Baskan kupalarin devamini istedi.

BAŞARILARDAN GURUR DUYUYORUZ

 Türkiye Kupasını kazanan Banvit Basketbol Kulübü, kulüp başkanı Özkan Kılıç önderliğinde Belediye Başkanı Dursun Mirza’yı makamında ziyaret ettiler. Ziyarette Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Sert, Belediye Meclis Üyeleri Erhan Elmastaş ve Sami Türkmen’de yer aldı.

Belediye Başkanı Dursun Mirza; "Gerçekten güzel bir takım kuruldu. Maçları heyecanla izliyoruz. Güzel oyunumuzu kazandığımız kupayla taçlandırdınız. Banvit Basketbol Kulübümüz Bandırmamızın önemli bir markası. Bandırmamızın tanıtımında spor alanında aldığımız başarılar önemli bir rol oynuyor. Geçen yıl Şampiyon olan Bandırmaspor Futbol Takımımız TFF 1. Lig'de oynuyor. Yine Bandırmaspor Bayan Hentbol Takımımız Şampiyon olarak 1. Lig'de oynamaya hak kazandı. Bandırma Basketbol Kulübümüz şampiyonluklar kazanarak yoluna devam ediyor. Biz de bu başarılardan gururlanıyoruz. Verdiğimiz desteklerin boşa gitmediğinden mutlu oluyoruz. Projesini bitirdiğimiz Kapalı Spor Salonumuz ve Yüzme Havuzumuz da hizmete girdiğinde Bandırma sporda önemli bir ivme kazanmış olacak. Banvit Basketbol Kulübümüzde spora önemli bir katkı sunmaktadır. Hepinizi yürekten kutluyorum ve başarılarınızın devamını diliyorum" dedi.

Banvit Basketbol Kulübü Başkanı Özkan Kılıç, Belediye Başkanı Dursun Mirza’ya çerçeveli Türkiye Kupası Şampiyonu forması hediye ederken, Belediye Başkanı Dursun Mirza’da Bandırma’nın sembolü haline gelen Bandırma vapuru maketini kulüp başkanı Özkan Kılıç’a hediye etti. Başkan Mirza ayrıca oyunculara ve teknik kadroya Türk kahvesi ve kahve takımı hediye etti.

B.G -SERHAT OZAR