Bandırma Belediyesi Okul Öncesi Hazırlıklara Başlıyor

Bandırma Belediyesi yaklaşan öğretim yılı nedeniyle okullarda ve yollardaki boyama ve çizgi çalışmalarını hızlandırdı. Bandırma Belediyesi Trafik Zabıta Birimi'nden yapılan açıklamada Bandırma Belediyesi olarak Bandırmamızı geliştirmek için kültüre, sanata, sosyal projelere, spora, eğitime, doğaya önem veriyor ve gece gündüz demeden bu amaç uğruna çalışıyoruz. Bu kapsamda yaz aylarıyla yoğun çalışma temposu içerisine giren Belediye birimlerinden biride Trafik Zabıta birimidir.
YOL ÇİZGİLERİMİZİ KENDİMİZ ÇİZİYORUZ
Belediyemize kazandırdığımız yol çizgi makinamız sayesinde dışarıya para harcamadan düşük maliyetlerle yollarımızı kendimiz çiziyoruz. Kaliteli ve uzun ömürlü çizgi çalışmalarımız ile düzenli ve güvenli trafik akışını sağlıyoruz.

OKUL BAHÇELERİNİ BOYUYORUZ

Eğitime destek anlayışıyla sürdürdüğümüz ve okullarda fark yaratan boyama çalışmalarımız ile çocuklarımızın eğitim ortamını renklendiriyoruz. Hem eğitici hem de eğlendirici zemin uygulaması öğrencilerimizin büyük beğenisini toplarken, teneffüsler daha keyifli hale geliyor.

LEVHALAR ÖNEM ARZ EDİYOR. Trafikte sürücü dikkati kadar yol hakkında bilgiler veren levhalarda önem arz ediyor. Tehlikeli kavşak, yol ve virajlara işaret levhaları dikerek trafikte yaşanabilecek olası tehlikeleri önlemeye çalışıyoruz. Şehrimizdeki yatay ve dikey işaretlemeleri Belediye olarak kendi bünyemizde üreterek yapıyoruz. Bunun yanı sıra merkez ve kırsaldaki tüm mahallelerimize yaptığımız yön levhaları ile vatandaşlarımızın daha rahat yolculuk yapabilmelerine olanak sağlıyoruz.

BANDIRMA GERÇEK-HAYRETTİN İLDAM