Kaymakam Sonel ve Başkan Mirza " Diyalogu önemsiyoruz"

KAYMAKAM SONEL’DEN BAŞKAN MİRZA’YA ZİYARET

Bandırma Kaymakamı  Tuncel Sonel, Belediye Başkanı Dursun Mirza’ya ziyarette bulundu. Nezaket amacıyla gerçekleştirilen ziyarette Belediye Başkan Yardımcıları Ozan Onur, Mehmet Sert ve İsmail Ay’da yer aldı.

Geçtiğimiz haftalarda Başkan Mirza tarafından Kaymakam Tuncay Sonel’e gerçekleştirilen nezaket ziyaretinin ardından bugün Yeni Bandırma Kaymakamı Tuncay Sonel’de Başkan Mirza’ya iade-i ziyarette bulundu.

Ziyarette Belediye çalışmaları hakkında Kaymakam Sonel’e bilgi veren Başkan Mirza, yerel yönetim olarak kurumlarla olan ilişkilerinde birlik ve beraberlik duygularıyla hareket ettiklerini söyledi. Mirza, Bandırma Belediyesi olarak kentimizde yerine getirilen hizmet ve çalışmalarda kurumlar arası dayanışma ve diyalog halinde olmayı önemsediklerini belirterek bu yöne ciddi adımlar atıklarını ifade etti. Mirza: “Bu dayanışma ortamının Bandırma’nın yararına olacağına inanıyoruz. Bu amaçla kentimizdeki tüm kurum ve kuruluşlar ile birlikte hareket etmek amacıyla dayanışma içerisindeyiz” dedi.

Başkan Mirza, ziyaretle ilgili olarak Kentimizin yeni Kaymakamı Tuncay Sonel’e yeni görev yerinin hayırlı olmasını diledi.