Ebru Gökdeniz: "Bu seçim ülkenin kaderini belirleyecek"

Ebru Gökdeniz: "Bu seçim ülkenin kaderini belirleyecek"

AK Parti Balıkesir Milletvekili Aday Adayı Avukat Ebru Gökdeniz, 1 Kasım da yapılacak olan genel seçimlerin ülkenin kaderini belirleyeceğini belirterek vatandaşların bu bilinç ile sandığa gitmesi gerektiğinin altını çizdi.

AK Parti'den Balıkesir Milletvekili Aday Adaylığını açıklayan Ebru Gökdeniz, 1 Kasım'da yapılacak olan genel seçimlerin ülkenin geleceğini için çok önemli olduğunu söyledi. 1 Kasım’da yapılacak genel seçimlerin ülkenin geleceği için önemine dikkat çeken Av. Ebru Gökdeniz; “7 Haziran seçimlerinden sonra ortaya çıkan koalisyon tablosu ne yazık ki CHP ve MHP’nin tutumlarından dolayı gerçekleşmedi. Partimizin Genel Başkanı ve Başbakanımız Sayın Ahmet Davutoğlu’nun ülkemizin geleceği inin nasıl bir çaba harcadığını hep beraber gördük. CHP’nin ve MHP’nin çıkarcı tutumları ülkeyi nasıl bir kaos ortamına taşıdığına beraber şahit olduk. Ülkemizde yaşanan kaosun bitmedi ve ekonomik istikrarın artarak devam etmesi için Milletvekili aday adayı olarak yeniden sahaya iniyoruz. Milletimizi çok önemli bir seçim bekliyor. Ben ülkem ve milletim adına taşın altına elimiz koymaktan hiç bir zaman çekinmedim. Bir beklenti ya da menfaat gözetmeden çalıştım." dedi.

"BİLİNÇLİ BİR ŞEKİLDE OY KULLANILMASI LAZIM"

7 Haziran'da milletten en çok oyu alan AK Parti'nin bir neferi olmaktan onur duyduğunu dile getiren Ebru Gökdeniz, "Milletimiz 14 yıldır olduğu gibi yine Adalet ve Kalkınma Partisi'ni başının tacı yapmıştır. Bu AK Parti kadroları için büyük bir onur ve mutluluktur. Biz bir kez daha milletimizin huzuruna çıkacağız. Yine inanıyoruz ki milletimiz doğru kararı verecek. Hatta fazlası ile verecek. 7 Haziran sonrasında CHP, MHP ve HDP kadrolarının nasıl bir tutum içinde yer aldığını bu millet gördü. İnanıyorum ki milletimiz AK kadrolara bir kez daha sahip çıkarak iktidara taşıyacaktır" dedi.

"6 EYLÜL BALIKESİR'İN KURTULUŞUNU KUTLADI"

Balıkesir'in 6 Eylül 1922 tarihinde düşman işgalinden kurtuluşu ile ilgili de bir açıklama yapan Ebru Gökdeniz; "Balıkesirimizin düşman işgalinden kurtuluşunun 93'üncü yıl dönümü kutlu olsun" dedi.