Bandırma Ticaret Odası Uluslararası Hayvancılık Fuarında

İzmir’de gerçekleşen 13. AGROEXPO ULUSLARARASI TARIM VE HAYVANCILIK FUARI‘na Bandırma Ticaret Odası organizatörlüğünde fuar gezisi yapıldı. Gerçekleşen organizasyona Bandırma Ticaret Odası üyesi tarım ve hayvancılık sektöründe faaliyet gösteren yaklaşık 40 kişi katıldı. Katılımcılar kendi sektörleriyle alakalı stantları yerinde inceleyerek diğer firmalarla görüş alışverişinde bulundu.

Yurtiçi ve Yurtdışı firmalarının büyük ilgi gösterdiği fuarda katılımcılar, Tarım 4.0 - Akıllı Tarım, Süt ve Et Ürünleri Teknolojileri,  Arıcılık Sektörü Yenilikleri, 2018 Traktör lansmanı ve sektör ile ilgili bir çok yeniliği yerinde görme imkanı sağladı.

Yurtiçi ve yurtdışından sektörün önemli firmalarının stantlarının yer aldığı, Türkiye’nin en büyük tarım ve hayvancılık fuarlarından birisi olmaya aday, yeni iş bağlantıları kurabilme fırsatları sunan ve firmaların ürünlerini, üretim teknolojilerini, sunuş yöntemlerini gözlemleme ve faaliyet kıyaslaması yapma imkanı veren fuarda Bandırma Ticaret Odası üyeleri sektörle ilgili sergilenen yenilikleri görme ve açılan stantları ziyaret etme fırsatı buldu.
BANDIRMA GERÇEK\SERHAT OZAR