HAFTALIK PROGRAM
01 NİSAN 2016 CUMA
18:00 R.KULA AND.LİS. İ.M.K.B. EĞTM. KURM.DOSTLUK KUPASI 50.YIL PARKI HALI SAHASI
19:00 KARAHALLILAR O.O. M.ŞEREF EĞİN. O.O. EĞTM. KURM.DOSTLUK KUPASI 50.YIL PARKI HALI SAHASI
02 NİSAN 2016 CUMARTESİ
17:00 KARESİ BASKETBOL ANTALYANIN YILDIZLARI ERKEKLER BÖLGESEL BASK.LİGİ A.TÜRKES S.S.
14:00 EDREMİT BELEDİYESİ GÜRESPOR URLA BELEDİYESİ TÜRKİYE KADINLAR BASKT. LİGİ GÜRE S.S.
02-03 NİSAN 2016
09:00 12 YAŞ BAHAR KUPASI TENİS İL BİRİNCİLİĞİ AFRODİT TENİS KULÜBÜ/ALTINOLUK/EDREMİT
10:00 BURHANİYE POLİS HAFTASI SATRANÇ TURNUVASI BURHANİYE BELEDİYESİ AHMET AKIN KÜLTÜR MERKEZİ
10:30 BANDIRMA 23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMI SATRANÇ TURNUVASI A.FAHRİYE İŞERİ İ.O. SALONU/BANDIRMA
03 NİSAN 2016 PAZAR
10:00 TÜRK HAVA KURUMU R/C UÇUŞ SINAVI (İLGİLİ KURUM KOORDİNATÖRLÜĞÜNDE) İSMAİL AKÇAY SPOR TESİSLERİ
13:30 BANDIRMA KIRMIZI SAKARYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ TÜRKİYE BASKETBOL LİGİ BAND.K.ALİ ACAR S.S.
16:00 BANVİT BASKETBOL TORKU KONYASPOR SPOR TOTO BASKT.SÜPER LİGİ BAND.K.ALİ ACAR S.S.
04 NİSAN 2016 PZARTESİ
18:00 CUMHURİYET A.L. M.V. BOLAK M.T.A.L. EĞTM. KURM.DOSTLUK KUPASI 50.YIL PARKI HALI SAHASI
19:00 G.M. BOLLUK A.L. PLEVNE İ.O. EĞTM. KURM.DOSTLUK KUPASI 50.YIL PARKI HALI SAHASI
20:00 İBR. BODUR M. EĞİTM ZAFER O.O. EĞTM. KURM.DOSTLUK KUPASI 50.YIL PARKI HALI SAHASI
05 NİSAN 2016 SALI
18:00 KARAHALLILAR O.O. SYAL EĞTM. KURM.DOSTLUK KUPASI 50.YIL PARKI HALI SAHASI
19:00 ZAĞNOSPAŞA O.O. H.BASRİ ÇANTAY EĞTM. KURM.DOSTLUK KUPASI 50.YIL PARKI HALI SAHASI
06 NİSAN 2016 ÇARŞAMBA
19:00 BURHAN ERDAYI İ.O. MİMAR SİNAN M.T.A.L. EĞTM. KURM.DOSTLUK KUPASI 50.YIL PARKI HALI SAHASI
20:00 M.AZM.ÇAVŞ.O.O. R.KULA AND.LİS. EĞTM. KURM.DOSTLUK KUPASI 50.YIL PARKI HALI SAHASI
07 NİSAN 2016 PERŞEMBE
19:00 G.M. BOLLUK A.L. BALPAŞ İ.H.O.O. EĞTM. KURM.DOSTLUK KUPASI 50.YIL PARKI HALI SAHASI
20:00 CUMHURİYET A.L. PLEVNE O.O. EĞTM. KURM.DOSTLUK KUPASI 50.YIL PARKI HALI SAHASI
08 NİSAN 2016 CUMA
18:00 İBR. BODUR M. EĞİTM Ç.BATUBEY O.O. EĞTM. KURM.DOSTLUK KUPASI 50.YIL PARKI HALI SAHASI
19:00 PLEVNE İ.O. MEHMETÇİK O.O. EĞTM. KURM.DOSTLUK KUPASI 50.YIL PARKI HALI SAHASI
02 NİSAN 2016 CUMARTESİ
14:30 AYVALIKGÜCÜBLD.SPOR DERİNCE A.Ş SPOR TOTO 3.LİG AYVALIK
12:00 BALIKESİRSPOR BURSANİLÜFERSPOR A.Ş. U14 AKADEMİ LİGİ AHP 1 NO
14:00 BALIKESİRSPOR BURSANİLÜFERSPOR A.Ş. U15 AKADEMİ LİGİ AHP 1 NO
13:00 YAKUPKÖYSPOR ERGAMASPOR 2K U19 FUTBOL MÜS AHP 2 NO
15:00 YENİSANAYİSPOR DURSUNBEYBLD.SPOR U16 FUTBOL MÜS AHP 2 NO
14:00 TAYFUNSPOR BURHANİYEBLD.SPOR U14 PLAY-OFF AHP 4 NO
16:00 B.Ş.BELEDİYESPOR BANDIRMASPOR U14 PLAY-OFF AHP 4 NO
14:00 MAHMUDİYESPOR KEPSUTBLD.SPOR 2K.U19 FUTBOL MÜS MAHMUDİYE
14:00 SUSURLUKSPOR GÜNDOĞAN ÇELTİKSPOR 2K U19 FUTBOL MÜS SUSURLUK
13:00 KÖR.DEDEFERİTSPOR ADASPOR 2K U19 FUTBOL MÜS EDREMİT
13:00 REŞADİYESPOR EDİNCİKSPOR 2K U19 FUTBOL MÜS GÖNEN SENT.
11:00 ERDEKSPOR BANDIRMASPOR U16 FUTBOL MÜS. ERDEK
03 NİSAN 2016 PAZAR
14:30 BANDIRMASPOR MENEMEN BLD.SPOR SPOR TOTO 2.LİG BANDIRMA
15:00 ERDEKSPOR KOCAÇEŞMESPOR BAL LİGİ ERDEK
15:00 GÖNENBLD.SPOR ÇİĞLİBLD.SPOR BAL LİGİ GÖNEN
11:00 BALIKESİRSPOR ALİMA Y.MALATYASPOR U19 AKADEMİ LİGİ AHP 1 NO
13:00 BALIKESİRSPOR BURSANİLÜFERSPOR A.Ş. U17 AKADEMİ LİGİ AHP 1 NO
15:00 BALYABLD.SPOR HAVRANFATİHBLD.SPOR SL FUTBOL MÜS. AHP 1 NO
13:00 HARB-İŞSPOR BABAKÖYSPOR 2K FUTBOL MÜS. AHP 2 NO
15:00 KARAMANKÖYSPOR AYŞEBACIFATİHSPOR 2K FUTBOL MÜS. AHP 2 NO
11:00 ÇANDIRSPOR HOTAŞLARSPOR 2K FUTBOL MÜS. AHP 4 NO
13:00 ŞABANLARSPOR KÖYLÜKÖYÜSPOR 2K FUTBOL MÜS. AHP 4 NO
15:00 GÖKKÖYSPOR VİCDANİYESPOR 2K FUTBOL MÜS. AHP 4 NO
13:30 BALIKESİRSPOR ALİMA Y.MALATYASPOR U21 AKADEMİ LİGİ SUSURLUK
15:30 G.BİRLİĞİ EĞİTİMSPOR EDİNCİKSPOR U16 FUTBOL MÜS. SUSURLUK
15:00 BİGADİÇBLD.SPOR YAKUPKÖYSPOR SL FUTBOL MÜS. BİGADİÇ
14:00 İSKELEBLDSPOR YENİKAVAKSPOR 2K FUTBOL MÜS. İSKELE
13:00 GAZİCELALSPOR ÇAMOBASPOR 2K FUTBOL MÜS. EDREMİT
15:00 KARAGÖZOĞLUSPOR AYVALIK ARMUTCUKSPOR 2K FUTBOL MÜS. EDREMİT
12:00 KÖR.EĞT.GELŞ.SPOR KÖRFEZ BOSTANCISPOR 2K FUTBOL MÜS. BURHANİYE
15:00 C.M.SANAYİSPOR B.Ş.BELEDİYESPOR SL FUTBOL MÜS. BURHANİYE
14:00 HAMDİBEYKAYASPOR 2008 YENİMAH.SPOR U16 FUTBOL.MÜS. AYVALIK
15:00 ADASPOR SUSURLUKSPOR SL FUTBOL MÜS. ALİBEY
15:00 ALTINOVASPOR BARBAROSSEFASPOR SL FUTBOL MÜS. ALTINOVA
15:00 MANYASBLD.SPOR SINDIRGIBLD.SPOR SL FUTBOL MÜS. MANYAS
14:00 GÖBELSPOR REŞADİYESPOR 2K FUTBOL MÜS. GÖBEL
13:00 GÖNENBLD.SPOR TAYFUNSPOR U16 FUTBOL MÜS GÖNENSENT.
15:00 GÖNENÜZÜMLÜSPOR G.DOĞAN ÇELTİKSPOR 2K FUTBOL MÜS. GÖNEN SENT
11:00 MUSAKÇASPOR MARMARASPOR 2K FUTBOL MÜS. SANAYİ
13:00 ÇELİKSPOR AVŞASPOR 2K FUTBOL MÜS. SANAYİ
05 NİSAN 2016 SALI
15:00 GÖNENBLD.SPOR EDİNCİKSPOR U16 FUTBOL MÜS. GÖNEN SENT.
06 NİSAN 2016 ÇARŞAMBA
15:00 BURHANİYEBLD.SPOR YENİSANAYİSPOR U19 PLAY-OFF AHP 1 NO
15:00 AYVALIKGÜCÜBLD.SPOR B.Ş.BELEDİYESPOR U19 PLAY-OFF AHP 2 NO
15:00 BANDIRMASPOR GÖNEN BLD.SPOR U19 PLAY-OFF AHP 4 NO
NOT: ASKF TARAFINDAN YAYINLANAN 02-06 NİSAN 2016 TARİHLERİNDE OYNANACAK FUTBOL MÜSABAKALARINA AİT PROGRAMDIR.
OKUL SPOR FAALİYETLERİ
05-06-07 NİSAN 2016
OKULLARARASI YÜZME MİNİKLER, YILDIZLAR İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI A.TÜRKEŞ YÜZME HAV.
NOT: MÜSABAKALAR 3 GÜN BOYUNCA SABAH SEANSI 09:30'DA AKŞAM SEANSI İSE 15:30'DA BAŞLAYACAKTIR.
06-07 NİSAN 2016
10:00 OKULLARARASI OKÇULUK KÜÇÜKLER, YILDIZLAR, GENÇLER İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI İ.AKÇAY ATL.PİSTİ