Karlahan'ın Dediği Oldu Kurşunlu İmzaladı

Teknik Direktör Taşkın Güngör ile yollarını ayıran Spor Toto 2.Lig Kırmızı Grup Takımlarından Bandırmaspor Teknik Direktör Ramazan Kurşunlu ile 1,5 yıllık anlaşma imzaladı. Kulübün Kayacık’ta bulunan tesislerinde düzenlenen imza töreninde konuşan Ramazan Kurşunlu, Bandırmaspor’a teknik direktörlük değil abilik yapmaya geldim” dedi. Bu süreçte Bandırmaspor Yönetim Kuruluna verdikleri desteklerden dolayı teşekkür eden Kurşunlu “Ekip olarak buraya başarılı olmaya geldik. Herkesin bir hedefi vardı. Benimde hedeflerim var. Buraya yıllarca yaşadığım tecrübeleri takım arkadaşlarımıza aktarıp onların gelişmesine katkı sağlamak istiyorum. Başarıya bir ekibiz. İnşallah burada başarılara imza atacağız” ifadelerini kullandı.

-Tempo sorununu aşacağız
Hedeflerinin ligin bitimine 2 hafta kala oynayacakları müsabakalardan puan ve puanlar alarak ikinci yarıya avantajlı girmek istediklerini dile getiren Kurşunlu “Devre arasında yapılacak olan takviyeler ve iyi bir hazırlık dönemiyle ikinci yarıya iyi bir başlangıç yapmak istiyoruz. Hedefimiz bu ligde kalıcı olmaktır” şeklinde konuştu. Öncelikli olarak takımın tempo sorunu olduğunu dile getiren Kurşunlu “60.dakikadan sonra takımda tempo sorunu yaşanıyor. Teknik heyet olarak öncelikli devre arası hazırlık kampında bu sorunu çözeceğiz. Bu hafta sonu kendi sahamızda karşılaşacağımız Tuzlaspor müsabakasında saha ve seyirci avantajımızı kullanarak sahadan puan ve puanlarla ayrılmak istiyoruz. Her camianın dönem dönem sıkıntıları olabilir. Bu dönemlerde birlik ve beraberlik çok önemlidir. Bu süreci hep birlikte kilitlenerek aşacağız” dedi.

Basın toplantısında Külüp Başkanı Göksel Karlahan, Basın Sözcüsü Mülkü İnci, Genel Kaptan Kayhan İpek’te hazır bulundu. Yapılan konuşmaların ardından Ramazan Kurşunlu kendisini 1.5 yıllığına Bandırmasporlu yapacağı sözleşmeyi imzaladı.

HABER:MARMARA OLAY