GÜMAMED Başkanı Ali Osman Ata; Çalışan Gazeteciler Günü Ziyaretçilerine Teşekkür Etti

BANDIRMA SİYASİ PARTİ DERNEK VE STK TEMSİLCİLERİ  GÜNEY MARMARA AKTİF MEDYA DERNEĞİ Nİ ZİYARET EDEREK 10 OCAK ÇALIŞAN GAZETECİLER GÜNÜ NÜ KUTLADI. GÜMAMED Dernek Başkanı Ali Osman ATA, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle ziyarette bulunan tüm siyasi parti, dernek ve STK'ların yönetici ve temsilcilerine nazik ziyaretleri için teşekkür etti.
Geçtiğimiz aylarda faaliyete geçen Güney Marmara Aktif Medya Çalışanları Derneğine  10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü kutlamaları çerçevesinde  kentimizin siyasi parti ve stk temsilcileri tarafından  bir dizi  ziyaret gerçekleştirildi. 
İlk ziyaret Adalet ve Kalkınma Partisi Bandırma İlçe Teşkilatı tarafından yapıldı. Ziyarete İlçe Başkanı Alp Bostancı, Kadın Kolları Başkanı Zeynep Özgün, yönetim kurulu üyeleri katıldı. Ziyarette konuşan İlçe Başkanı Bostancı, "10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününüzü kutluyorum. Türkiye'de tarafsız, ilkeli, yayıncılık yapan tüm gazeteci kardeşlerimin bu özel günleri kutlu olsun" dedi. 
 Cumhuriyet Halk Partisi Bandırma İlçe Örgütü Yönetim Kurulu Üyeleri de 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü kutlayarak başarılar dilerken Gazetecilerin çalışma şartları ve yayın kuruluşlarının içerisinde bulunduğu ekonomik sorun ve baskıların değerlendirildiği konuşmaların ardından Atatürkçü Düşünce Derneği Başkanı Serdar Polat ve Yönetim Kurulu Üyeleri dernek nezdinde tüm basın çalışanlarının gününü kutladı. CHP Gençlik Kolları üyeleri ve Gaziler Derneğince yapılan ziyarettne sonra;
 CHP Bandırma Belediye Başkan A.Adayları Tolga Tosun ve Metin Ok da derneğimize ziyarette bulunarak zor şartlarda mesleğini sürdüren basın emekçilerinin sorunlarını irdelerken gazetecilerin bu anlamlı günlerini kutlayarak başarılar diledi. 
Dernek  ziyaretçileri arasında Bandırma Elektrikçiler ve Elektronikçiler Odası Başkanı Eyüp İl de yer aldı. 
GÜMAMED Dernek Başkanı Ali Osman ATA, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle ziyarette bulunan tüm siyasi parti, dernek ve STK'ların yönetici ve temsilcilerine teşekkürlerini sunarak, "Ziyaretlerden ötürü tüm üyelerimiz adına ayrı ayrı teşekkür ederim" dedi. 

BANDIRMA GERÇEK 10-01-2109