Ramazan Narin

MİLLİ (olup-olmadığı tartışılan) EĞİTİM...?

_MİLLİ (olup-olmadığı tartışılan) EĞİTİM...?____
Günbe gün Milli olma özelliği tırpanlanan bir eğitim döneminin girdabındayız...
Darbecileri eleştirenler ne yapıyor biliyor musunuz ? Kendi darbelerini ululaştırıp 15 TEMMUZ u Milli Eğitimin müfredatına sokuyor ve yetmiyor ve Belirli Gün ve Haftalar içinde 15 TEMMUZ GÜN ve Haftasını okullara sokuyor veya soktu.

Şapşığ Çerkezliğinde Demirkapı ve Ben Nogaytürk..

ŞAPSIĞ ÇERKESLİĞİNDE DEMİRKAPI ve BEN NOGAYTÜRK…

Bu gece telefonuma, çağrı müziği olarak ( DOMBIRA, artık aptalları kandırmak için, AKP nin müziği literatürüne girdiği için…) çerkeslerin efsanevi müziği olan, ağlatan QAFE yi indirmeye çalışırken, ister istemez çerkes müziklerine ve çerkes kültürüne ve çocukluğuma daldım.

Sinan Oğan Bandırma'da "Hayır"

SİNAN OGAN BANDIRMADA 'HAYIR'

" 2 partili Rejime geçiyoruz. Biri AKP, diğeri ise HDP !"

Bandırma Barış Manço Kültür Merkezinde, Bandırma CHP İlçe Başkanı Atilla ATAKAY ve Belediye Başkanı Dursun MİRZA ve MHP nin ihraç milletvekillerinden,İsmail OK'un da katıldığı 'MİLLİYETÇİLİK ve DEMOKRASİ' konulu, HAYIR lı Anadolu Yürüyüşünün ilk enstantenelerinden olarak bir panel gerçekleşti.

ENTELLEKTÜEL FAHİŞE AHLAKI !

ENTELLEKTÜEL FAHİŞE AHLAKI !
RAMAZAN NARİN·15 MART 2017 ÇARŞAMBA

Dün, Bandırma Gazeteciler Cemiyeti'nin davetlisi olarak, Bandırma’ya gelen TGC Genel Başkanı Turgay OLCAYTO, Genel Sekreteri Sibel GÜNEŞ ve CHP  Eski Genel Başkanı, bakan, milletvekili olarak da görev yapmış,gazeteci ,yazar  siyasetçi Altan ÖYMEN' in söyleşisine, paneline katılmak için, Barış Manço Kültür Merkezi'nde idim...
Sunumu yapan gazeteci ? Hepsine söz vermeden önce, konuşmacıların özgeçmişlerinden pasajlar okuyarak, moderatörlük dersi verdi, gövdesini  gösterdi.! 

Kadınlar ve Günleri

KADINLAR ve GÜNLERİ_____

*ANNELER GÜNÜ
**SEVGİLİLER GÜNÜ
***DÜNYA KADINLAR GÜNÜ,
****KADININ YAŞ GÜNÜ,
*****KADININ EVLENME GÜNÜ,
******KADININ DOĞUM YAPTIĞI GÜNLER...
xxxxx Ve EMEKÇİ KADINLAR GÜNÜ !...

Bir de, dolaylı da olsa ; 05 Aralık Kadın Hakları Günü gibi, günler ve haftalar da var. 5 ARALIK varken, 8 Mart ı kim icat etti derseniz veya 5 Aralık ı neden öldürdüler derseniz, biraz araştırma yapın derim...

RSS - Ramazan Narin beslemesine abone olun.