Bandırmaspor'da Taşkın Güngör Göreve Başladı

BANDIRMASPOR Teknik Direktör Taşkın Güngör le 1,5 yıllık sözleşme imzaladı.

Bugün Bandırma'ya gelen Teknik Direktör  Taşkın Güngör Başkan Göksel Karlahan, Asbaşkan Bayram Özdemir ve Basın Sözcüsü Kayhan İpek ve Medya Sorumlusu Karani Erkul’da hazır bulunduğu toplantı sonrası  1,5 yıllık anlaşmaya imza atarak ayağını tozuyla tesislere giderek futbolcularla tanıştı.

Anlaşma dan sonra gerçekleştirilen basın toplantısında konuşan Bandırmaspor'un yeni Teknik Direktörü Taşkın Güngör, “Bandırmaspor camiasını yıllardan takip eden biriyim. 2 dönem önce PTT 1.Liginde mücadele eden Bandırmaspor ’un bugün zor durumda kalmasının kabul edilebilecek bir durumu yoktur. Bu taşın altına hep birlikte elimizi koyup bu durumdan kurtulmalıyız. Ligi 35 hafta olarak hesaplamamız gerekiyor. Bugün 9. haftada nerede olduğumuzun önemi yok, önemli olan 35 hafta sonra nerede olduğumuzdur. Grubumuzun puan durumuna bakıldığında  5 hafta sonra bizi farklı yerlere de götürebilir. Geçmişi başarılarla dolu bir Bandırmaspor bunun altından da kalkacağını düşünüyorum” ifadesini kullandı.
Teknik heyet olarak öncelikli hedeflerinin takımı maçlara psikolojik olarak hazırlamak olacağını dile getiren Güngör “Oyun taktiğimizde değişikliklere gideceğiz. İki deplasmanda 6 gol atan bir takımın puan almaması düşündürücüdür. Takım savunmasındaki zafiyetleri gidereceğiz. Devre arası transfere sıcak bakan teknik adamlardan değilim. En büyük transfer kendi oyuncularınızdır. Önemli olan oyuncularımız fiziksel ve mantalite olarak hazırlamaktır. Bizde bunu yapacağız” dedi.

SERHAT OZAR