Ahmet Akın ve Dursun Mirza'dan Bandırma'da Gövde Gösterisi

Balıkesir Büyükşehir Belediyesi CHP  Başkan Adayı Ahmet Akın ve Bandırma Belediye'si CHP  Başkan Adayı Dursun Mirza Bandırma'da düzenlenen etkinlikte Bandırmalılarla buluştu..

Bandırma Cumhuriyet Meydanında  partililerin yoğun ve coşkulu katılımıyla gerçekleştirilen  etkinliğe PM Üyesi Mehmet Tüm, Balıkesir Milletvekili Serkan Sarı, Bandırma Belediye Başkan adayı Dursun Mirza, Erdek Belediye Başkanı ve başkan adayı Burhan Karışık ve eski milletvekili Av. Namık Havutça da katıldı. İlçe Başkanı Mehmet Atak'ın açılış konuşmasından sonra mikrofona gelen  Dursun Mirza Cahit Sıtkı Tarancı’nın “Memleket İsterim” isimli dizelerini seslendirdikten sonra  kendisini başkan adayı olarak  belirleyen öncelikle  Genel Başkan Özgür Özel ve Merkez Yürütme Kurulu ve Parti Merkezi üyelerine şükranlarımı sunuyorum ve kendisini bu göreve getirilmesini sağlayan Bandırma halkına teşekkürlerini iletti. Mirza konuşmasında . Bandırma Özgürlüğün kardeşliğin dayanışmanın kentidir.Bandırma Atatürkçülerin kentidir. Bandırma insanlara hakaret edenlere el kol hareketi yapanlara prim vermez, 3 Kez sosyal demokratlar kazandı özgürlüğün tadını aldı artık bırakmaz sizlere güveniyorum. Bandırma AKP'ye geçit vermeyecektir. 15 yıldan bu yana sosyal demokratların yönettiği Bandırma'da başta Sedat Pekel olmak üzere kendisinin ve bu dönem görev nöbetini başarıyla sürdüren Tolga Tosun un hizmetlerini de sıralayarak bu seçimde de 4. kez Bandırmalıların sosyal demokrat bayrağını sürdüreceklerinden emin olduğunu söylerken yine hep birlikte yol devam ediyoruz " dedi.  

https://www.youtube.com/watch?v=VxYoPoGq83s 
Büyükşehir Belediye CHP  Başkan adayı  Ahmet Akın, “ 1 Nisan’dan itibaren onlara gerçek belediyeciliği göstereceğiz. Baktılar ki seçimde bana karşı kaybedecekler, şeytanın bile aklına gelmeyen bir yola başvurdular ve Ahmet Akın ismini taşıyan bir bağımsız aday daha çıkardılar. Pusulada iki Ahmet Akın var. diyerek seçmenlerinin dikkatini çekti.
Akın konuşmasında "Hemşerilerimi aptal yerine koyup, kandırmaya çalışıyorlar. Ayıptır, yazıktır. Korkularından Ahmet Akın ismiyle ikinci bir aday çıkarıp, namussuzluk yapıyorlar. Ancak başaramayacaklar. Utanmadan gerçek belediyecilik diyorlar. 1 Nisan’dan itibaren onlara gerçek belediyeciliği göstereceğiz. Bizim dönemimizde Bandırma, Türkiye’nin parlayan yıldızı olacak. Bandırma’nın hakkını almak, sizlerden alınanları iade etmek için geliyorum” dedi.
24-02-2024/ SEDAT KUTBEK