HAFTALIK PROGRAM
13 HAZİRAN 2015 CUMARTESİ
16:00 BURHANİYE BLD. SPOR KÖRFEZ EFELER SPOR MİNİK KIZLAR BASKETBOL BURHANİYE S.S.
14 HAZİRAN 2015 PAZAR
09:00 KİCKLİGHT,LİGHT CONTACT VE SEMİ CONTACT KİCK BOKS İL SEÇME ŞAMPİYONASI (BAY-BAYAN) GENÇLİK MERKEZİ
15 HAZİRAN 2015 PAZARTESİ
18:00 EDREMİT BLD. GÜRESPOR AYVALIK BASKETBOL GSK. MİNİK KIZLAR BASKETBOL GÜRE S.S.
16 HAZİRAN 2015 SALI
18:00 AYVALIK AKD.BASKETBOL GSK. KÖRFEZ EFELER SPOR MİNİK KIZLAR BASKETBOL AYVALIK S.S.
20:00 BURHANİYE BLD. SPOR KARAGÖZOĞLU İÖO.GSK. MİNİK KIZLAR BASKETBOL BURHANİYE S.S.
17 HAZİRAN 2015 ÇARŞAMBA
18:00 İDA GSK. EDREMİT BLD. GÜRESPOR MİNİK KIZLAR BASKETBOL KURTDERELİ S.S.
18 HAZİRAN 2015 PERŞEMBE
18:00 BURHANİYE BLD. SPOR AYVALIK AKD. BASKETBOL GSK. MİNİK KIZLAR BASKETBOL BURHANİYE S.S.
20:00 KARAGÖZOĞLU İÖO.GSK. KÖRFEZ EFELER SPOR MİNİK KIZLAR BASKETBOL EDREMİT S.S.
19 HAZİRAN 2015 CUMA
18:00 İDA GSK. AYVALIK BASKETBOL GSK. MİNİK KIZLAR BASKETBOL KURTDERELİ S.S.
20-21 HAZİRAN 2015
3X3 SOKAK BASKETBOLU ETKİNLİĞİ EDREMİT,AKÇAY,BANDIRMA
13 HAZİRAN 2015 CUMARTESİ
16:00 ORTAKLAR GENÇLİK VE SPOR 7 EYLÜL GENÇLİK VE SPOR GENÇ KIZLAR FUTBOL MÜS AHP 1 NO
18:00 YENİSANAYİSPOR GHSİM SPOR U12 FUT.MÜS. AHP 1 NO
19:00 HARB-İŞSPOR BALYABLD.SPOR U12 FUT.MÜS. AHP 1 NO
16:00 TEKİRDAĞ GENÇ.HİZ.SPOR AKPINARSPOR GENÇ KIZLAR FUTBOL MÜS AHP 4 NO
18:00 İVRİNDİBLD.SPOR 5 EYLÜLSPOR U12 FUT.MÜS. AHP 4 NO
16:00 BOZÜYÜK HALK EĞT.VE SPOR ÇERKEZKÖY 1923 SPOR GENÇ KIZLAR FUTBOL MÜS AHP BLD.
18:00 BALIKESİRSPOR B.Ş.BELEDİYESPOR U12 FUT.MÜS. AHP BLD.
15:00 BURHANİYEBLD.SPOR AYVALIKGÜCÜBLD.SPOR U12 FUT.MÜS. AYVALIK
16:30 KÜÇÜKKÖYSPOR ADASPOR U12 FUT.MÜS. AYVALIK
17:30 BARBAROSSEFASPOR 2008 YENİMAH.SPOR U12 FUT.MÜS. AYVALIK
16:30 BANDIRMA GELİŞİMSPOR BANDIRMASPOR U12 FUT.MÜS. SANAYİ
17:30 G.BİRLİĞİEĞİTİMPOR BAN.KARTALLARISPOR U12 FUT.MÜS. SANAYİ
16:30 REŞADİYESPOR SARIKÖYSPOR U12 FUT.MÜS. GÖNEN SENT.
17:30 GÖNENBLD.SPOR HASANBEYSPOR U12 FUT.MÜS. GÖNEN SENT.
14 HAZİRAN 2015 PAZAR
14:30 BALIKESİRSPOR HARB-İŞSPOR U12 FUT.MÜS. AHP 1 NO
16:00 7 EYLÜL GENÇLİKSPOR TEKİRDAĞ GENÇ.HİZ.VE SPOR GENÇ KIZLAR FUTBOL MÜS AHP 1 NO
18:00 BALYABLD.SPOR İVRİNDİBLD.SPOR U12 FUT.MÜS. AHP 1 NO
19:00 5 EYLÜLSPOR GHSİM SPOR U12 FUT.MÜS. AHP 1 NO
14:30 B.Ş.BELEDİYESPOR YENİSANAYİSPOR U12 FUT.MÜS. AHP 4 NO
16:00 ÇERKEZKÖY 1923 SPOR ORTAKLAR GENÇ.VE SPOR GENÇ KIZLAR FUTBOL MÜS AHP 4 NO
18:00 AKPINARSPOR BOZÜYÜK HALK EĞT.VE SPOR GENÇ KIZLAR FUTBOL MÜS AHP 4 NO
15:00 BURHANİYEBLD.SPOR BARBAROSSEFASPOR U12 FUT.MÜS. AYVALIK
16:30 AYVALIKGÜCÜBLD.SPOR KÜÇÜKKÖYSPOR U12 FUT.MÜS. AYVALIK
17:30 ADASPOR 2008 YENİMAHSPOR U12 FUT.MÜS. AYVALIK
16:30 BAN.KARTALLARISPOR BANDIRMA GELİŞİMSPOR U12 FUT.MÜS. SANAYİ
17:30 BANDIRMAGÜCÜSPOR G.BİRLİĞİEĞİTİMSPOR U12 FUT.MÜS. SANAYİ
15 HAZİRAN 2015 PAZARTESİ
16:00 7 EYLÜL GENÇLİKSPOR ÇERKEZKÖY1923 SPOR GENÇ KIZLAR FUTBOL MÜS AHP 1 NO
16:00 TEKİRDAĞ GENÇ.HİZ.SPOR BOZÜYÜK HALK EĞT.VE SPOR GENÇ KIZLAR FUTBOL MÜS AHP 4 NO
18:00 ORTAKLAR GENÇLİKVE SPOR AKPINARSPOR GENÇ KIZLAR FUTBOL MÜS AHP 4 NO
16 HAZİRAN 2015 SALI
16:00 BOZÜYÜK HALK EĞT.VE SPOR 7 EYLÜL GENÇLİK VE SPOR GENÇ KIZLAR FUTBOL MÜS AHP 1 NO
18:00 YENİSANAYİSPOR 5 EYLÜLSPOR U12 FUT.MÜS. AHP 1 NO
19:00 GHSİMSPOR BALYABLD.SPOR U12 FUT.MÜS. AHP 1 NO
16:00 AKPINARSPOR ÇERKEZKÖY 1923 SPOR GENÇ KIZLAR FUTBOL MÜS AHP 4 NO
18:00 İVRİNDİBLD.SPOR BALIKESİRSPOR U12 FUT.MÜS. AHP 4 NO
16:00 TEKİRDAĞ GENÇ.HİZ.SPOR ORTAKLAR GENÇ.VE SPOR GENÇ KIZLAR FUTBOL MÜS AHP BLD.
18:00 HARB-İŞSPOR B.Ş.BELEDİYESPOR U12 FUT.MÜS. AHP BLD.
15:00 BARBAROSSEFASPOR ADASPOR U12 FUT.MÜS. AYVALIK
16:30 2008 YENİMAH.SPOR AYVALIKGÜCÜBLD.SPOR U12 FUT.MÜS. AYVALIK
17:30 KÜÇÜKKÖYSPOR BURHANİYEBLD.SPOR U12 FUT.MÜS. AYVALIK
16:30 BANDIRMA GELİŞİM SPOR BANDIRMAGÜCÜ SPOR U12 FUT.MÜS. SANAYİ
17:30 BANDIRMASPOR BAN.KARTALLARISPOR U12 FUT.MÜS. SANAYİ
16:30 SARIKÖYSPOR GÖNENBLD.SPOR U12 FUT.MÜS. GÖNEN SENT.
17:30 HASANBEYSPOR REŞADİYESPOR U12 FUT.MÜS. GÖNEN SENT.
17 HAZİRAN 2015 ÇARŞAMBA
16:00 7 EYLÜL GENÇLİKSPOR AKPINAR SPOR GENÇ KIZLAR FUTBOL MÜS AHP 1 NO
18:00 BALIKESİRSPOR GHSİM SPOR U12 FUT.MÜS. AHP 1 NO
19:00 HARB-İŞSPOR YENİSANAYİSPOR U12 FUT.MÜS. AHP 1 NO
16:00 ORTAKLAR GENÇ.VESPOR BOZÜYÜK HALK EĞT.VE SPOR GENÇ KIZLAR FUTBOL MÜS AHP 4 NO
18:00 BALYABLD.SPOR 5 EYLÜLSPOR U12 FUT.MÜS. AHP 4 NO
16:00 ÇERKEZKÖY 1923SPOR TEKİRDAĞ GENÇ.HİZ.VESPOR GENÇ KIZLAR FUTBOL MÜS AHP BLD.
18:00 B.Ş.BELEDİYESPOR İVRİNDİBLD.SPOR U12 FUT.MÜS. AHP BLD.
15:00 KÜÇÜKKÖYSPOR BARBAROSSEFASPOR U12 FUT.MÜS. AYVALIK
16:30 AYVALIKGÜCÜBLD.SPOR ADASPOR U12 FUT.MÜS. AYVALIK
17:30 BURHANİYEBLD.SPOR 2008 YENİMAH.SPOR U12 FUT.MÜS. AYVALIK
18 HAZİRAN 2015 PERŞEMBE
16:00 YENİSANAYİSPOR BALYABLD.SPOR U12 FUT.MÜS. AHP 1 NO
17:00 İVRİNDİBLD.SPOR HARB-İŞSPOR U12 FUT.MÜS. AHP 1 NO
16:00 GHSİMSPOR B.Ş.BELEDİYESPOR U12 FUT.MÜS. AHP 4 NO
17:00 5 EYLÜLSPOR BALIKESİRSPOR U12 FUT.MÜS. AHP 4 NO
15:00 BARBAROSSEFASPOR AYVALIKGÜCÜBLD.SPOR U12 FUT.MÜS. AYVALIK
16:30 ADASPOR BURHANİYEBLD.SPOR U12 FUT.MÜS. AYVALIK
17:30 2008 YENİMAH.SPOR KÜÇÜKKÖYSPOR U12 FUT.MÜS. AYVALIK
16:30 G.BİRLİĞİEĞİTİMSPOR BAN.GELİŞİMSPOR U12 FUT.MÜS. SANAYİ
17:30 BANDIRMAGÜCÜSPOR BANDIRMASPOR U12 FUT.MÜS. SANAYİ
16:30 REŞADİYESPOR GÖNENBLD.SPOR U12 FUT.MÜS. GÖNEN SENT.
17:30 HASANBEYSPOR SARIKÖYSPOR U12 FUT.MÜS. GÖNEN SENT.
20 HAZİRAN 2015 CUMARTESİ
16:00 İVRİNDİBLD.SPOR YENİSANAYİSPOR U12 FUT.MÜS. AHP 1 NO
17:00 HARB-İŞSPOR GHSİM SPOR U12 FUT.MÜS. AHP 1 NO
16:00 B.Ş.BELEDİYESPOR 5 EYLÜLSPOR U12 FUT.MÜS. AHP 4 N0
17:00 BALIKESİRSPOR BALYABLD.SPOR U12 FUT.MÜS. AHP 4 NO
16:30 BAN.KARTALLARISPOR BANDIRMAGÜCÜSPOR U12 FUT.MÜS. SANAYİ
17:30 BANDIRMASPOR G.BİRLİĞİEĞİTİMSPOR U12 FUT.MÜS. SANAYİ
21 HAZİRAN 2015 PAZAR
16:00 5 EYLÜLSPOR HARB-İŞSPOR U12 FUT.MÜS. AHP 1 NO
17:00 GHSİMSPOR İVRİNDİBLD.SPOR U12 FUT.MÜS. AHP 1 NO
16:00 YENİSANAYİSPOR BALIKESİRSPOR U12 FUT.MÜS. AHP 4 NO
17:00 BALYABLD.SPOR B.Ş.BELEDİYESPOR U12 FUT.MÜS. AHP 4 NO
NOT: ASKF TARAFINDAN YAYINLANAN 13-21 HAZİRAN 2015 TARİHLERİNDE OYNANACAK FUTBOL MÜSABAKALARINA AİT PROGRAMDIR