Yeni Dünya Düzeni'nin  (NWO) Arkasındaki Aileler

Yeni Dünya Düzeni'nin  (NWO) arkasındaki gölge güçler, insanlık ve gezegenimizin kaynakları üzerinde tam bir yavaş kontrol gündemini takip ediyor. David Icke " Totaliter Tip-Toe " kelimesini kullandı çünkü " onlar " tam ve kesin köleleştirmeye doğru çok küçük adımlar atıyorlar. 

Sonuç olarak, NWO ahtapotunun gücü istikrarlı bir şekilde büyürken, kitleler özgürlüklerinin kademeli olarak alınmakta olduğunun farkında değillerdir. 

NWO gündemi arkasında gölge güçler

çok yakın Somewhere piramidin tepesinde , bir derece seçkinci olarak bilinen örgütün  13 aileye Konseyi tüm büyük dünya olaylarını düzenler. Adından da anlaşılacağı gibi, Konsey Dünyadaki en etkili 13 aileden oluşuyor.

Giderek daha fazla sayıda insan, Dünya nüfusunun% 99'unun “elit” bir% 1 tarafından kontrol edildiğini fark ediyor, ancak 13 ailenin Konseyi% 1 “elit” in% 1'inden azını oluşturuyor .

Onların görüşüne göre, geri kalanımızı yönetme hakkına sahipler, çünkü onlar eski tanrıların doğrudan soyundan  ve kendilerini kraliyet olarak görüyorlar.

Bu aileler:

Rothschild (Bauer veya Bower)
Bruce   
Cavendish (Kennedy)    
De Medici    
Hannover    
Habsburg    
Krupp    
Plantagenet    
Rockefeller    
Romanov    
Sinclair (Aziz Clair)    
Warburg (del Banco)    
Windsor (Saxe-Coburg-Gothe)

Şahsen, bunun tam liste olamayacağından şüpheliyim ve çok güçlü bazı soylar hala bilinmemektedir. 

Rothschild hanedanı , tartışmasız en güçlü - görünür - kan çizgisidir ve tahmini zenginlikleri 500 trilyon dolar civarındadır !

Güçlerini neredeyse tamamen kendilerine ait olan dünya bankacılık imparatorluğu üzerinden kullanıyorlar . 

NWO'yu kurmak için çok çalışan ve dünydaki var olan devletlerdeki tüm insanları  tamamen köleleştiren en önemli kurumlar şunlardır:

Londra Şehri (finans, Rothschilds tarafından kontrol edilir) - İngiltere'nin bir parçası değil
ABD Federal Reserve (finans - Rothschilds'a ait özel banka) - ABD'nin bir parçası değil
Vatikan Şehri (telkin, aldatma ve korkutma taktikleri) - İtalya'nın bir parçası değil
Washington DC (askeri, zihin programlama, beyin yıkama ve nüfus sayımı) - ABD'nin bir parçası değil

Yukarıdaki kurumların hepsi kendi yasaları altında faaliyet gösteren bireysel devletler olarak işlev görür, dolayısıyla Dünya'da onları kovabilecek hiçbir mahkeme yoktur. 

Günümüzde var olan Gizli Toplulukların çokluğu, 13 ailenin Konseyi'nin sahip olduğu bir mega şirketin şubeleri olarak faaliyet gösteriyor. 

Çalışmaları için ciddi bir şekilde ödüllendirilmelerine rağmen, bu gizli toplulukların üyeleri “seçkin” kan çizgilerinin üyesi değildir, ustalarının kim olduğunu bilmiyorlar ve gerçek gündeminin ne olduğu hakkında hiçbir fikirleri yok. 

Beyin yıkama

Bize karşı kullandıkları bir başka kitlesel kölelik aracı, eğitim sistemidir . Artık okullar eskisi gibi değil ve çocuklar düşünmeden ezberlemeyi öğreniyorlarve sorgulamadan itaat et . 

Aslında, kurulan bu eğitim sistemi, internet çağında operasyonel ve eski tutmak için son derece pahalıdır . "Neden eski?" sorabilirsin. Çünkü internet bize  neredeyse sonsuz miktarda bilgiye ücretsiz erişim sağlıyor. Öyleyse neden devlet eğitimi için hala büyük miktarlarda para ödüyoruz? Çünkü dünyanın “seçkinleri” çocuklarımızın uygunluk ve kutu içi düşünceyi öğrenmelerini gerektiriyor . Bunun hakkında ne yapabiliriz?

NWO ahtapotunun kontrolü yayıldığı için insanlığın inancı şu anda dengede duruyor. Bir yandan, bütün köleleştirmeye çok yakınız, diğer yandan, barışçıl bir zihin, kalp ve ruh devrimi aldatmacasına karşı birleştirerek güç piramitlerini kolayca yere çökertebiliriz. 

Yıllarca kendime en büyük kölelik silahının ne olduğunu sordum. Eğitim zayıf mı yoksa sürekli eğitimden mi geliyor? Dinin yarattığı korku mu? Sistem tarafından cezalandırılma korkusu mu (hapse atıldı mı yoksa öldürüldü) yoksa para sisteminin görünmez köleliği mi? 

Benim düşünceme göre, yukarıdakilerin hepsinin bir araya gelmesi toplumumuz ve düşünce biçimimiz üzerinde büyük bir etkiye sahipti.en büyük silahları finansal sisteme bağlı! 

Döviz köleleri

Finansal sistem gizlice türlerimizi köleleştirdi ve şimdi döviz kölesi olarak kullanılıyor . Her gün 9'dan 5'e kadar, yaratıcı veya yapıcı bir şey tarafından teşvik edilmeyen sıkıcı ve moral bozucu ortamlarda çalışıyoruz. 

Çoğu durumda, işe gitme konusundaki tek motivasyon bir sonraki maaştır - ve ne kadar çalışsak da, asla yeterli paramız olmayacak gibi görünüyor. 

Mega şirketlerin neden (milyarlarca dolar / yıl kar elde ettiklerini) CEO'larına düzinelerce milyonlarca ödediklerini ve çalışanların asgari ücretine mümkün olduğunca yakın olduklarını hiç merak ettiniz mi?

Bu, dikkatlice tasarlandı, çünkü sürekli "üstün" olan bir kişi, asla kendi kendine eğitim, iç gözlem ve - en sonunda - ruhsal uyanış için zaman bulamayacak. 

Bu bizim dünyadaki asıl amacımız değil mi? Manevi varlıklar olmak (ve manevi olarak, açıkça dindar demek istemiyorum) ve enkarnasyon döngüsünü tamamlamak ? 

"Onlar", eleştirel düşünme yeteneğine sahip ve ruhsal hedefleri olan eğitimli insanlara ihtiyaç duymazlar. Hayır, bu tür insanlar işyerinde tehlikelidir! 

"Onlar" itaatkar "robotlar istiyorlar", sadece makineleri çalıştırmak ve sistemin çalışmasını sağlamak için yeterince akıllı, fakat asla soru sormayacak kadar aptallar. 

Dünyanın en büyük sorunlarının hepsinin kökleri finansal vebaya derinlemesine gömülü: savaşlar karlı, hastalıklar karlı, dünyanın yağmalanması karlı, insan köleliği ve insanlık dışı çalışma koşulları karlı. 

Liderlerimiz para yüzünden bozulmuştur ve insanlığın Dünya'daki toplu misyonu para tarafından kaçırılmıştır. 

Peki neden ilk olarak finansal sisteme ihtiyacımız var? Aslında buna ihtiyacımız yok (en azından artık değil). Gezegen bizden doğal kaynaklarını kullanmak için bir kuruş talep etmiyor ve bir gün fiziksel olarak çalışmadan onları çıkarmak için teknolojimiz var. 

Daha da önemlisi, parlak zihinleri "dışarıda" bir kavramını tartışırken vardır kaynak tabanlı ekonomi için yıllardır . Bunun bir örneği, hayatının çoğunu geleceği tasarlamak için harcayan parlak bir endüstri tasarımcısı ve sosyal mühendis olan bay Jacque Fresco'dur .

Bay Jacque Fresco tarafından önerilen şehirler özerk inşaat robotları tarafından inşa edilecek ve çevre dostu ve kendi kendine sürdürülebilir, deprem ve yangına dayanıklı olacak. Buradan daha fazla bilgi edinin . 

Diğer insanlar, paranın artık gerekmediği ve tüm bireylere, bir bütün olarak, tüm potansiyel olarak, en yüksek potansiyellerine ulaşmaları için en iyi koşulları sunacakları geleceğin ekonomisine doğru geçiş planını tartışıyorlar . 

Öyleyse benim sorum şu: geleceği kucaklamaya ve “elit” in kontrolünde olmayan  paranın hüküm sürmediği  bir dünya için hazır mıyız, yoksa  yeni kralların para imparatoluğunda Yeni Dünya Düzeni'nin gerçekleşmesine izin mi vereceğiz? 

Haber Kaynağı: Alexander Light, HumansAreFree.com