BANBAN'IN GENÇLERİ MİLİ TAKIM KARMASINDA

 

Mircea LUCESCU'nun talebi doğrultusunda düzenlenen Organizasyona Bandırmaspor'dan Birhan VATANSEVER, Oğuzhan KAYAR ve Hüseyin Altuğ TAŞ davet edildi.
3 Futbolcumuzda 26 Şubat Pazaretesi günü Riva'da Milli Takım Kampına katılacaklar..

Spor Toto 1. Lig ve TFF 2. Lig Karmaları Rivada karşılaşacak
Spor Toto 1. Lig ve TFF 2. Lig kulüplerinin 23 yaş altı futbolcularından oluşacak karma takımlar, 27-28 Şubat tarihlerinde Riva'daki TFF Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri'nde oynanacak maçlarda karşı karşıya gelecek.
A Milli Takım oyuncu havuzunu genişletmek amacıyla Teknik Direktör Mircea Lucescu'nun talebi üzerine düzenlenen organizasyon, A, Ümit ve Genç Milli Takım antrenörlerinin ortak koordinasyonuyla gerçekleştirilecek.
Karşılaşmalarda, Ümit, Genç Milli Takım ve TFF Bölge Antrenörlerinden oluşan 33 kişilik teknik ekibin, 54 takımı kapsayan 252 maçı izleyerek tespit ettiği futbolcular boy gösterecek.
Her ligin iki karmaya ayrılacağı etkinlikte, takımlar birer karşılaşma oynayacak. TFF 2. Lig karmaları müsabakası 27 Şubat Salı, Spor Toto 1. Lig karmaları maçı ise 28 Şubat Çarşamba günü yapılacak. İki mücadele de saat 14.00'te başlayacak. A Milli Takım Teknik Direktörü Mircea Lucescu, iki karşılaşmayı da ekibiyle birlikte bizzat takip edecek.

BG-HABER:HAYRETTİN İLDAM