İLDAM *BG