Başarılı Sol Kanat da Gönderiliyor

Bandırmaspor'un 2016-2017 futbol sezonunda İstanbul Bayrampaşaspor'dan transfer ettiği ve 3 yıllık sözleşmesi devam eden başarılı sol kanat oyuncusu Ferudun Kıroğlu disiplinsiz davranışları nedeniyle süresiz kadro dışı bırakılmış olup kendisine kulüp bulunması istenmiştir. Spor kamuoyunda şok etkisi yaratan Kıroğlu'nun kadro dışı kalmasıyla ilgili Bandırmaspor Kulübü'nden yapılan açıklama şöyledir;

HİÇ KİMSE ARMADAN ÜSTÜN DEĞİLDİR..
Feridun Kırkoğlu Kadro Dışı Kalmış ve Takım Bulması Istenmistir.
Takım Kampımızın başlamasından bu güne kadar yaptığı disiplinsizlik ile birlikte takim arkadaşlarına ve hocasına yaptıgı saygısızlıklar için futbolcumuz Feridun Kırkoğlu ile konuşulmuş kendisine her türlü uyari ve ikaz yapılarak kendisini futbolla verilmesi istenmiştir. Futbolcu ile yapilan konuşmada eğer ki başka bir kulübe gitmek istiyorsa istediği kolaylığın kendisine sağlayacağı bildirilmistir. 
Ama futbolcumuz bu konuşmalara rağmen aynı hal ve tavırlara ısrarla devam etmiş ve en son olarak Silivrispor maçı ve sonrası aynı tavır ve hareketlere devam etmesi ile birlikte takım içinde huzursuzluk yaratması nedeni ile süresiz kadro dışı bırakılmıştır..
Bu süreç sonrası kulübümüz yine de transfer sezonun sonuna yaklaşılması ve futbolununda mağdur olmaması için başka bir kulüp buldugu takdirde ister kiralik isterse bonservisi ile gitmesine izin verilmiştir. Bundan sonraki süreç futbolcunun kendi tavır ve düşüncesine göre devam edecektir.. 
Bandırmaspor Kulubü olarak şunun bilinmesini isteriz. Hiç bir futbolcu veya birey Bandırmaspor Arması ve Formasından üstün değildir. Bandırmaspor ilke ve sevgisi herşeyden önce gelir. Bütün transferlerimiz bu doğrultuda yapılmaya çalışır. Takımın huzurunu kaçıran ve bu formaya saygısızlık yapanlarla yollar her zaman ayrılmış ve bundan sonra da ayrılacaktır.
BANDIRMASPOR KULÜBÜ

BANDIRMA GERÇEK-SERHAT OZAR