Konsey’de Plaket Töreni

 

Bandırma Kent Konseyi Başkanlığı, 2014-2015 yılı içerisinde konseyin çalışmalarına destek veren sivil toplum örgütlerinin başkan ve yöneticilerine teşekkür plaketi verdi.

Kent Konseyinin eski Hal Binasında bulunan ofisinde düzenlenen plaket töreninde konuşan Bandırma Kent Konseyi Başkanı Levent Coşkun “ 2014-2015 yılı içerisinde konseyin yapmış olduğu çalışmalarda desteklerini esirgemeyen sivil toplum örgütleri ve yöneticilerine yönetim kurulumuz teşekkür plaketi vermeyi uygun gördük. Çalışmalarımızda bizlere destek veren herkese teşekkür ederiz” dedi. 27 Temmuz 2015 tarihinde yapılacak olan kent konseyi genel kurulunda tekrar aday olmayacağını açıklayan Coşkun, görev süreleri boyunca ilçenin sorunlarının sistematik olarak tartışıldığı, çözüm yollarının ortaya konulabileceği bir platform oluşturduklarını söyledi.

Kentlerin sorunlarının çözümünde ilçedeki tüm kesimlerden destek aldıklarını açıklayan Coşkun, görev süreleri boyunca ihtiyaç duyulan kaynakların kente yönlendirilmesi konusunda siyasi ve bürokratik karar mercileri üzerinde etkin bir kamuoyu oluşturduklarının altını çizdi.

 

E.Kurt-Bandırma Gerçek- 27-07-2015