16. Yalıntaş Yağlı Güreşleri Başladı

 Mustafakemalpaşa Belediyesi, Karaca Süt Ürünleri sponsorluğunda  bu yıl 16. sı düzenlenen Yalıntaş Yağlı Pehlivan Güreşleri 17 Haziran Cuma günü saat 09.30’da Yalıntaş Güreş Alanında başladı.
 
       Mustafakemalpaşa Kaymakamı Mehmet ALTINTAŞ' ın davetlisi olarak Susurluk   Kaymakam Muammer KÖKEN ve Kaymakam Refiki  Muhammed Safa KÖMÜRCÜ Yalıntaş Yağlı Pehlivan Güreşlerini izlemeye gittiler.        
 Mustafakemalpaşa Belediyesi ve Karaca Süt Ürünleri’nin bu yıl 16.’sını düzenlesiği Yalıntaş Yağlı Pehlivan Güreşleri, 17 Haziran Cuma günü saat 09.30’da Yalıntaş Güreş Alanı’nda başladı.

Mustafakemalpaşa Belediyesi, Karaca Süt Ürünleri sponsorluğunda yapılacak karşılaşmaların Güreş Ağası Habib Karaca olacak.

İş insanı Habib Karaca’nın ağalığını üstlendiği güreşlerde; Yıldıray Akın’dan, Yalıçın Görür’e’ ünlü başpehlivanlar boy gösterecek.
 

Mustafakemalpaşa’nın geleneksel spor organizasyonlarının başında gelen ve her yıl büyük bir ilgiyle takip edilen etkinlikte güreş camiasının yakından tanıdığı pehlivanlar, 13 boyda er meydanına çıkacak.

BANDIRMA GERÇEK -HAYRETTİN İLDAM