Bandırma Basketbol İhtisas Kulübü (Banvit) Yeni İsim ve Logosu Belli oldu.

“Türkiye Basketbol Süper Ligi takımlarından Bandırma Basketbol İhtisas Kulübü’nün yeni ana sponsoru ve yeni logosu belli oldu. 1994 Yılından geçtiğimiz sezona kadar Banvit İsmiyle mücadele eden Bandırma Ekibi bundan sonra TEK SÜT markasıyla Süper Ligde mücadele edecek.Türkiye’nin en köklü süt ve süt ürünleri firmalarından Teksüt,bugünden itibaren  Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi ve FIBA Şampiyonlar Ligi’nde mücadele eden Bandırma Basketbol İhtisas Kulübü’nün resmi isim sponsoru oldu.

1994 yılında Bandırma Kültür ve Spor Vakfının düzenlediği amatör ligde yer alarak Basketbol macerasına  Banvit olarak başlayıp yıllarca mücadele ettikten sonra bu sezon Görener Ailesine ait olan sponsor fabrikanın Brezilya Katar ortaklığına satılmasından sonra  Banvit ismiyle  yolları ayıran Bandırma Basketbol İhtisas Kulübü’nün yeni sponsoru  bugün belli oldu.

Bandırma ekibi, bugün yaptığı açıklamayla 12:00’de kulübün yeni sponsoru ve logosunun açıklanacağını duyurdu.

Türkiye Spor Yazarları Derneği’nin
Levent’teki merkezinde yapılacak tanıtım sunumu ile  kulübün yeni sponsoru ve ligde  mücadele edeceği isim açıklandı..

Tahincioğlu Türkiye Basketbol Süper Ligi 2019 – 2020 sezonunda yeni ana sponsorunun desteğiyle mücadelesine devam edecek olan Bandırma Basketbol İhtisas Kulübü’nün sponsorluk anlaşması imza töreni ve yeni logosunun tanıtım sunumu gerçekleştirildi..Bandırmalı basketbolseverlerin heyecanla merak ettikleri isim ve logo belli oldu. TEK SÜT Bandırma Basketbol İhtisas Kulübü’

Ayrıntılı bilgiler az sonra..

 

BANDIRMA GERÇEK - 18-07-2019 -