HAFTALIK PROGRAM
30-31 OCAK 2016
11:30 2016 BRİÇ DÖRTLÜ TAKIMLAR BALIKESİR İL BİRİNCİLİĞİ BURHANİYE BRİÇ KULÜBÜ SALONU/BURHANİYE
31 OCAK 2016 PAZAR
13:30 BALIKESİR D.S.İ. ARNAVUTKÖY BELEDİYE VOLEYBOL BAYANLAR 3.LİG KURTDERELİ S.S.
16:00 BANVİT BASKETBOL İSTANBUL BBSK SPOR TOTO BASKETBOL LİGİ BANDIRMA K.ALİ ACAR S.S.
16:00 BİGADİÇ BELEDİYE MİLAS BELEDİYE VOLEYBOL ERKEKLER 3.LİG BİGADİÇ S.S.
13:00 ŞEHİT BEDİR KARABIYIK O.O. G.S.K. POLATLI BELEDİYE SPOR KULÜBÜ HENTBOL BAYANLAR 2.LİG ERDEK S.S.
30 OCAK 2016 CUMARTESİ
12:00 B.Ş.BELEDİYESPOR 5 EYLÜLSPOR U14 FUTBOL MÜS. AHP BLD.TES
12:00 BALIKESİRSPOR SARIYER U16 AKADEMİ LİGİ AHP 1 NO
14:00 BALIKESİRKARTALSPOR BİGADİÇBLD.SPOR U17 FUTBOL MÜS. AHP 1 NO
10:00 CEYLANSPOR YENİSANAYİSPOR U17 FUTBOL MÜS. AHP 4 NO
12:00 AYŞEBACIFATİHSPOR HARB-İŞSPOR U19 FUTBOL MÜS. AHP 4 NO
14:00 CEYLANSPOR YENİSANAYİSPOR U19 FUTBOL MÜS. AHP 4 NO
13:00 BİGADİÇBLD.SPOR ETİBORSPOR U19 FUTBOL MÜS. BİGADİÇ
12:00 SINDIRGIBLD.SPOR B.Ş.BELEDİYESPOR U17 FUTBOL MÜS. SINDIRGI
14:00 SINDIRGIBLD.SPOR B.Ş.BELEDİYESPOR U19 FUTBOL MÜS. SINDIRGI
13:00 EDREMİTBLD.SPOR BARBAROSSEFASPOR U14 FUTBOL MÜS. EDREMİT
13:00 GÖMEÇBLD.SPOR BURHANİYEBLD.SPOR U14 FUTBOL MÜS. GÖMEÇ
13:00 AYVALIKGÜCÜBLD.SPOR 2008 YENİMAHSPOR U17 FUTBOL MÜS. AYVALIK
10:30 REŞADİYESPOR GÖNENKARŞIYAKASPOR U14 FUTBOL MÜS. GÖNEN SENT.
12:00 TAYFUNSPOR HASANBEYSPOR U14 FUTBOL MÜS. GÖNEN SENT.
14:00 GÖNENKARŞIYAKASPOR GÖNENBLD.SPOR U17 FUTBOL MÜS. GÖNEN SENT.
11:00 SARIKÖYSPOR GÖNENBLD.SPOR U14 FUTBOL MÜS. SARIKÖY
10:30 BANDIRMASPOR BANDIRMAGÜCÜSPOR U14 FUTBOL MÜS. SANAYİ
12:00 BANDIRMAKARTALLARISPOR G.BİRLİĞİ EĞİTİMSPOR U14 FUTBOL MÜS. SANAYİ
14:00 EDİNCİKSPOR BANDIRMASPOR U17 FUTBOL MÜS. SANAYİ
31 OCAK 2016 PAZAR
13:30 ERDEKSPOR SOMASPOR BAL LİGİ ERDEK
13:30 GÖNENBLD.SPOR ÇİFTTAY YEŞİLOVA G.SPOR BAL LİGİ GÖNEN
12:00 HARB-İŞSPOR ELİTSPOR 3.LİG KADINLAR AHP BLD.TES
12:00 KARABEYLERSPOR ETİBORSPOR 1K FUTBOL MÜS. AHP 1 NO
14:00 CEYLANSPOR DURSUNBEYBLDSPOR 1K FUTBOL MÜS. AHP 1 NO
10:00 B.BOSTANCISPOR YENİSANAYİSPOR 1K FUTBOL MÜS. AHP 4 NO
12:00 KEPSUTBLD.SPOR İVRİNDİBLD.SPOR 1K FUTBOL MÜS. AHP 4 NO
14:00 YAKUPKÖYSPOR ETİSPOR SL FUTBOLMÜS. AHP 4 NO
13:00 ERGAMASPOR G.O.PAŞASPOR 1K FUTBOL MÜS. ERGAMA
13:00 PAMUKÇUSPOR NERGİZSPOR 1K FUTBOL MÜS. PAMUKÇU
12:00 SAVAŞTEPEBLD.SPOR BALIKESİRKARTALSPOR U14 FUTBOL MÜS. SAVAŞTEPE
14:00 SAVAŞTEPEBLD.SPOR YENİCESPOR 1K FUTBOL MÜS. SAVAŞTEPE
14:00 SUSURLUKSPOR B.Ş.BELEDİYESPOR SL FUTBOLMÜS. SUSURLUK
13:00 HALALCASPOR MAHMUDİYESPOR 1K FUTBOL MÜS. HALALCA
14:00 BİGADİÇBLD.SPOR HAVRANFATİHBLD.SPOR SL FUTBOLMÜS. BİGADİÇ
13:00 EDREMİTBLD.SPOR YENİESNAFSPOR 1K FUTBOL MÜS. EDREMİT
14:00 C.M.SANAYİSPOR BALYABLD.SPOR SL FUTBOLMÜS. BURHANİYE
12:00 HAMDİBEYKAYASPOR SAKARYASPOR 1K FUTBOL MÜS. AYVALIK
14:00 2008 YENİMAH.SPOR GÖMEÇBLD.SPOR 1K FUTBOL MÜS. AYVALIK
14:00 ADASPOR SINDIRGIBLD.SPOR SL FUTBOLMÜS. ALİBEY
14:00 KÜÇÜKKÖYSPOR KÜÇÜKŞAPÇISPOR 1K FUTBOL MÜS. ALTINOVA
12:00 GÖNENKARŞIYAKASPOR ERDEKDÜZLERSPOR 1K FUTBOL MÜS. GÖNEN SENT.
14:30 TAYFUNSPOR BARBAROSSEFASPOR SL FUTBOLMÜS. GÖN.SENT
14:00 MANYASBLD.SPOR ALTINOVASPOR SL FUTBOLMÜS. MANYAS
13:00 SARIKÖYSPOR HASANBEYSPOR 1K FUTBOL MÜS. SARIKÖY
10:00 OCAKLARSPOR KIZIKSASPOR 1K FUTBOL MÜS. SANAYİ
12:00 600 EVLERSPOR SANAYİSPOR 1K FUTBOL MÜS. SANAYİ
14:00 PAŞAÇİFTLİKSPOR EDİNCİKSPOR 1K FUTBOL MÜS. SANAYİ
1 ŞUBAT 2016 PAZARTESİ
14:00 B.Ş.BELEDİYESPOR BURHANİYEBLD.SPOR U15 PLAY-OFF AHP BLD.TES
14:00 2008 YENİMAH.SPOR GÖNENBLD.SPOR U15 PLAY-OFF AHP 1 NO
14:00 BANDIRMASPOR 5.EYLÜLSPOR U15 PLAY-OFF AHP 4 NO
2 ŞUBAT 2016 SALI
14:00 B.Ş.BELEDİYESPOR BALIKESİRKARTALSPOR U17 FUTBOL MÜS. AHP BLD.TES
14:00 YENİSANAYİSPOR DURSUNBEYBLDSPOR U17 FUTBOL MÜS. AHP 1 NO
14:00 BİGADİÇBLD.SPOR CEYLANSPOR U17 FUTBOL MÜS. BİGADİÇ
3 ŞUBAT 2016 ÇARŞAMBA
12:00 BALIKESİRSPOR İSTANBULSPOR A.Ş. U14 AKADEMİ LİGİ AHP 1 NO
14:00 DEMİRSPOR SAVAŞTEPEBLD.SPOR 1K FUTBOL MÜS. AHP 1 NO
13:00 G.O.PAŞASPOR KARABEYLERSPOR 1K FUTBOL MÜS. AHP BLD.TES
12:00 NERGİZSPOR ERGAMASPOR 1K FUTBOL MÜS. AHP 4 NO
14:00 YENİCESPOR PAMUKÇUSPOR 1K FUTBOL MÜS. AHP 4 NO
14:00 KIZIKSASPOR EDİNCİKSPOR 1K FUTBOL MÜS. KIZIKSA
4 ŞUBAT 2016 PERŞEMBE
14:00 B.Ş.BELEDİYESPOR 2008 YENİMAHSPOR U15 PLAY-OFF AHP BLD.TES
14:00 GÖNENBLD.SPOR BANDIRMASPOR U15 PLAY-OFF AHP 1 NO
14:00 BURHANİYESPOR 5.EYLÜLSPOR U15 PLAY-OFF AHP 4 NO