Bandırma Basketbol GSK Hidayet Türkoğlu’nu Ziyaret Etti

BANDIRMA BASKETBOL’DAN TÜRKOĞLU’NA ZİYARET

2016-2017 sezonunda Kadınlar Basketbol Bölgesel Liginde ilk kez mücadele etmesine rağmen aldığı başarılı sonuçlarla dikkatleri üzerine çeken Bandırma Basketbol GSK’de yeni sezon hazırlıkları devam ederken, kulüp yöneticileri İstanbul’a giderek kulübün gelecek projeleri ile ilgili bir çok temaslarda bulundular.

Çarşamba günü gerçekleşen programda Bandırma Basketbol GSK yöneticileri İstanbul’da bir dizi temaslarda bulunurken , Türkiye Basketbol Federasyonu Başkanı Hidayet Türkoğlu’nu ziyaret ederek kulübün projelerini paylaşarak fikir alışverişinde bulundular. Bandırma Basketbol GSK Başkanı Bora Öziş , Kulüp As Başkanı Harun Balat ve Genel Menajer Yücel Gündoğan’ın katıldığı İstanbul ziyaretinde Hidayet Türkoğlu yanı sıra , Milli Takımlar Sorumlusu Haluk Yıldırım, Kadın Milli Takım Baş antrenörü yardımcısı Aziz Akkaya ve Ligler Direktörü Ayhan Özgümüş ve MHK üyesi Bandırmalı Onur Aydın ile de görüşmeler sağlandı.

Görüşmeler esnasında Bandırma Basketbol GSK oluşumundan haberdar olduğunu ifade eden Kadın Milli Takım Baş Antrenör Yardımcısı Aziz Akkaya alt yapı faaliyetlerini de beğenerek takip ettiklerini sözlerine ekledi.

Ziyaret sonrasında açıklamalarda bulunan Bandırma Basketbol GSK Başkanı Bora Öziş, ‘’ Bandırma Basketbol GSK olarak hedeflerimize ulaşmak için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Geleceğe dair planladığımız bir takım projelerimizi konuşmak üzere Federasyon Başkanımız Hidayet Türkoğlu başta olmak üzere basketbolun önemli isimleriyle bir araya gelerek fikir alışverişinde bulunduk , Bandırma ve Bandırma Basketbol adına olumlu geçen görüşmelerden mutlu ayrıldık. İlgilerinden dolayı teşekkür ediyorum. Ayrıca ziyaretimiz esnasında bizleri yalnız bırakmayan Bandırmalı MHK üyesi Onur Aydın’a da çok teşekkür ediyoruz.’’ ifadelerini kullandı.

BANDIRMA GERÇEK-SERHAT OZAR