Dr.Murat Ergöz Bandırma Kent Konseyi Başkan Adayı

Temmuz ayı içinde yapılacak olan Bandırma Kent Konseyi Genel Kurulunda  Bandırma'nın sevilen doktorlarından Dr.Murat Ergöz Bandırma Kent Konseyi Başkan Adayı olacağı öğrenildi. 

Aslen Bandırma'lı olan Dr.Murat Ergöz, Bandırma da postanenin karşısındaki  çocuk sarayında doğdu. Sırası ile Vecihibey ilkokulu, Bandırma Ortaokulu ve Şehit Mehmet Gönenç Lisesini bitirdi. Akabinde Hacettepe Üniversitesi İngilizce Tıp Fakültesinde öğrenim gördü. Daha sonra Ankara'da Türkiye ve Ortadoğu Amme İdaresinde Kamu Yönetimi Yüksek Lisans eğitimi aldı. Evli ve bir çocuk babasıdır. Çok iyi derecede İngilizce bilmektedir. Halen Ayyıldız mahallesinde faaliyet gösteren Cemal Eriş Aile Sağlığı Merkezi'nde görev yapmaktadır.

Önümüzdeki günlerde adaylığı konusunda  yapacağı basın toplantısıyla Yönetim ekibi ve projeleri ile ilgili  değerli Bandırma kamuoyuna ayrıntılı açıklamaları olacağını belirten  Dr.Murat Ergöz "Bandırma için el ele" düşüncesi ile tüm sivil toplum kuruluşlarının, kamu kurumlarının, yerel yönetimin, siyasi partilerin,muhtarların, sendikaların, meslek örgütlerinin kısaca tüm Bandırma halkının katılımı ile demokratik bir yönetim anlayışı ile öncelikle kent konseyinin kurumsal kimliğini güçlendirip, Bandırmamız a güzel bir gelecek hazırlamak için ve hiçbir siyasi veya ticari beklenti içerisinde olmadan kent konseyi başkanlığına aday oluyorum. Özellikle gençler ve kadınlar üzerinden çok güzel projelerimiz olacak. Ülkemizin kurtuluş mücadelesi baslangıcında büyük liderimiz Mustafa Kemal Atatürk'ü taşıyan Vapura adını vererek onurlanan kendimizi gerek ulusal gerekse uluslararası toplumda hak ettiği marka degerine ulaştırmak için çok güzel projelerimiz var. Yerel yönetimimiz yani belediyemiz ile hem uyumlu, hem de müthiş bir sinerji yaratarak çok güzel projeler gerçekleştireceğiz."dedi

BANDIRMA GERÇEK - 03-06-2019