BANDIRMA BASKETBOL HEDEF YÜKSELTTİ

Şehrimizin Kadınlar Basketbol Bölgesel Liginde ki temsilcisi Bandırma Basketbol GSK’da yeni sezon hazırlıkları hızla sürüyor.

İlk iş olarak A takım ve genç takımın başına Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi takımlarından Anadolu Üniversitesi yardımcı antrenörü Yıldırım Kardağlı getirildi. Kardağlı Bandırma’ya gelerek kulüp Yöneticileri ile görüştükten sonra kendisini bordo beyazlı yapan sözleşmeyi imzaladı.

2017-2018 sezonunda başarı grafiğini yukarıya taşımak isteyen temsilcimiz öte yandan Kadın basketbolunun önemli isimlerinden eski milli basketbolcu Ceren Zeytingöz ile de temaslarda bulunurken, Bandırma Basketbol Zeytingöz’den sportif danışmanlık konusunda destek sözü aldı. Başarılı eski milli basketbolcunun belli dönemlerde oyuncularla bir araya gelerek sportif danışmanlık anlamında takıma katkı sunacağı öğrenildi.

Antrenörlük görevine Yıldırım Kardağlıyı getirerek pozisyon boşluğunu gideren Bandırma Basketbol GSK yönetim kurulu Yeni sezonda güçlü bir takım kurmak amacıyla zaman kaybetmeden transfer çalışmalarına başladı.
B-G HABER SERHAT OZAR