Bandırmaspor 0 - Fethiyespor 0

TFF 2.Lig Beyaz grup mücadelesinde zirveden kopmamak için şiddetle puana ihtiyacı olan  Bandırmaspor kendi sahasında Fethiyesporla berabere kaldı. Baştan sona bordobeyazlı ekibin baskısı altında geçen müsabakada Bandırmaspor çok sayıda pozisyon üretmesine rağmen aradığı golu bulamayınca her iki takımda birer puana razı olurken,bu sonuçtan sonra bordo beyazlıların lider gümüshanespor,la olan puan farkı yediye çıkmış oldu.

Stad: Bandırma 17 Eylül

HAKEMLER: Burak Taşkınsoy (6), Serkan Gülçer (7), Mustafa Cüneyt Çalışkan (7)

BANDIRMASPOR:Teknik Direktör Mustafa Uğur (5)..Ali Türkan(6)- Erdi (6), Yusuf Akyel(7), ÜstünBilgi 6), Özgür (6), Erhan (7),Berkay (6), Hüseyin (6) (Dk 62 Mehmet (), Gökhan (6), Oğuzhan (7), Adem (5) (Dk. 70 Mesut(5)

FETHİYESPOR:Teknik Direktör LEVENT ERİS (7Eser (8) )- Çağatay (7), Cemil (7), Muharrem (7) Metin (6) (Dk.40 Anıl 5), Umut (6), Yiğit Yöney (6), Yiğit  Gökoğlan (5) (Dk. 78 Sinan(6), Emrullah (6) (Dk 59 Enes 7), Ertuğrul (6), Burak (7)

SARI KARTLAR:  Cemil,  Ertuğrul,  Yiğit Yöney,  Anıl, (Fethiyespor), Yusuf (Bandırmaspor)

Futbol oynamaya müsait hava ve zemin şartlarında yaklaşık 2 Bin seyircinin izlediği karşılaşma da her iki takım taraftarı Türkiye futbol camiasına örnek teşkil edecek dostluk kardeşlik sloganları ile tezahürat yaptı. Karşılaşmada çok sayıda pozisyon yakalamasına rağmen son hamlede Bandırmaspor forvet hattının çok başarısız olması taraftarı çileden çıkaran unsur olurken maçın bitiminde taraftar oynanan kötü oyun ve alınan basarısız sonuçlardan sonra ilk kez Teknik sorumlu Mustafa Uğur'u istifaya çağırdı.

BANDIRMA GERÇEK-SERHAT OZAR