Serhat Ozar

SİZ ADAM OLSAYDINIZ BU TAKIM KÜME DÜŞMEZDİ

Bandırmaspor'un TFF 1.Lig macerası çok kısa sürdü ve hepimizin bildiği gibi,yeniden spor toto 2.Lige geri döndük yani küme düştük.Ben burada ne oldu,ne bitti,nasıl düştük,kim yanlış yaptı tartışmalarına girmeyeceğim.Olan oldu geriye dönmeyeceğiz,onursal başkan Mirza'nın dediği gibi geçmişe değil geleceğe bakacağız.Onun için de farklı bir şeylerden bahsedeceğim,geçtiğimiz günlerde sık sık Bandırmasporda görev almayacağını açıklayan başkan Elmastaş ile birlikteydik.Bandırmaspor'u konuştuk,konu döndü dolaştı transferlere geldi şu gidecek bu kalacak derken başkan Elmastaş ağbi! Kaptan Özgür,Ata

Bandırmaspor Samsun'da Kaderine Terk Edildi

Bandırmaspor TFF 1. Lig'te kümede kalma mücadelesinde Samsun'da Samsunsporla hayati bir maç oynayacak kısaca kaybeden 2. Lige düşecek.

  Spor kamuoyu, görsel basın hafta boyu Samsun'daki maçı konuşuyor sosyal medyada çuval dolusu dedikodu.

Yok Samsun Bakan Takımıymış, adamlar yeni tesisler yeni stad yaptırmışlar Samsun lobisi çok güçlü, Samsunspor'u düşürmezler olan Bandırmaspor'a olur gibi söylentiler.

*

Neyse hafta çabuk geçti maç günü geldi çattı bordo-beyazlı temsilcimiz Samsun'a ayak bastığından müsabaka saatine kadar rahat bırakılmadı.

İKİ YÜZLÜ BANDIRMASPOR

Hani derler ya.. Arkadaş sen nasıl birisin günün gününe uymuyor bir gün başka ertesi gün başka telden calıyorsun, gündüz melek gece kurt adam oluyorsun, bu kadar iki yüzlülük olur mu ? diye. İşte aynen öyle çok geçmedi bundan beş altı gün önce Bandırma'da Göztepe ile oynuyoruz muhteşem bir oyun farklı bir galibiyet, çılgınlar gibi seviniyoruz Lig'te kalma adına umutlarımız yeşeriyor ulusal kanallarda spor yorumcuları, bizler gazete köşelerinde anlata anlata bitiremiyoruz Bandırmaspor'un Göztepe zaferini.

BANDIRMALI ÖZGÜRDÜR ÖZGÜR YAŞAMAYI SEVER

Balıkesir'de HAYIR beklenenden yüksek çıktı Balıkesir merkezdeki iki ilçenin dışında, bir iki kırsal hariç, tüm ilçelerde büyük bir farkla sandıktan HAYIR çıktı. Tabi ki bu ilçelerden biri de Bandırma'ydı. Peki neydi Bandırma'da %65 varan rekor bir farkla HAYIR oyu çıkmasının sebebi ? Bizlerin bir türlü çözemediği Başkanlık sistemi mi ? yoksa Vatan millet Sakarya mıydı ? Tabi ki kesinlikle hayır.

YANKAYA YAN ÇİZDİ

Eskişehirspor maçına ve yenilgiye inanın çok üzüldüm, çünkü oynanan oyunun hakkı kesinlikle bu değildi. Takım koştu, çalıştı, yapılması gereken her şeyi sahaya yansıttı bir çok gol pozisyonuna girdi ama atamadı. Tabiki futbolun ana kuralı olan golu atamazsanız yersiniz aynen de öyle oldu. Bence sezonun en iyi Bandırmaspor'unu bu maçta izler gibiydim. 90 Dakikada kalemize sadece iki üç atak yapan Eskişehirspor Tecrübeli bir takım ama önce şansıyla sonrada maçın hakemi Özgür Yankayanın ince ince doğramalarıyla gelen son dakıka goluyle macı kazandılar.

YAPILANLAR ASLA UNUTULMAZ BAŞKAN !

Ben Başkan Mirza'nın Bandırma'da spor ile ilgili yaptığı ve yapacak olduğu tüm projelerine sonuna kadar destek verenlerdenim.

Çünkü Mirza'nın sporu sporcuyu,ne kadar cok sevdıgını  kentimizin arması Bandırmaspor'a verdiği desteklerden bilmekteyim.

Mırza'nın Kentimizde ki tüm amatör spor kulüplerini ve Bandırmaspor'u özveriyle  sahiplenmesini bu kentte yaşayanlar farkında olmasa da ,hiç kimse inkar edemez, unutamaz.

*

Pazar günü Başkan Mirza'nın hayalim dediği General Balcı Çamlığına açılış curcunasından sonra gittim, ne yalan söyleyeyim ki çok şaşırdım.

Bandırmaspor'u Kim Sabote Etti?

Geçtiğimiz Perşembe günüydü Bandırmaspor için hayati önem taşıyan Balıkesir maçının arefesi, gazetemize gelen bir mail " Bandırmaspor kulübünde basın toplantısı " biz gitmedik, gitmiyoruz, gazeteci olarak kabul etmiyorlar ya sonuçta bir şekilde haberi alırız deyip, her halde kaybedilen Altınordu ve oynanacak Balıkesirspor maçıyla ilgili bir şeyler söylenecek dedik, ama o da ne!

RSS - Serhat Ozar beslemesine abone olun.