FESTİVALİ PROGRAMI BELİRLENDİ

Bu yıl 28. kez düzenlenecek olan Uluslararası Bandırma Kuşcenneti Kültür ve Turizm Festivali etkinlik programı tamamlandı. Cumhuriyet Meydanı konserlerindeki dev sahnede Mor ve Ötesi, Pamela, Volkan Konak sahne alacak.

Eşine az rastlanır bir doğa harikası olan Bandırma Kuşcenneti ve Kuş Gölü’nün sorunlarına dikkat çekmek ve çözüm yollarını ortaya sunmak amacıyla ilk kez 1987 yılında yapılan Uluslararası Bandırma Kuşcenneti Kültür ve Turizm Festivali, bu yıl çeyrek asrı devirdiği 28. Festivalde de ülkemizin tanınmış sanatçı, bilim adamları ve yazarlara ev sahipliği yapacak.

17-21 Mayıs tarihleri arasında coşkuyla kutlayacağımız Uluslararası Bandırma Kuşcenneti Kültür ve Turizm Festivali, kültür ve sanatın her dalından seçkin etkinlilerin yer aldığı dopdolu bir program ile bandırmalılarla buluşacak.

Ayrıca Sahil Şenliği Etkinliği 12 Mayıs-17 Mayıs tarihleri arasında 6 gün süreyle halkoyunları gösterileri, konserler, tiyatro oyunları, animasyon gösterileri gibi birbirinden keyifli ve eğlenceli etkinliler sahil bandındaki amfi tiyatroda sizlerle buluşacak.

HABER MUSTAFA YAMANER