Çağdaş Yaşayanlar Mirza'yı Ziyaret etti

Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği (ÇYDD) Bandırma Şube Başkanı Erol Akun, Başkan Yardımcısı Özge Özcan Başak, Yönetim Kurulu Üyesi Serdar Polat ve dernek öğrencileri ile birlikte Belediye Başkanı Dursun Mirza’yı makamında ziyaret ettiler.

 

Ziyarette dernek çalışmaları ile ilgili Başkan Mirza’ya bilgi veren ÇYDD Başkanı Erol Akun, ayrıca derneklerine bugüne kadar vermiş olduğu destekten dolayı Başkan Mirza’ya teşekkür ederek hediye takdim ettiler.

 

Tüm kurumlarla, sivil toplum örgütleriyle iyi bir iletişim ve diyalog içerisinde olduklarını belirten Başkan Mirza: “Bandırmamızın yaşamına katkı veren tüm sivil toplum örgütlerimize de imkanlarımız ölçüsünde destek veriyoruz. Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği gençlerimizin gelişimini, önemli sosyal projelerle destekliyor. Gençler, bizim geleceğimizdir. Gençliği olmayan bir ülkenin geleceği de olamaz. Bu anlayış doğrultusunda ÇYDD gurur duyduğumuz bir dernek. Bizde Türkan Saylan Hocamızın kurmuş olduğu ve Atatürk’ün izinden giden, çağdaş gençler yetiştiren derneğimizi destekliyoruz. Bundan sonraki çalışmalarınızda başarılar diliyorum” ded

Bandırma Gerçek\Serhat Ozar