AK Parti Balıkesir Teşkilatı 3382 Sandıkta Seçim Çalışmalarını Başlattı

AK Parti Seçim Koordinasyon Merkezi (SKM) 14 Mayıs Cumhurbaşkanlığı ve 28. Dönem Milletvekili seçimleri için kolları sıvadı, startı verdi.

- AK PARTİ SKM SEÇİM STARTINI VERDİ…

Balıkesir Büyükşehir Belediyesi’nin Balıkesir Muhtarlarına yönelik düzenlediği iftar programı yoğun bir katılımla gerçekleştirildi. İftar programının ardından AK Parti İl Başkanı Dt. Ekrem Başaran, Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, İlçe Belediye Başkanları, İl Yönetim Kurulu ve İlçe Teşkilatları ile AK Parti Seçim Koordinasyon Merkezi (SKM)’ne giderek 14 Mayıs seçimleri için bismillah diyerek çalışmalara başladı.

EKREM BAŞARAN SEÇİM ÇALIŞMALARI İÇİN BİSMİLLAH DEDİ…

AK Parti Balıkesir Teşkilatı 14 Mayıs 2023 Cumhurbaşkanlığı ve 28. Dönem Milletvekili seçimlerine güçlü bir altyapı ve ekiple hazırlıklarının startını verdi. AK Parti Seçim Koordinasyon Merkezi (SKM) Balıkesir 28. Dönem Milletvekili adaylarının belirlenmesinin ardından yoğun bir çalışma temposuna girdi. AK Parti İl Başkanı Dt. Ekrem Başaran, Balıkesir Büyükşehir Belediyesi’nin Muhtarlar iftarının ardından AK Parti Seçim Koordinasyon Merkezi(SKM)’e giderek çalışmalara başladı.

AK PARTİ BALIKESİR 1133 MAHALLE DE, 3382 SANDIKTA SEÇİM ÇALIŞMALARINI BAŞLATTI…

Türkiye Yüzyılı ve Türkiye için hemen şimdi diyerek çalışmalara başladıklarını belirten AK Parti İl Başkanı Dt. Ekrem Başaran 20 ilçede, 1133 mahallede, 3382 sandıkta seçimle ilgili gerekli planlamaları yaptıklarını ve 14 Mayıs’ta seçimleri güçlü bir şekilde kazanacaklarını söyledi.

BAŞARAN: “14 MAYIS SEÇİMLERİNE TAM KADRO HAZIRIZ”

Başkan Başaran yaptığı açıklamada; “Büyükşehir belediye Başkanlığımızın muhtarlarımız için düzenlemiş olduğu iftar programından sonra Seçim koordinasyon merkezimize gidip bismillah dedik ve tüm teşkilat olarak çalışmaya başladık. 20 ilçemiz, 1133 mahallemiz, 3382 sandığımızla ilgili

planladığımız tüm çalışmalarımızın startını verdik ve açılışını gerçekleştirdik. İlçe ilçe, sandık sandık, bina bina, mahalle mahalle, tüm Balıkesir’de tüm sandıklarımızda; sandık sorumlularımızla, görevlilerimizle, müşahitlerimizle, hem de tüm teşkilat mensuplarımızla birlikte büyük bir heyecanla 14 Mayıs’a hazırlanıyoruz. AK Parti Balıkesir, seçimler için tam kadro hazır.

“MİLLETİMİZİN İRADESİ İÇİN, SEÇİMLERDE TÜM TEDBİRLERİMİZİ ALDIK”

Milletimizin iradesinin özgürce sandığa yansıması için elimizden gelen gayreti göstereceğiz. Seçim sonuçlarının da eksiksiz bir şekilde sonuçlara yansımasıyla ilgili tüm tedbirlerimizi tekrar gözden geçirdik. Sandıklarla ilgili sorumlu arkadaşlarımızın seçim gününe kadar organizasyonun yapılacağı Seçim Koordinasyon Merkezimizde eğitimlerini gerçekleştirileceğiz. AK Parti Balıkesir Milletvekili adaylarımızın programlarının organize ve koordine edileceği, Balıkesir ve ilçelerindeki seçim bölgelerimizde yapılacak çalışmaların planlanacağı, Seçim Koordinasyon Merkezimiz hayırlı uğurlu olsun. 14 Mayıs Cumhurbaşkanlığı ve 28. Dönem Milletvekili seçimlerinin ülkemiz için, geleceğimiz için hayırlı olmasını diliyorum.

BAŞARAN: “ARTIK ESKİ TÜRKİYE YOK, GÜÇLÜ TÜRKİYE VAR”

AK Parti olarak 21 yıldır, milletimize ve ülkemize hizmet ediyoruz. Yaptığımız işler, ülkemizi muasır medeniyetler seviyesine taşıdığı gibi, uluslararası düzeyde de oyun kurucu olmamızı sağladı. Bu konuda, Cumhurbaşkanımızın üstün gayretleri, hedefleri doğrultusunda AK Parti, Türkiye’de hayal dahi edilemeyen bir çok hizmeti ve yatırımı gerçekleştirdi. En son dün, Milli Savunmamıza büyük bir katkı sunan, caydırıcılık noktasında dünya ya etkili bir mesaj gönderen ve Deniz Kuvvetleri Komutanlığımıza teslim töreni yapılan TCG Anadolu’yu Cumhurbaşkanımız hizmete aldı. Cumhurbaşkanımızın ifadesiyle artık eski Türkiye yok, Güçlü Türkiye var. Liderimizin hedefleri doğrultusunda canla başla AK kadrolar olarak çalışmalarımıza devam edeceğiz. Geleceğin Türkiye’sini kurmak, Türkiye Yüzyılını hayata geçirmek için milletimizle birlikte yol yürümeye, yol almaya devam edeceğiz. Türkiye için hemen şimdi diyerek durmak yok yola devam.” Dedi.

11-04-2024/BALIKESİR