Selçuk Ernak : ''Bugün bizi yalnız bırakmayan taraftarlarımıza teşekkür ediyorum. ''

 

Banvit Eurocup D Grubu 5.hafta karşılaşmasında sahasında Aris'i 96 - 94 mağlup etti. Karşılaşmadan sonra basın toplantısında şu görüşlere yer verdi : ''Öncelikle oyuncularıma teşekkür etmek istiyorum. Bundan sonra grupta oynayacağımız bütün maçlar birer final maçı gibi. Bunun bilincinde olarak son derece iyi bir takım karakteri gösterdiler. Bunu da aldıkları 19 hücum ribaundu ile ispatladılar. Bir diğer teşekkür de bugün salonumuzu dolduran ve bizi destekleyen taraftarımıza ve Uni Banvit'e teşekkür ediyorum. Onlar olmasaydı bugün bu şekilde oynayamazdık.

Bu takımın her maçta onlara desteğe ihtiyacı var. Takımımız genç takım. Takımımız bölgemizi ve ligimizi yeni tanıyan oyunculardan oluşuyor. Bu yüzden her maç desteklerine ihtiyacımız var. Ayrıca hafta sonu ligde ligin çıkışta olan takımlarından Uşak Sportif ile karşılaşıyoruz. Ondan sonra avrupa'da yine burada Buducnost ile oynuyoruz. Bu iki maçta da salonumuzu bu şekilde doldurursak onlara bugünkü gibi güzel günler yaşatma sözü verebiliriz.'' dedi.

Banvit'in yıldız oyunculardan A.J. Slaughter ise : ''Biz bugün sahaya çıkarak işimizi yaptık ve maçı kazandık. Defansta ve ofansta çok iyi oynadık. Galip geldiğimiz için mutluyum.'' dedi.