Bandırmaspor'a Kaleci Transferi. Tecrübeli Kaleci Bandırmaspor'da

Bandırmaspor'da ilk devre en çok sıkıntı çekilen bölge için yönetimden yeni transfer hamlesi. Zülküf Özer ve Mert Kuleli ile 6 aylığına anlaşma sağlanarak sözleşmeye imza attığı öğrenilirken  önemli isimlerin transferinde de sona gelindiği açıklandı.

2 KALECİ TRANSFERİ 

Bandırmaspor Kulüp sayfasında yapılan açıklama: 
"Bandırmaspor transfer Komitemiz yaptıgı görüşmeler sonrasında Amed Sportif A. Ş. den Kaleci Zülküf Özer ve Çaykur Rizespor dan genç kaleci Mert KULELİ ile sözleşme imzaladı.
Zülküf Özer ile sezon sonuna kadar anlaşırken Mert Kuleli ile de kiralık olarak anlaşıldı. Takımımızın Antalya kampında katılan iki sporcumuzda resmi sözleşmeye imza attılar.
GÖKSEL KARLAHAN: Kimse merak etmesin gerekli transferler en yakın zamanda yapılmaya başlanacak dedi.
Antalya kampını As Başkanlarımız dan Bayram Özdemir ile birlikte ziyaret eden Başkanımız Göksel Karlahan, kimse merak etmesin transferimiz en kısa sürede kampa katılcak, görüşmelerimiz sürüyor. Antalya kampının 2. Etabında eksiksiz olacağız. Görüşmelerimiz sona erdik. İsim vermek istemiyoruz. Çünkü futbolcuların sözleşmeleri devam ediyor etik olmaz dedi.
Başkanımız ayrıca basında çıkan asılsız haberlere itimat edilmesi gerektiğini her türlü açıklamayı Kulüp Sayfamızdan yapılacağını söyledi"

BANDIRMA GERÇEK