Bandırma Gücü'nden Dursun Mirza'ya amatör sporlara verdiği destek için teşekkür ziyareti

Bandırma Gücü Gençlik ve Spor Kulübünden Başkan Mirza'ya ziyaret
Bandırma Gücü Gençlik Ve Spor Kulübü Başkanı Selçuk Doğan,Yönetim Kurulu Üyeleri Gürkan İlgin, İlkay Öztürk ve Antrenörler Özkan Arslan, Hayrettin Kırcı Başkan Mirza'yı makamında ziyaret etti.

Kulüp Başkanı Selçuk Doğan Belediye Başkanı Dursun Mirza'nın amatör sportif faaliyetlerine yaptığı destekler için memnuniyetini belirtirken amaçlarının Türk futboluna futbolcu yetiştirmek ve lisansladıkları oyuncularla turnuvalara katılmak olduğunu belirtti. 
Selçuk Doğan: Bandırma Gücü Gençlik çiçeği burnunda bir kulüp…2010 yılında kurulmuş.Kısa bir zaman önce Bandırma Basketbol Kulübüyle birleşerek gücüne güç katmış.

Şimdi de Bandırma Gücü futbol branşında faaliyet gösteriyor. Bandırma Gücü 6-8,8-10 ve 10-12 yaş gruplarında kurduğu 3 ayrı takımla Antrenör Özkan Acar’ın yönetiminde Yeni Sanayi Sahasında çalışmalarını sürdürüyor.'dedi.
Ziyaretlerinden dolayı memnuniyetini dile getiren Başkan Mirza : 'Çocuklarımızın erken yaşta sporla tanışmaları bunlara imkan sağlayan ve emek veren herkesi kutluyorum. Bu tür kulüplerin çalışmalarında bizden istenen her türlü desteği sağlamaya devam edeceğiz.'dedi.