Deniz Çevik Bandırma'yı Büyüledi..Yeniden İstek var !

 

RAMAZAN AYI EĞLENCELERİ SON HAFTASINDA...ve SANATÇI  DENİZ ÇEVİK YENİDEN İSTENİYOR.

Bandırma Belediyesi kültür etkinleri kapsamında düzenlenen 2015 Ramazan Eğlencelerine halkımızın ilgisi yoğun şekilde devam ediyor.

Belediye Kültür ve Sanat çalışmaları kapsamında halkımızla buluşturulan etkinlerde geride kalan hafta sonunda yine birbirinden keyifli sohbetler ve söyleşiler düzenlenirken bu söyleşilerin ardından Ramazan Ayının ruhuna uygun konserler halkımızla buluştu. İlk olarak Ramazan ayının 23. günü olan 10 Temmuz 2015 Cuma günü iftarın hemen ardından Dursun Gürlek sahne alarak Ramazan ve Şehir üzerine keyifli bir söyleşi gerçekleştirdi. Söyleşinin hemen ardından Teravi namazının bitimiyle birlikte başlayaneğlence programları ilgi görmeye devam ediyor.  Cuma akşamı verdiği konserde çok beğenilen ve halkın gönlünde yer edinen sanatçı  Deniz Çevik için yeniden bir istek yapıldı. Vatandaşların çoğunluğunca  Ramazan ayı bitmeden  veya daha sonra bu sanatçının olağanüstü performansını meydanda daha yoğun katılımlı  yeniden izlemek istediklerini belirttiler..

Ramazan’ın 24.gününde Vehbi Tülek tarafından Tarihimizin Ramazan Hikayelerinin konu alındığı keyifli bir söyleşi Bandırmalılarla buluştu. Söyleşinin ardından sevilen sanatçı Ahmet Selçuk İlkan birbirinden güzel şiirlerini Bandırmalılar için seslendirdi.