Kaçarak Evlendiği Garson Hem Sapık Psikopat Çıktı

Döner bıçağıyla eşini doğrayan cinsel taciz sanığı yakalandı.

Bir kafede tanıştığı garsonla ilişkiye girip Ailesinin rızası olmadan kaçarak evlenen kadının başına gelenler ibretlik olay oldu. Cinsel taciz suçlamasıyla cezaevine giren psikopat koca  cezaevinden kaçarak iki çocuk sahibi eşini döner bıçağıyla doğradı. Ağır yaralanan kadın  beni kurtarın diyor.
Muğla’nın Fethiye ilçesinde, meydana gelen aile dramında iki çocuk annesi genç kadın,bir alışveriş merkezinde çocuklarının gözünün önünde  açık cezaevinden firar eden kocasının döner bıçaklı saldırısına uğradı. Kocasının elinden vatandaşlar tarafından kurtarılan kadın, hastanede tedavi altına alındı.
Edinilen bilgiye göre, Melek A. adlı kadın, 2013 yılı Ağustos ayında ailesinin rızası olmadan kaçarak, garsonluk yapan Oğulcan A. ile evlendi. İlçe de  ev kiralayan çift,eşiyle  birlikte garsonluk yaparak geçimlerini sağlamaya başladı. Çiftin A.A. isimli kız, geçen yıl ise A.M.A. ismini verdikleri erkek çocukları dünyaya geldi.
Çift, bir süre sonra şiddetli geçimsizlik yaşamaya başladı. Oğulcan A. 2012 yılında işlediği cinsel istismar suçundan dolayı, geçen yıl Ağustos ayında 2,5 yıl hapse mahkum edildi. Oğulcan A. Eşen T Tipi Kapalı ve Açık Ceza İnfaz Kurumu’na gönderilirdi. Bu sırada Melek A., boşanma kararı aldı. 15 Mayıs’ta Melek A.’yı cezaevinden arayan Oğulcan A., çocuklarını görmek için bir alışveriş merkezine gelmesini istedi. Çocukları ile birlikte alışveriş merkezine gelen Melek A., Oğulcan A. ile buluştu.
İddiaya göre, önce çocuklarını seven Oğulcan A., daha sonra Melek A.’ya hakkında dedikodular olduğunu söyleyince, tartışmaya başladılar. Önceden getirdiği ve sakladığı döner bıçağını eline alan Oğulcan A., Melek A.’nın sol bacağına vurmaya başladı. Öfkeli koca, genç kadından kucağındaki oğlunu bırakmasını istedi. Kanlar içinde kalan Melek A.’nın yardımına bir kadın koştu. Oğulcan A.’yı merdivenlerden aşağı iten kadın da ayağından yaralandı. Oğulcan A. ise olay yerinden kaçtı.Fethiye Emniyet Müdürlüğü Asayiş  ekipleri zanlı  Oğulcan A.’yı geçen Çarşamba günü yakalayarak gözaltına aldı. Kasten öldürmeye teşebbüs suçundan Fethiye Adliyesi’ne sevk edilen Oğulcan A. tekrar cezaevine gönderildi.
Oğulcan A.’nın tekrar cezaevine geri gönderildiğini sözlerine ekleyen Melek A., korkularının devam ettiğini belirterek, “’ Adli makamlardan yardım istiyorum dedi .Melek A, eşinin kendisini tehdit etmeye devam ettiğini, cezaevinden  tekrar kaçarak benzer bir olaya kalkışmasından korktuğunu dile getirdi.Acaba tekrar  Çocuklarıma ya da bana zarar verecek mi’ korkusu olmadan yaşamak istiyorum. Gerekirse çocuklarım onu hiç tanımadan büyüsün. Gerekli tedbirler lütfen alınsın” dedi.

BANDIRMA GERÇEK -SOSYAL