Niğdespor Bandırmaspor'u Puansız Gönderdi 2-1

TFF 2. Lig Beyaz Grup’ta mücadele eden ve son dönemde maddi anlamda büyük sıkıntılar yaşayan Niğde Belediyespor  Bandırmaspor maçı öncesi yaptığı kongre  motivasyon verdi ve uğurlu geldi. 3 puan hedefiyle Niğdeye gelen Bandırmaspor ise  Niğde deplasmanında zeminin ve soğuğun azizliğine uğradı. Çok soğuk ve yoğun kar yağışı nedeniyle süpürülmüş donuk çimler üzerinde sahaya çıkan bordo beyazlılar sahaya alışana kadar kalesinde 2 gol gördü. Baştan sona Bandırmaspor'un etkili ataklarıyla geçen karşılaşmada farkı kapatmaya muvaffak olamadı .Bandırmaspor'un  golu Erhan'la  90 dakikada geldi ancak bu sonuçla 3 puan Niğdespor Belediyespor'un oldu.

Niğde 5 Şubat Stadyumu'nda oynanan karşılaşmada  ev sahibine  galibiyeti getiren golleri 3'üncü dakikada Seçkin Getbay ve 7'nci dakikada Tunç Murat Behram atarken,  Bandırmaspor'un tek golü Erhan Şentürk'ten geldi. Bu sonucun ardından Niğde Belediyespor puanını 29'a yükseltirken, Bandırmaspor ise 33 puanda kaldı.

Her İki takım futbolcuları karşılaşmaya 'Kalbimizle Duamızla Mehmetçiğin Yanındayız' yazılı pankartla çıktı. Karşılaşmayı sahada izleyemeyen  taraftarlar   sosyal medya Scope den canlı olarak izleme şansı buldu.
NİĞDE BELEDİYESPOR: Metin Uçar (8)- Seçkin Getbay (7), Emre Öztürk (7)(Dk.85 Mehmet Fevzi Yıldırım ), Hakan Çevik (7), Tunç Murat Behram (9), Volkan Özcan (7), Sefa Aksoy (7)(Dk.80 Uğur Ayhan ), ÖmIürcan Yıldırımlı (6)(Dk.71 Mehmet Gürkan Öztürk ), Cabir Coşar (6), Taner Yılmaz (7), Volkan Geyik (6)

BANDIRMASPOR:Ali Türkan (7) Oğulcan Şahin (6)- Erdi Öner (5)(Dk.74 Bahri Can Avcı 7), Birhan Vatansever (6), Özgür Çelik (6), Erhan Şentürk (7), Berkay Can Değirmencioğlu (8), Hüseyin Altuğ Taş (6), Mehmet Gülmez (6)(Dk.46 Feyyaz Aydil ), Yunus Özdemir (6)(Dk.46 Mertcan Çam 5), Oğuzhan Kayar (6),

SARI KARTLAR: Volkan Özcan, (Niğde Belediyespor) Berkay Can Değirmencioğlu, Birhan Vatansever (Bandırmaspor)

 

ayrıntılar az sonra