Bandırmaspor'da Futbolcularla Anlaşma Sağlandı.Dilekçeler Geri Çekildi.

Bandırmaspor'da alacakları için federasyona başvuran futbolcularla ilgili pürüzlerin giderildiği öğrenildi.

Alınan bilgilere göre Başkan Göksel Karlahan'ın Asbaşkan Bayram Özdemir ile birlikte kaynak sorunun giderilmesi için yoğun çaba sarfederek futbolculara ödenmesi gereken alacakları için  Antalya kampına giderek ödemeleri gerçekleştirdiği ve akabinde futbolcuların federasyona verdiği dilekçeleri geri aldıkları öğrenildi.

T.F.F'ce  gelişmeler sonrasında kulüple ilgili bir işlem yapılmayacağı öğrenilirken konuyla ilgili olarak gazetemize bir açıklama yapan Başkan Göksel Karlahan " Parasal sorunları bir nebze olsada çözdüklerini  ve tüm gücümüzle teknik heyetin verdiği rapor doğrıultusunda ihtiyaç bulunan mevkilere gerekli transferlerin yapılacağını söyledi. Ayrıca Karlahan bordobeyazlı taraftarların ikinci yarı bambaşka bir Bandırmaspor izleyeceklerini devre arası kampını çok iyi değerlendirerek yükselişe geçerek ligde hak ettikleri yerde olacaklarını söyledi.

Öte yandan Kampa götürülmeyen ve kendilerine kulüp bulması istenen bazı oyuncularla karşılıklı anlaşılarak sözleşmelerin feshedilmesi görüşmeleri devam ederken kamp kadrosuna kendi isteğiyle katılmayan solbek Nuretin Kayaoğlu ile yaşanan pürüzlerin devam ettiği öğrenildi.

BANDIRMA GERÇEK - SERHAT OZAR